Opinie o Teleca Poland Sp z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Teleca Poland Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Teleca Poland Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleca Poland Sp z o.o. w Łódź

Były Nowy wpis

Okropny projekt dla Daimlera, chaos w zarządzaniu (rządzą niemcy), zmienianie priorytetów kilka razy dziennie. Ogromna presja doprowadzająca pracowników do wypalenia. Pozostałe projekty mają dobre opinie, firma sama w sobie też jest w porządku, gdyby tylko nie ten projekt dla Daimlera....

Patrycja Nowy wpis

@Stefan A jakie informacje konkretnie by Cię interesowały? Chciałbyś zacząć pracę w Teleca Poland? Może jednak znajdzie się ktoś na forum, kto jest albo był pracownikiem w tej firmie? To bardzo ważne, żebyście się wypowiedzieli o tym pracodawcy, bowiem możecie pomóc w ten sposób osobom, które planują tam aplikację.

Stefan Nowy wpis

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może podpowiecie coś o pracy?

Patrycja Nowy wpis

@kick, przypominam Ci że wypowiadasz się na forum publicznym i obrażanie innych osób jest tutaj niedopuszczalne. Pamiętaj że pomimo tego że wypowiadasz się anonimowo to wciąż odpowiadasz za swoje słowa. @pracownik, a czy Teleca Poland oferuje pracownikom możliwość rozwoju przez dodatkowe szkolenia poszerzające kwalifikacje? Jest realna możliwość awansu?

Brałeś udział w rekrutacji do Teleca Poland Sp z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Podpowiedzcie jak to jest z tą zmianą nazwy? Nie omeg się doczytać?

history
@Zainteresowany

Krótka historia: teleca otwiera biuro w warszawie. po pewnym czasie przenosi sie do łodzi. wiadomo niższe wynagrodzenia. teleca kupuje harman. harmana kupuje samsung.

kick

Wechtuś , przestań kłamać .

@kick

Od Jurka wara.

kick
@pracownik

Każdy kto trochę pracował w tym miejscu wie jaki to ściemniacz i dwulicowiec .

Bardzo dobra atmosfera (nie ma zbednych narzutow korpo), dobre projekty, dobre pieniadze (jesli oczywiscie cos umiesz a sprawdzimy to na rozmowie - wierz mi). Mam kilkanascie lat doswiadczenia, kilka firm za soba, jestem dosc nagatywnie nastawiony do korporacyjnosci i w lepszej firmie niz Harman nie bylem.

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o Teleca Poland Sp z o.o.? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

Pracownikkk

Teleca Poland to teraz Harman Connected Services

rub

A ile mozna zarobic jako senior w automotive, bo sie moze tam wybiorę ?

Dev
@rub

Tyle mozna zarobic ile jestes wart. Przychodzisz, pokazujesz co umiesz, rzucasz kwota i idziesz do domu, jak we wszystkich innych firmach. Na prawde, nie rozumiem pytan o kase. I to tak bezposrednich.

@Dev

A ja doskonale rozumiem. Przecież nie mówimy na forum tutaj o wstydliwych chorobach tylko o pracy. Wkurza mnie takie dziwne podejście, żeby nie rozmawiać o sprawach w sumie bardzo istotnych bo ktoś się wstydzi czy co? Jak się rozmawia o pracy to pytrania o zakres obowiązków, czas pracy, typ umowy czy pieniądze to zupełnie normalne pytania i na miejscu. Jeżeli wierzyć ofertom które pojawiają się w sieci to na 10k brutto można liczyć jako senior.

emigrant
@Alex

w berlinie jest pełno ofert pracy dla senior developerów 7-10k, ale euro brutto przy uop

Interesuje mnie praca w firmie. Trochę jestem zaskoczony sytuacją w firmie!!

UWAGA

Trzy słabe punkty tej firmy : szef IT , ludzie by się go pozbyli gdyby mogli . Nie można się z nim dogadać , jest niemądry w organizacji IT . Jerzy W . łże co 15 minut . Lider od javy jest postrachem w łódzkim środowisku . Ludzie nie chcą a nim pracować .

x

Brak szacunku dla ludzi, w czasie rekrutacji mówią co innego, a później okazuje się to kłamstwem.

@x

Czasem okazuje się już w dniu podpisania umowy...

Kris

Podbijam - czy wyjazdy są przymusowe?

@Kris

W umowach jest zapis, że pracodawca może delegować do pracy poza biuro.

Patrycja

@Limens co najbardziej podoba ci się pracując w firmie Teleca Poland Sp z o.o.? Na jakie warunki pracy można liczyć? Na forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam abyś zapoznał się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz swoją opinie.

Limens
@Patrycja

To było raczej stwierdzenie faktu . Może określenie "głupawy" było trochę obraźliwe . Jego działania i wypowiedzi nie mają sensu ... może tak .

Limens
@Limens

Mowa o szefie IT oczywiście , ludzie w firmie ostentacyjnie nie siadają z nim przy jednym stole .

hehe

Pewnie, że dbanie o warunki sprawia, że lepiej sie wypełnia obowiązki.

sekciarz

A co rozumiesz, że wypłata się trafia normalnie? Z wypłatą nie ma najmniejszych problemów, natomiast jeśli pytasz o zarobki jako takie, to na jeśli jesteś dobry, to na stanowisku seniora spokojnie można dostać 5 cyfrową kwotę.

sekciarz

Ciągle szukają, bo po tym jak Harman przejął STC to projektów jest dużo, tylko ludzi brakuje. Zresztą plany rozwoju na kolejne lata są dość duże, więc co ogłoszenia raczej będą ciągle się pojawiały.

sekciarz

Jakby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś więcej, to piszcie na sekciarz11@interia.pl

kr33

Podbijam pytanko o premie - czy to sama, "goła" pensja, czy zdarzają się jakieś dodatkowe bonusy?

El Gonzo

Hej, a stanowisko Senior .Net Engineer - ktoś coś może o tej grupie programistów więcej powiedzieć? Jakie są godziny pracy? Są jakieś premie?

Teleca Poland Sp z o.o.
3.3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Kasprzaka 6
    91-083 Łódź