The European Van Company

Końskie

Opinie o The European Van Company

byly pracownik 2009-05-10 22:07
nic ciekawego, nie skorzy do zbytniego wynagradzania pracowników oraz ich motywacji
fantom 2009-12-05 10:36
praca w tej firmie jest szkodliwa, obcinaja premie za byle co, trzeba sie pytac o wyjscie do łazienki, nawet nie usiadziesz bo wszedzie kierownicy chetni zabrac ci premie, wynagrodzenie do bani
gogo 2011-01-01 16:01
ludzie dajcie sobie spokój z ta firmą,nie dosyć,ze mało sie zarabia to praca szkodliwa a kierownictwo tej firmy to żenada.Interesuje ich tylko jak zabrac komus premie i kogos zwolnic zero pojecia o pracy.A atmosfera w tej firmie to tego nie da sie opisac. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-01-10 10:22

Praca w warunkach szkodliwych.Pracowników traktują jak jakieś maszyny którym można podkręcić śrubki żeby szybciej i więcej produkowały.Zabieranie premii na porzadku dziennym np.za to że hala jest niepozamiatana(kierownictwo każe zostawać po godzinach i sprzatać i nikt ci za to nie zapłaci,jak nie to po premii)Wynagrodzenie 1280 brutto+plus te premie które są albo ich nie ma.
KPINA
<(usunięte przez administratora)
anonim 2011-06-02 18:26
smród,żenada,dziadostwo,szkoda zdrowia i nerwów zeby tam pracowc
były pracownik 2012-06-25 10:26
Tragedia szkoda zdrowia na pracę w tym obozie karnym. Nie dość że marne pieniądze to jeszcze co chwila zabierają premie i straszą zwolnieniami. Syf i burdel brakuje narzędzi do pracy. Cała kadra kierownicza to c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y dla których człowiek jest śmieciem. Całe szczęście znalazłem inną pracę i już nigdy bym się tam nie zatrudnił. Zdecydowanie nie polecam.
gość 2012-12-11 16:57
Potwierdzam z roku na rok jest coraz gorzej jeszcze ze dwa lata i ten syf padnie takie rządy kierowników i ich "nowe technologie"
gość 2013-03-08 22:01
Te "nowe technologie" to biorą chyba z epoki kamienia łupanego... aluvan juz długo nie pociagnie nawet pense juz płacą w ratach. Gdyby zmienic kadre kierownicza i postawic na jakosc a nie na ilosc to moze by cos z tego jeszcze bylo.
ktoś 2013-08-27 19:57
nie ma co narzekać.tera wszędzie jest tak że gonią z robotą i wykorzystują na maksa.taka jest rzeczywistość.
juve 2014-04-25 00:17
można na to odpowiedź tylko tak, że jeśli Twoje CV ich rzeczywiście zachwyci to oczywiście możesz liczyć na swoją szanse
swój 2014-10-26 16:57
zwolnić czyżewskiego
gosc 2015-08-18 18:34
Ta firma to jakaś pomyłka można się tam wykończyć fizycznie i psychicznie płace na poziomie najniższej krajowej i zero perspektyw na podwyżki kierownicy nie umieją zaplanować produkcji i zmuszają ludzi do pracy w soboty. Pracowników już ściągają z Ukrainy bo nikt z okolic nie chce tu pracować. Ludzie po kilku latach pracy mają kłopoty ze zdrowiem od tej chemii. Zdecydowanie nie polecam.
arti2907 2016-02-22 10:39
Witam. Chcę się dowiedzieć, przy czym pracownicy z agencji Randstad są przeważnie
zatrudniani. To znaczy, co robią ? Proszę o możliwie szybką odpowiedź.
kuban 2016-09-20 19:38
mie sie podoba ,lepi jak ceramice
romeo 2016-10-28 19:12
co kubuś na prasach ci się nie podobało ?
zombie 2017-01-12 00:36
a ja wysłałem CV i dzisiaj Pani dzwoniła. Jutro idę na rozmowę. Póki co marnie z pracą w Końskich, więc chyba wezmę tą ofertę, na szczęście mam kliku znajomych którzy sobie chwalą pracę w Aluvanie :)
Szaman 2017-02-03 22:42
Jeśli jesteś robotem a nie człowiekiem, rozumiesz-nie masz żadnych uczuć, mogą cię dewastować psychicznie i zbieranie opr. za nie swoje błędy to normalka, a najlepiej jakby tam pracowała twoja mama lub tatuś a może szwagier , dobrze by też było gdyby brygadzista był twoim znajomym, dużym plusem jest gdy się ma obywatelstwo ukraińskie, Ukraińcom dają lepsze stawki, lepiej pracują ponoć od Polaków, ale na pewno są dobrymi konfidentami, ale gdybyś miał kogoś znajomego w biurze to może i by cię zrobili brygadzistą, zapamiętaj-brygadziści biorą po 3500 PLN, i są jak kapo w obozie,byli specjalnie szkoleni, mało kto o tym wie,nieważne że ich wiedza techniczna jest znikoma ich zadaniem jest wywieranie pressingu na ludziach i wyciśnięcie na max wszystkich możliwości z człowieka, i jeszcze jedno nigdy a nigdy nie wyrażaj głośno swoich opinij na drażliwe tematy bo może się to komuś nie spodobać i będziesz miał przerąbane, ta praca jest dobra dla prostaków jeśli chodzi o roboli,ludzie ambitni i z honorem gdy się zorientują co się tam dzieje odchodzą nawet i z kadry kierowniczej, przychodzą następni i ściągają swoich znajomych i tak się tworzą kliki i walka o stołki. Żadna praca nie hańbi, więc próbuj młody człowieku i zdobywaj doświadczenie, ale pamiętaj bądź ostrożny i nie spoufalaj się z nikim.
Bardziej siwy 2017-02-10 21:14
Morał z tego taki kolego ze da się tam zarobić dobre pieniądze, tylko trzeba pomyśleć i wziąść się za robotę; ) a jak się nie ma pojęcia i myślenia, to pisze się dziwne komentarze; ) bo tylko na tyle cie stać ;)
Mniej siwy 2017-02-10 22:27
Szwagier, pisze się przez "W" nie przez "F" hehe ;)
Średnio siwy 2017-02-11 12:01
Jak to zwykle bywa.
Kozak w necie piz.a w świecie.
Zostaw swoją opinię o The European Van Company - Końskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The European Van Company