ENPIRE Transport - Bydgoszcz

Opinie o ENPIRE Transport - Bydgoszcz

el-rosio

Współpracuję z Enpire jako przewoźnik już ok 2 lata. Potwierdzam, kontakt z pracownikami czyli spedytorami i Paniami z księgowości jest rzeczywiście bardzo dobry i na wysokim poziomie obsługi co jest rzadko spotykane w tej branży. Niestety od ok 2 m-cy firma ma opóźnienia w realizacji płatności za wykonane przewozy. Podczas rozmów telefonicznych bardzo miła Pani lub Pan "korporacyjną formułką" przeprasza za opóźnienia i zapewnia o chęci poprawy jednak nic z tego nie wynika..... Mam nadzieję, że to przejściowe problemy finansowe Enpire i że zaczną ponownie wywiązywać się z terminów tak, jak to było wcześniej.....

Jacek
@el-rosio

Niestety nie. Dwa lata do przodu nadal mają zaległości w płaceniu. Miesiąc opóźnienia, 60 dni na zleceniu. Gdzieś mam przeprosiny pani księgowej. Towar dostarczony zgodnie ze zleceniem.

Jurek K

Jako przewoźnik mogę powiedzieć że firma Enpire to jakieś nieporozumienie. Słabe stawki, długie terminy dodatkowo przekraczane o kilkanaście a nawet kilkadziesiąt dni, a na koniec przestają płacić zupełnie i trzeba dziadować i się prosić o swoje pieniądze. Tylko windykacja na takich i won z branży bo takiego dziadostwa to dawno nie widziałem.

Tak
@Jurek K

Przekraczają terminy płatności bardzo długo.

Hehe

I jak tam? Michałek już wszystkich ściągnął do Omidy?

Małgorzata
@Hehe

A czemu miałby wszystkich tam ściągać?

Czy oddział w Katowicach działa jeszcze ?

@Nowy

Nowy, dziękujemy bardzo za Twoje pytanie. Odnośnie oddziału w Katowicach, należy podkreślić, że oddział funkcjonuje, jednakże realizując pracę w trybie zdalnym. Właśnie w trybie pracy home office pracownicy tego oddziału świadczą pracę. Pragniemy również dodać, że jako organizacja mamy siedzimy także w innych miastach w Polsce. Dopasowując się potrzeb rynku pracy, mimo posiadanych biur stacjonarnych, dajemy możliwość poszczególnym pracownikom realizować pracę w pełni zdalnie. W szczególności dotyczy to osób z bogatym doświadczeniem zawodowym.

Spedytor

Pani z bydgoszczy bardzo niemiła, az nachalnie zbyt wygadana. Nie raz przerywała mi to, co mówię i kończyła swoje. Przechwalała pracę i obiecywała gruszki na wierzbie. Zaproponowałem 3700 brutto, co jak na dzisiejsze czasy to i tak mało (licząc dojazdy, mieszkanie, żywność i inne płatności), co według niej było za dużo. Myśląc i podchodząc do człowieka w ten sposób może lepiej byłoby im zatrudniać studentów.

Czym się zajmuje ich firma, co robi spedytor, nadgodziny, moje doświadczenie, mocne i słabe strony

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

Dziękujemy za pytanie. W ENPIRE Transport warunki, które należy spełnić, by zostać członkiem zespołu ENPIRE Transport przedstawiane są każdorazowo w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych. Spotkanie rekrutacyjne jest szansą dla Nas jako organizacji na poznanie kandydata, jego doświadczenia zawodowego, kompetencji i celu zawodowego. Jak również, jest to przestrzeń dla Kandydata na poznanie Nas, czyli Pracodawcy. Warunki, które należy spełnić na danym stanowisku pracy są przedstawiane, zarówno w ogłoszeniu o pracę, a także w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, opublikowanymi na stronie internetowej ENPIRE - https://enpire.pl/kariera/#oferty. W przypadku zainteresowania, zachęcamy do złożenia aplikacji.

A.

Pracuję w Enpire od ponad 3 lat i szczerze polecam ludziom którzy chcą zarabiać naprawdę dobrze. Kierownicy i dyrektorzy są dużym wsparciem. Jeśli ktoś jest nastawiony na ciężką pracę to może osiągnąć sukces. Pozdrawiam :)

@A.

Dziękujemy za opinię. Bardzo miło Nam, że możemy się z nią zapoznać. Na co dzień dokładamy starań jako Pracodawca, by dbać o atmosferę, rozwój i satysfakcję naszych Pracowników. Zapewniamy, że sukces można osiągnąć w naszej organizacji. Najlepszym tego potwierdzeniem są osiągnięcia Naszych Pracowników. :)

Miro

Może przestaniecie kasować komentarze ?

