OZ JFTC NATO

Bydgoszcz

Opinie o OZ JFTC NATO

Blady Roman 2010-09-23 18:51:29
Żeby dostać pracę w JFTC trzeba mieć WWWielkie "plecy".
Tam pracują ludzie,którzy mają układy.
Wiem to z autopsji.
Cienki 2010-11-10 15:49:12

Owszem układy są ważne, ale na niższe pozycje typu B-4 można śmiało się ubiegać- z dobrymi kwalifikacjami i wiedzą jest szansa. Na pozycje A - zapomnijcie, chyba, że pracujecie już w NATO jako NATO Civilian, ale na niższym stopniu albo jako kontraktor. Z zewnątrz nie ma szans
Marcin 2010-11-21 21:17:58
A wie ktoś jak wygląda tam liczebność zatrudnionych Polaków w stosunku do pracowników obcej narodowości? Czy w związku z tym komunikacja wewnątrz firmy odbywa się przy pomocy języka polskiego czy głównie w języku angielskim?
Tornado 2013-09-03 12:07:47
Zgadza się. Nie chce mi się rozpisywać ale wytrawny obserwator zauważy na GoldenLine lub bardziej Linkedin że praktycznie każdy pracownik (mówię tu o IT) był w przeszłości pracownikiem Asseco.
Grzebiąc głębiej okazuje się że Asseco robiło projekty dla NATO.
Dodatkowo bardzo popularne (też na podstawie Linkedina i Goldenline) są migracje między wydziałami. Ręka rękę myje. Na rozmowie Pan przewodniczący komisji przekonywał mnie że najważniejszy dla nich jest profesjonalizm więc zdziwiłem się nieco że się nie dostałem skoro w teście miałem 99% dobrze. Widocznie inni mieli 100% :)
Aaa zpomniałbym, oczywiście po teście jest się eskortowanym do wyjścia, jedni kończą wcześniej drudzy później, każdy jest odprowadzany. Szkoda że na moim teście jedna osoba wyszła sama po 20 min z uśmiechem na twarzy. Jak dla mnie był to zwycięzca. Szkoda że osoby wybrane nie są ogłaszane na stronie. Zapewne gdyby ją wygooglować byłaby wcześniej pracownikiem Asseco albo już tam pracuje w innym dziale.
Ot i tyle. Ale próbujcie, każda rozmowa to doświadczenie. Jeśli czytelnik myśli teraz "o pewnie gość jest zły bo się nie dostał i ściemnia" , wcale nie - piszę jak było a ocenę zostawiam osobom czytającym tę wypowiedź.
Marta VS 2015-06-16 22:22:14
PRACA W NATO

Poszukujemy osób do działu finansowego zespołu pracującego w ramach Instyutucji Europejskich, takich jak Ministerstwo Obrony Narodowej, NATO oraz agencje Unii Europejskiej.

Zadania:
Przygotowywanie planów sprzedaży i ich realizacja
Przygotowywanie nowelizacji
Wystawianie faktur
Zarządzanie bazą danych
Współpraca z kierownikami projektów

Wymagania:
Minimum 3 lata dośswiadczenia w środowisku finansowym na rynkach krajowym i zagranicznym
Znajomość systemu MS Access
Znajomość aplikacji baz danych PeopleSoft oraz/lub Oracle eBusiness
Biegła znajomość języka angielskiego
Gotowość do wyjazdu do wskazanego miejsca pracy (Belgia, Holandia)

Mile widziane:
Posiadanie certyfikatu bezpieczeństwa do poziomu TajneEU SecretNATO Secret

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia kandydata
Pracę w jednej z czołowych Instutucji Europejskich
Realizację projektów dla międzynarodowych klientów
Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy

W razie zainteresowania proszę o wysyłanie zgłoszeń wraz z załączonym CV na adres: marta.kuczynska@vectorsynergy.com

Wymagane doświadczenie:

Księgowość, Finanse, Administracja: 3 lata
jo 2016-06-08 15:40:14
hej jakie sa widełki zarobków netto dla cywilnych pracowników w 2016?
mam doświadzcenie w pracy w duzych miedzynarodowych korporacjach, w multilingual community , bardzo dobry angielski, zarzdałam nawet 7 projektami równolegle, ludzmi budzetem , danymi itp, organizowlam konferencje itp , ale w mojej robocie musze jezdzic po całej polsce nawet 10 i wiecej dni w mesiacu, i chciała bym sprbowac w NATO , moge kserowac i parzyc kawe , no problem , albo robic cos ambitniejszego
rfr 2016-07-06 21:47:20
taka rozmowa ejst wazna to wazne jest tez pierwsze wrażenie
Zostaw swoją opinię o OZ JFTC NATO - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OZ JFTC NATO