Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

Anonim003x

kurs przygotowawczy do zawodu pomocnika montera jest darmowy? I jaka stawka dla pomocnika?

yeah

masowo zwalniajace sie osoby uklady ukladziki pomiedzy ludzmi a kierownictwem budow tak to wyglada na niemczech juz w poszukiwaniu nowej pracy rowniez z kilkoma osobami

Klakier

A jak sie ustosunkujecie do tego wpisu o kierownikach P1 biegaczach i karierowiczu

Starypracownik
@Klakier

Tak jest na każdym oddziale.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Starypracownik

Używane. Ubranka również po kimś. Nie ma to jak robić z łata na kolanie. Oczywiście piszesz na wszystko kwit żeby w razie czego pobrali jak za nowe :)

Siema

Dwuosobowe pokoje w XXI wieku?

Jak tam panowie po podwyżkach,słyszałem że masakra.Szalu nie ma.

Nie No wszystko w porządku, była podwyżka ale roboty

Siema

A więc tradycyjnie ????

Heniu

Nie polecam. Mieszkasz co rotacje na innym mieszkaniu przeważnie 2osobowe bo panowie sobie zajmują już telefonicznie pokoje 1 osobowe. Stan mieszkań masakra, to gaz się ulatnia to kanalizacja wybija, jedna zamrażarka tzn 2 szufladki na 6 chłopa. Nie wiadomo na ile jedziesz, możesz zjechać po 2,albo 3 tygodniach zależy od widzi mi się prowadzących. (usunięte przez administratora) Belgia podatki kosmiczne. Masz prawko to prowadzisz z Polski czasami sam bo zachleja wszyscy w busie dodatkowo cała drogę jarają fajki w samochodzie bez skrupułów oczywiście za to że Prowadzisz musisz też zapłacić, a panowie sobie siedzą elegancko cała drogę. Zgłosisz to gromadka z ostrzeszowa kolesiostwo zrównają Cię z ziemią. Nie polecam.

@Heniu

Szanowny@Heniu, dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Aby wyjaśnić zaistniałą sytuację proszę o bezpośredni kontakt z Działem Rozwoju Personalnego w Krapkowicach tel. 504 753 139, chętnie zajmiemy się opisanym przez Pana tematem. Pozdrawiam DRP

Aktualność

Zachęcamy Państwa do przeglądania naszych ofert pracy zamieszczonych na stronie internetowej lub kontakt telefoniczny z  Działem  Rozwoju Personalnego w Krapkowicach 77 40 09 192 193194 lub Ostrzeszowem 62 59 59 161166

Czy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe zapewnia kartę multisportu?

Jaka kartę mulrisportu?

Melon

Jaką kartę multisportu?

Ktos

Witam szanowne grono chce tylko napisać że ktokolwiek będzie jechał na Berlin jechać że (usunięte przez administratora) jak ze ściera pozdrawiam

@Ktos

Aż tak źle z nim?

Janusz

Robiłem z typem, jak piszecie tragedia takiego pędzla i cwaniaczka świąt nie widział brak słów

Michal

Marny to tragedia niby dobry A z rzeaczywisrosci to pędzel tragedia Z gościa szkoda pisania

