F.O.K. POLLENA S.A.

Łaskarzew

Opinie o F.O.K. POLLENA S.A.

pola 2013-10-27 13:46
super
Majka 2016-02-17 13:18
Marne pensje,duzo godzin,atmosfera jest slaba-duzo lizusow Ogolnie niepolecam.
Marzena32 2016-05-01 17:00
Jakie?- umowa o prace przez agencje pracy tymczasowej na 1 miesiąc, w razie zapotrzeowania produkcji przedluzaja co miesiac, badz czesto na 2 tyg daja i nigdy sie nie ma gwarancji czy kolejnego 10-tego bedzie miec co do gara włozyc.
Marzena32 2016-07-23 10:00
Anna czy Ty umiesz czytac?? czy wogole rozumiesz co czytasz? czy jestes z biura i tu probujesz cos wybielac? myslisz ze ludzie sa idiotami i leca do agencji jak by byla mozliwosc zatrudniania na normalna umowe i nie martwic sie co do gara wlozyc? Zgaduje ze pewnie pracujesz w pollenie i sie madrzysz. Zycze Tb zeby Cb na taka umowe agencyjna przeniesli
ffffff 2016-07-28 16:00
slaba atmosfera glodowe pensje marna placa 200 h w robocie krotko i na temt
Janek H112 2016-07-28 16:23
Bardzo dobra i ciekawa robota. Pracuję już 1 miesiąc. Jak nowemu wszystkie ludzie pomagą. Zespół tutaj to najbardzej że miałem.
Marek36 2016-08-01 18:23
faktycznie po miesiacu mozesz sie wypowiedziec;) heheh a wyplate to dostles wogole juz? ;p moze sie pochwalisz :D? a umowe to co? ze smiecioweczki jestes taki zadowolony? domyslam sie ze cie mama utrzymuje wiec takiemu to w tomigraj zeby w domu na zime siedziec na garnuszku starych
Kasia85 2016-08-07 13:50
koni a na umowie tez masz ze np. cos do gara tez trzeba bedzie wlozyc czy rodzine utrzymymac? czlowiek jak nie ma co i za co to i na hinskim rynku bedzie pracowac aby miec co kolwiek a nieznaczy to ze za hinski rynek bedzie uw wdzieczny i slawic jakie to kokosy ma i jak mu dobrze
aa 2016-09-22 16:21
atmosfera? zarabiajac 1400 zl jaka moze byc atmosfera :D ?
:) 2016-10-24 09:56
zawalczyc? buahahhahhahahahhaahahahah
JanekH113 2016-10-28 12:26
Ja pracuję na 3 miesiące. Dobra, przyjazna atmosfera. Zysk normalny. Kto chce pracować i uczyć się, mogą osiągnąć więcej.
:) 2016-11-03 00:13
to moze sie pochwalisz suma zarobkow z trzech miesiecy :D heehehh
była pracownica 2016-11-08 23:41
Atmosfera?- zależy na jaką zmianę się trafi. Pracowałam tam rok czasu na zmianie D. Zastępca kierownika na P3 "PANI KASIA" (umowa o prace przez agencje tymczasowe) nie wiem czym sobie zasłużyła na to stanowisko ale dziewucha o bardzo niskiej kulturze osobistej używająca wobec pracowników wulgaryzmów i nie umiejąca się wysłowić. Szczyci się tym, że skończyła zaoczne studia (w Garwolinie). Ale to nie wszystko, trzeba sobą coś reprezentować w zarządzaniu ludźmi.
były pracownik 2016-11-10 07:45
Najgorsza firma w której pracowałem. Wyzysk i brak szacunku do człowieka. Chamstwo prezesa przenosi się na resztę "managerów". Firma zarządzana poprzez konflikt i mistrza manipulacji oraz chamstwa buławę. Nie polecam, firma o statusie "garażowa"!
Doris 2016-12-15 21:37
A ja pracuje od 5 lat i jestem zadowolona. Wysokie zarobki, świetna atmosfera i dobry szef. Chyba wszystko zależy od zajmowanego stanowiska. Trzeba było sie kształcić i moglibyście teraz cieszyć sie ze swojej pozycji w firmie.
pracownik 2016-12-16 17:02
... ale nie wszyscy pracują tam od 5 lat i nie wszyscy są głąbami. Ludzie pracujący na produkcji mają wykształcenie wyższe i nie szczycą się tym tak bardzo jak Pani. Na chwilę obecną Pollena nie może zapewnić nawet ludziom wykształconym dobrze płatnego stanowiska pracy. Ktoś musi też być szeregowym pracownikiem. Nie wszyscy mogą być dyrektorami. Na zbliżające się święta trochę pokory Pani życzę. Dziś ma Pani stanowisko a jutro może Pani go nie mieć . Nie jeden się już tak oszukał.
Joanna 2017-04-03 15:30
A jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat benefitów jakie oferuje Pollena.
Zostaw swoją opinię o F.O.K. POLLENA S.A. - Łaskarzew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.O.K. POLLENA S.A.