wg komentarzy firma miodem płynąca a rzeczywistość jest całkowicie inna. Prężnie rozwijającą się firma z 10 letnim stażem a pracownicy max 5lat zatrudnienia i to tylko tacy którzy są obsadzeni na kierowniczych stanowiskach. Wiec o czym to świadczy? Nikt odpowiedzialny dłużej tu nie chce zabawić jak tylko zobaczy co się dzieje. Ogólnie rzecz ujmując- nie polecam, odradzam i omijajcie szerokim łukiem, wchodzisz do firmy i albo zwolnią pod byle pretekstem albo sam będziesz chciał odejść jak najszybciej ale bedzie problem bo u. Lojalnościowa będzie blokowała - i tym samym szybko pracownik będzie umęczony. Pracownik jest cyferką, brak szacunku do pracowników i brak kompetencji u większości kierowników. Dyrektorzy? Tylko z nazwy, zamiast zachęty i otwierania horyzontów wieczny kij nad głową bo nic innego nie są w stanie zaproponować... Jeśli chcesz się rozwijać - szukaj dalej

"BYŁY PRACOWNIK" - dziękujemy za opinię, jednak nie zgadzamy się z postawionymi w niej zarzutami. Zdajemy sobie sprawę, że praca w branży TSL jest trudną i wymagającą dużo zaangażowania, tym samym nie każdy z pracowników odnajdzie się w pełni w roli Spedytora. Jako pracodawca każdego dnia dokładamy starań, by dbać o satysfakcję zawodową naszych pracowników i partnerską współpracę. Stąd, nie jesteśmy w stanie zgodzić się z przedstawioną opinią.

Milo
@ENPIRE Transport - Bydgoszcz

Spedycja to bardzo fajny zawód a u was to jakaś zabawa która nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem. Kadra zarządzająca na poziomie (usunięte przez administratora).. a może nie do końca bo coś potrafi - liczyć kasę :)

Bartek J.

Zostałem zaproszony na rozmowę, która miała odbyć się tradycyjnie - w biurze. Dzień przed planowaną rozmową nagle musiałem wyjechać 400km od Bydgoszczy (sytuacja rodzinna), więc niestety musiałem poinformować, że się nie stawię, mimo iż od kilku dni żyłem tym, że przyjdę na rozmowę i będę mógł zaprezentować się z najlepszej strony. Pani rekruterka uspokoiła, że oczywiście rozumie tę sytuację i zaproponowała żebyśmy jednak z niej nie rezygnowali tylko odbyli rozmowę online. Kamień spadł mi z serca, ponieważ myślałem, że już jestem skreślony, a tu takie miłe zaskoczenie. Rozmowa była miła, ale też konkretna i rzeczowa. Później zostałem zaproszony na II etap - tu już udało mi się dotrzeć osobiście do biura. ;) Mimo, iż pracy nie dostałem (średnio poradziłem sobie z zadaniami podczas II etapu :( ), to kontakt z firmą i pracownikami wspominam bardzo dobrze. Spotkałem się tu z dużym profesjonalizmem i sympatią. Jest jeszcze jedna rzecz, która zwróciła moją uwagę - przed wejściem do firmy stało kilkoro pracowników, którzy nie dość, że od razu miło się przywitali ze mną na "cześć" (i już poczułem się jak pracownik :D ), to jeszcze okazali się pomocni, abym trafił w odpowiednie miejsce. To wydaje się być super miejsce do pracy, więc za jakiś czas na pewno ponownie będę kandydował. :)

@Bartek J.

Bardzo dziękujemy za miłą opinię! Cieszymy się, że nasi Pracownicy zrobili na Panu tak dobre wrażenie! :)

Kamila
@Bartek J.

Hej, a może miałbyś jakieś wskazówki jak się przygotować do takiej rozmowy? :) Np. jakie pytania Ci zadawali, w jakiej to w ogóle atmosferze przebiegało :) I drugi etap na czym polega? To jakieś zadania są do zrobienia?

Awe

Właśnie zakończyłam okres próbny i otrzymałam propozycję przedłużenia umowy, przyjęłam ją. Przyszłam tu z polecenia koleżanki, która polecała tę pracę. Póki co wszystko jest ok i jestem zadowolona. Także ja polecam na dzień dzisiejszy.

Kamila
@Awe

Czy mogłabyś opisać dokładniej jak wyglądają warunki zatrudnienia w Enpire? Na jakim stanowisku pracujesz? Czy przy propozycji przedłużenia umowy zaproponowano Ci jakieś korzystniejsze warunki pracy, np. wyższą stawkę?

Rozgoryczony

Byłem rekrutowany przez panią z HR, przeszedłem dwie rozmowy - w tym z główną księgową, w ciągu dwóch tygodni miałem zostać poinformowany o rezultacie. Po dwóch tygodniach cisza, po napisaniu wiadomości e-mail również. Postanowiłem sam zatelefonować, minął miesiąc - brak odzewu, mydlenie oczu - niby jakieś zmiany w firmie i ktoś niby zapomniał bo jakaś pani się zwalniała. W sumie minęło pół roku od pierwszego kontaktu. Brak profesjonalizmu, nie polecam.