D.M

Niestety ale wszystko w tej firmie to mydlenie oczu. Opłacony nocleg, śniadania , przejazdy za które płaci się grosze i tak samo z noclegiem - żyć nie umierać . Nocleg to spanie w pokoju gościnnym połączonym z kuchnią ( zapewniano mnie, że każdy otrzyma swój pokój 2 osobowy ) . Północ czy nie to ktoś musi sobie herbatę robić i odgrzewać obiadek przy czym trzaskając się bo nikt nie śpi o tej godzinie zwłaszcza kiedy trzeba wstać o 4 bo na 5 trzeba być w pracy z czego czekać godzinę do 6. (czekanie w jakimś pokoju na kierownika na nie wiadomo po co i ta godzina nie jest oczywiście płatna). Tak drogie Panie mówią wam o walce z mobbingiem ? Haha . Czysty żart i nic więcej . Jeśli chodzi o budowę w Berlinie to zero szacunku dla drugiego pracownika i traktowanie każdego z góry - nowy to można traktować gorzej . Pracownicy co byli tam już dłużej to cieszyli się gdy brygadzista ich wyzywał i z podkulonym ogonem nie odzywali się dopóki był obok. Brygadzisty Zbigniew który będzie na ciebie krzyczał , żebyś nie zapinał szelek bo za wolno trwa wejście po rusztowaniu na 20 metr lub wyżej :) Brygadzista który bez zapięcia trzymając się jedną ręką chodzi po rusztowaniu (po samej obramówce) kołysząc się jakby był znawcą "po szklanie i na rusztowanie" . Powinien mieć dodatkowo badania czy jest wszystko w porządku z nim . Czy kierownik na berlinie który robi problem bo myjesz się pod "jego"prysznicem ( gdzie pokój jest prostokątny i było 8 prysznicy wolnych niczym się nie różniące) . Dodatkowo niech mi to ktoś wytłumaczy . Jest dwóch pracowników, w te same dni pracowali i z tych samych miejsc byli brani przez kierowce a mają różne faktury za przejazd/nocleg ? Zapewniano mnie , że bez problemu pojadę do miejscowości która mi najbardziej odpowiadała.Po szkoleniu czekałem dwa tygodnie z czego sam musiałem się upominać gdzie jadę,kiedy jade i kazali mi czekać. Po czym dowiedziałem się , że jadę gdzieś totalnie indziej. Dodatkowo jeśli nie jesteś brany z Ostrzeszowa tylko np dojeżdżasz sam do Wrocławia to i tak płacisz za kilometry spod ich siedziby . Nikt nie zwróci ci za to , że musisz na własny koszt gdzieś dojechać bo do nich pociąg raz na jakiś czas jeździ .Oczywiście to nie są puste słowa bo wszystko zostało zgłoszone. W skrócie to mobbing był na poziomie dziennym, spanie tak jak wyżej na osiedlu niezbyt bezpiecznym, na szkoleniu stare zniszczone szelki lub ciuchy (zepsute zamki, dziury, roztargane lub brak twojego rozmiaru np L :) ). Nie polecam bardzo jeśli masz choć trochę szacunku dla swojej osoby .

@D.M

@Szanowny D. M Dziękujemy za Twoją obszerną wypowiedź, wszystkie opisane wątki zostały przez firmę Multiserwis wyjaśnione. Chętnie porozmawiamy z Tobą osobiście lub telefonicznie ( DRP - 77 40 09 192 - Krapkowice). Pozdrawiamy Zespół Multiserwis.

Flaire
@D.M

Kogo byś polecił?

Minionek

Witam serdecznie czy jest możliwość przyjęcia się gdy kiedyś się dostało dysciplinarke ? Proszę od odpowiedź pozdrawiam

@Minionek

Szanowny @MINIONEK, proszę o bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację w Oddziale pod numerem telefonu 062 5959161. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

@Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe

Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Wwo

Co ile zjeżdża się do Polski?

@Wwo

Co 4 tygodnie

Jaka jest kultura pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe? Obowiązuje typowy dress code?

Kultury to tam nie ma tak jak już pisali koledzy wcześniej tylko picie na kwaterach gdzie nawet właściciel przychodził pod naszą nieobecność i zakrecal ogrzewanie z oszczędności (usunięte przez administratora) jakich mało a pracowałem prawie 2 lata na jednej budowie na zachodzie Niemiec. Prowadzący budowę jeszcze większy alkoholik zaro szacunku do drugiego człowieka tylko wyzwiska nikomu nie polecam

Janusz

(usunięte przez administratora) potrzebujący koni do pracy . Jak jest ktoś mądrzejszy i sprytniejszy od kierownika to już jest po chłopaku zostanie zniszczony . (usunięte przez administratora)

Polecam
@Janusz

Jak ktoś jedzie na eksport i wielce się mądruje a na robocie jest lewus i nie potrafi młotkiem klina zabić no to sory . Przyjechałeś mądrować się czy uczyć się i zarabiać pieniądze? Najlepiej usiąść nic nie robic i niech ci za to płacą... Pracowałeś 10 lat ??? i nie trafiłeś na dobry eksport?? chyba raczej z tobą jest coś nie halo...

