The European Van Company

Końskie

Opinie o The European Van Company

byly pracownik 2009-05-10 22:07:29
nic ciekawego, nie skorzy do zbytniego wynagradzania pracowników oraz ich motywacji
fantom 2009-12-05 10:36:20
praca w tej firmie jest szkodliwa, obcinaja premie za byle co, trzeba sie pytac o wyjscie do łazienki, nawet nie usiadziesz bo wszedzie kierownicy chetni zabrac ci premie, wynagrodzenie do bani
gogo 2011-01-01 16:01:12
ludzie dajcie sobie spokój z ta firmą,nie dosyć,ze mało sie zarabia to praca szkodliwa a kierownictwo tej firmy to żenada.Interesuje ich tylko jak zabrac komus premie i kogos zwolnic zero pojecia o pracy.A atmosfera w tej firmie to tego nie da sie opisac. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-01-10 10:22:16

Praca w warunkach szkodliwych.Pracowników traktują jak jakieś maszyny którym można podkręcić śrubki żeby szybciej i więcej produkowały.Zabieranie premii na porzadku dziennym np.za to że hala jest niepozamiatana(kierownictwo każe zostawać po godzinach i sprzatać i nikt ci za to nie zapłaci,jak nie to po premii)Wynagrodzenie 1280 brutto+plus te premie które są albo ich nie ma.
KPINA
<(usunięte przez administratora)
anonim 2011-06-02 18:26:03
smród,żenada,dziadostwo,szkoda zdrowia i nerwów zeby tam pracowc
były pracownik 2012-06-25 10:26:37
Tragedia szkoda zdrowia na pracę w tym obozie karnym. Nie dość że marne pieniądze to jeszcze co chwila zabierają premie i straszą zwolnieniami. Syf i burdel brakuje narzędzi do pracy. Cała kadra kierownicza to c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y dla których człowiek jest śmieciem. Całe szczęście znalazłem inną pracę i już nigdy bym się tam nie zatrudnił. Zdecydowanie nie polecam.
gość 2012-12-11 16:57:21
Potwierdzam z roku na rok jest coraz gorzej jeszcze ze dwa lata i ten syf padnie takie rządy kierowników i ich "nowe technologie"
gość 2013-03-08 22:01:17
Te "nowe technologie" to biorą chyba z epoki kamienia łupanego... aluvan juz długo nie pociagnie nawet pense juz płacą w ratach. Gdyby zmienic kadre kierownicza i postawic na jakosc a nie na ilosc to moze by cos z tego jeszcze bylo.
ktoś 2013-08-27 19:57:32
nie ma co narzekać.tera wszędzie jest tak że gonią z robotą i wykorzystują na maksa.taka jest rzeczywistość.
juve 2014-04-25 00:17:29
można na to odpowiedź tylko tak, że jeśli Twoje CV ich rzeczywiście zachwyci to oczywiście możesz liczyć na swoją szanse
swój 2014-10-26 16:57:39
zwolnić czyżewskiego
gosc 2015-08-18 18:34:00
Ta firma to jakaś pomyłka można się tam wykończyć fizycznie i psychicznie płace na poziomie najniższej krajowej i zero perspektyw na podwyżki kierownicy nie umieją zaplanować produkcji i zmuszają ludzi do pracy w soboty. Pracowników już ściągają z Ukrainy bo nikt z okolic nie chce tu pracować. Ludzie po kilku latach pracy mają kłopoty ze zdrowiem od tej chemii. Zdecydowanie nie polecam.
arti2907 2016-02-22 10:39:03
Witam. Chcę się dowiedzieć, przy czym pracownicy z agencji Randstad są przeważnie
zatrudniani. To znaczy, co robią ? Proszę o możliwie szybką odpowiedź.
kuban 2016-09-20 19:38:47
mie sie podoba ,lepi jak ceramice
romeo 2016-10-28 19:12:58
co kubuś na prasach ci się nie podobało ?
Zostaw swoją opinię o The European Van Company - Końskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The European Van Company