@Rozgoryczony

Dzień dobry. Ciężko jest nam odnieść się do opinii, ponieważ pół roku temu nie prowadziliśmy rekrutacji do działu Księgowości. Dodatkowo w przeciągu ostatnich dwóch lat nie zakończyliśmy współpracy z żadnym z bydgoskich pracowników z działu HR. Stąd, nie jesteśmy w stanie zgodzić się z przedstawioną opinią. Nie otrzymaliśmy również od nikogo emaila z prośbą o udzielenie informacji zwrotnej względem prowadzonej rekrutacji. Jest nam przykro, że znalazł się Pan w takiej sytuacji, na pewno nie powinna ona mieć miejsca. Dla nas priorytetem jest to, aby każdy nasz kandydat otrzymał decyzję w sprawie swojej kandydatury.

Mia

Niestety również nie polecam. Jeśli szukasz pracy na 3 miesiące to dobrze trafiłeś. Plany nie do zrealizowania, ciągły stres. Liczy się tylko i wyłącznie sprzedaż nic więcej. Jak nie masz wyniku to ultimatum i koniec umowy. Kasa- najniższa krajowa. Brak bazy klientów, dzwonienie po firmach przypadkowych z internetu. Jedynie mile wspominam szkolenie z p. Michałem ????

@Mia

MIA - dziękujemy za opinię. W naszej organizacji funkcjonują plany sprzedażowe w dziale Spedycji, o czym każdorazowo kandydaci są informowani w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Oczywiście sprzedaż jest istotnym elementem pracy Spedytora, jednakże jako Pracodawca dokładamy starań, by sam proces wdrożenia do organizacji i na stanowisko umożliwił z sukcesem realizację przedstawionych planów. Co więcej, nowo zatrudniony pracownik może liczyć na wsparcie przełożonego oraz swojego zespołu. Jesteśmy przekonani, że te działania pozytywnie wpływają na współpracę z nowym pracownikiem. W przypadku braku realizacji celu, wspólnie poszukujemy rozwiązań na zmianę tej sytuacji. Z pewnością potwierdzić mogą to Nasi obecni pracownicy. Natomiast wynagrodzenie oferowane kandydatom jest uzależnione od prezentowanego doświadczenia zawodowego, kompetencji kandydata i pozostałych czynników weryfikowanych na etapie rozmowy rekrutacyjnej. Stąd, jest to indywidualną kwestią.

Windykator

Witam, czy w Firmie jest dział windykacji? I czy obecne jest zapotrzebowanie na takich pracowników? Będę wdzięczna za informację

@Windykator

Dzień dobry! Firma posiada swój własny Dział Windykacji i Należności. Na obecną chwilę nie poszukujemy pracowników do tej jednostki. Zachęcamy mimo to do wejścia na naszą stronę www.enpire.pl w zakładkę Kariera i sprawdzenia dostępnych ofert. W przypadku chęci podjęcia współpracy proponujemy pozostawienie swojego CV.

Jo Anna

Na jakie stanowiska w firmie są zapotrzebowania aktualnie lub w najbliższym czasie? Czy stanowisko copywritera lub redakcyjne istnieją także w firmie? Dziękuję z góry za odpowiedź

@Jo Anna

Dzień dobry, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.enpire.pl zakładka kariera. Znajdzie tam Pani aktualne nasze ogłoszenia. Zachęcamy również do pozostawienia swojego CV nawet gdyby nie było oferty, która na obecną chwilę Panią interesuje.

Karol

Jeździmy z firmą Enpire od dłuższego czasu, zawsze wywiązują się z powierzonych zleceń z należytą starannością i oddaniem. Nasz opiekuj Norbert serwuje wysokiej jakości obsługę i atrakcyjne kwotowania transportów. Z czystym sercem mógłbym polecić firmę Enpier każdej firmie.

@Karol

Serdecznie dziękujemy

anon

Witam Jakiej podstawy można się spodziewać na staowisku Spedytor Międzynarodowy w Warrszawie można podesłać odpowiedz na maila : gerryslav0@gmail.com

Jagoda85

Szybko rozwijająca się firma, Super ludzie. Nowoczesne biuro.

Słabo

Pracodawca wykupił profil, może kasować opinie, ma świadomośc, że negatywne opinie w tym miejscu utrudnią rekrutację i wygląda to na agitację, aby pisać pozytywne komentarze. To jest tak słodkie, że aż mdli.

były spedytor

witam, pracowałem w enpire transport w Bdg 1,5 roku :):) od początku wynagrodzenie i warunki, które omawialiśmy się zgadzały, a potem widziałem je na papierze. Duzy nacisk kładą na szkolenia i rozwoj, kazdy jest totalnie pomocny i pomaga osiągac cel. wiadomo, ze czasami idzie troche gorzej, ale nikt nikogo za to nie obwinia, wszyscy pracują na wspólny cel- to jest fajne.

pracuję

Witam, pracuję w Enpire niecały miesiąc. Byłem zaskoczony, że również otrzymałem dodatek na Święta, mimo tak króciutkiego stażu pracy :) Jest to bardzo miły gest ze strony Kierownictwa. Do tego atmosfera innych ludzi sprawia, że można na chwilę zapomnieć, że jest się w pracy :) Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o ENPIRE Transport - Bydgoszcz - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

Zobacz opinie na temat firmy ENPIRE Transport - Bydgoszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

Kandydaci do pracy w ENPIRE Transport - Bydgoszcz napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ENPIRE Transport - Bydgoszcz