Iwan
@Janusz

Potwierdzam

@Polecam

O czym Ty piszesz . Zarabianiu pieniędzy na exporcie ? Co o tym wiesz? Ja 2 tygodnie pracuje A 2 mam wolne i zarabiam około 16 tyś netto. Oczywiście angielski i kilka kursów. Pracą lekką łatwą i przyjemna na aluminium. Pracuje w zawodzie 14 lat. Ty ile? Pracowałam 6 lat w Plettacu. Wiele widziałem. Ale teraz dopiero jest tam wesoło. Jest tam towarzystwo które jak tak zżera tą firmę od środka.

Pipi

Witam panowie już w tej firmie nie pracuje ,osobnik Były ma rację biegi są wpisane w stały punkt kontroli budowy. Panie (Bogu) dobrze wiemy że nigdy pomocy ci nie odmówiłem ani też ty mnie. Jednak twoje zachowanie i nie słuszne pretensje wobec mnie jak zresztą tobie udowodniłem . W tamtym momencie zabrakło z twojej strony magicznego słowa przepraszam mój błąd . Twój wybór ale tekstu z trakcji to ci nie zapomnę. Góra z górą się nie zejdzie człowiek z człowiekiem tak . Życzę zdrowych wesołych świąt wszystkim pipi

Krzys
@Pipi

Podziwiam Cię za to kolego że jako jedyny umiałes odejść z honorem. Pozdrawiam

Były

Dzisiaj wszyscy wypłacają na czas bo brak rąk do pracy . Kierownicy z P1 dalej robią wizytację budowy z samochodu (weź tu podpisz i wypełni my idziemy pobiegać) Jednemu z nich chłopaki (usunięte przez administratora) uratowali bo miał masę operacji a dziś się im odwdzięczył we wspaniały sposób . Nie ma tu dla was pracy karierowicz z Czarnego Lasu

Były 2
@Były

Super że W końcu ktoś sie odważył . Popatrzę jak się rozwinie temat. I chyba też sobie małą nowele napisze bo kilka ładnych lat pracowałem. Mnie jakoś nie patrzyli że problemy ze zdrowiem. Trzeba było robić za innych

Amator przygod

Praca w firmie ujme to w ten sposob Pod względem finansowym bardzo rzetelna, wypłata do 10 zawsze. Pracownicy (usunięte przez administratora) A wysyłają człowieka co minutę po jedna rzecz Ja monter posiedzę a młody niech lata Monter i brygadzista., człowiek któremu wolno i może wszystko. Co teraz budujemy, jakie szerokie?(usunięte przez administratora) Monter pomyśli a ty masz wiedzieć co zrobić i przyniesc. Oczywiście są wyjątki na 10, dwuch jest normalnymi ludzmi LUDŹMI którzy nie myślą tylko o szybkim powrocie na kwaterę (usunięte przez administratora) Ale o tym że człowiek jest tylko człowiekiem potrafi się mylić i mieć nieraz gorszy dzień Wiele komentarzy przeczytałem Powiem tak Firma nie reaguje bo o wielu rzeczach nie wie (usunięte przez administratora) O co nie spytasz montera brygadzisty czarna magia dezinformacja totalna Nikt nikim się nie interesuje Najlepsze powiedziane dnia (usunięte przez administratora) A w tedy praca idzie jak idzie! Jeden z Panow pytal oszkolenia ile się pracuje Szkolenia jak szkolenia, trwają zależy 7-10 dni Rzeczywista praca ze szkolenie ma tyle wspólnego ze wiesz o czym cię szkolili ale większość ma to gdzieś Po co sie zapinasz nikt tego nie robi, a ty musisz.?! A w dół 12 metrow Poproszę o nowe rękawiczki. Palce jeszcze ci nie wyszły, do roboty Nie mam słuchawek.(usunięte przez administratora) Pracuje się różnie 8 - 12 h zależy od budowy Soboty i niedziele są dla wybrańców Pomocnik montera jak sama nazwa mówi jest pomocnikiem ale w tej firmie jest porostu monterem że stawka pomocnika. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam kierownictwo, zróbcie coś z tym bo atmosfera pracy jest tragiczna a brakuje ludzi którzy myślą a nie tylko wodzia Pozdrawiam Ogólnie praca nie jest zła zachęcam.

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 0 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe