SUPERSAM

Opinie o SUPERSAM

p2014 2016-03-26 13:55
Stanowczo odradzam. Bardzo zła atmosfera, mobbing, beznadziejne kierownictwo, marne zarobki.
Kris88 2017-03-21 10:13
DNO! Mobbing, kierowniczka pijący z pracownikami na dziale wedliniarskim, stare pracownice sponiewieraja nowymi pracownikami i jakby mogły to utopilyby w łyżce wody. Pracowałem krótko ale naogladalem się chamstwa i dziękuję.
leonardo 2017-03-22 19:52
PIJAŃSTWO to nie tylko dział wędliniarski, na Wilanowskiej w Supersamie, tam często na drugich zmianach śmiechy, wyzwiska i przekleństwa słychać do połowy sklepu. Kierownictwo strojem przypominają sprzątaczki, a w rozmowie - przekupy z Bazaru Różyckiego wykazywały się większą bystrością i inteligencją. Czasy komuny minęły. Pobudka. żenada. Ceny mają z kosmosu a zarządzanie zasobami ze starożytności. naprawdę jest niewiele fajnych ludzi ale nie mają szans wśród tych przepitych chamek.
Zostaw swoją opinię o SUPERSAM - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUPERSAM