Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

Kaliszowiec56

Nie polecam wgl tej firmy (usunięte przez administratora)znęcanie się nad nowymi (usunięte przez administratora)alkohol rzucanie w ludzi materiałem masakra jakaś zgłaszane nie raz do prowadzącego nic to nie daje ,prowadzący sam chleje z pracownikami tyle w temacie ......omijajcie ta firmę

Dylemat

Witam. Niedługo mam zacząć szkolenie na pomocnika montera. Jak jest z vca? Trzeba mieć swoje czy firma robi. Pracę mam mieć przez Randstad. Polecacie czy raczej odpuścić ?

Stary
@Dylemat

Hej .Najprościej i najwygodniej VCA przez firmę.2 raty i po temacie.Praca dla twardych.Stal swoje waży,a klienci wymagają.

Dylemat
@Stary

O taką odpowiedź mi chodziło. A co do agencji ma ktoś jakieś uwagi ?

@Dylemat

Agencja tylko szuka pracowników, umowę podpisujesz z firmą

Firas
@Dylemat

Miałem tu przyjechać ale po komentarzch widać że ta robota to (usunięte przez administratora) dla alkoholików nie mam zamiaru pracować w środowisku z alkoholikami co (usunięte przez administratora) umieją a się wywyższają albo obgadują wszystkich do okola pozdro

Robson
@Firas

Firas czy raczej Fiuras :D Masz rację chłopie, znajdz ty sobie lepiej pracę jako technik powierzchni płaskich na podwórku, bo tutaj ze swoim podejsciem i mysleniem daleko bys nie zajechal

Były pracownik 21 lat
@Dylemat

Na twoim miejscu bym spróbował. Pracowałem tam 7 miesięcy i to był najtrudniejszy okres w moim życiu. Ale teraz chociaż wiem że już nigdy tak ciężko mieć nie będę i wiem co to znaczy ciężka praca. :)

Jacxer

(usunięte przez administratora), odpoczynku nie ma bo robisz jak fabryka dała, 5 lat tu robię i to co się tu dzieje przekracza wszelkie granice. Firma nie ma nad niczym kontroli dla nowych to lepiej poszukajcie sobie innych firm bo warunki tu są okropne

Witam.Mam pytanie jakę są realne zarobki netto na miesiąc?

@Piotr

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro
Ostrzeszów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Mistrz

Nadgodziny powinny być wypłacane 50 % ale niestety multiserwis wypłaca 25% więcej co jest rzeczą nielegalną . Szczególnie nie polecam budowy Frankfurt Hohst, pan prowadzący jest straszny w skrócie . Jak tak dalej pójdzie to wszyscy się zwolnią . Ale tak to jest jak ze zwykłego montera stało się panem prowadzącym z przypadku.

Monter

Nie polecam zatrudniać się , stawka na start, Niemcy 13 euro brutto dla ,doświadczonego montera za kwaterę 5 zł dziennie odbijają plus każdy przejazd w którym musisz kierować średnio koło 30 euro w jedną stronę , zależy od projektu . Nigdy nie wiesz kiedy wyjeżdżasz ani kiedy zjedziesz , gdy nie zgodzisz się zostać dłużej o tydzień w dniu swojego wyjazdu to groźby że na gorsza budowę trafisz . Nie pozdrawiam .

Boyler 007

Gitara przejazdy z Polski -Holadia i Holandia -Polska KIerowcy nic nic z tego nie mają a więź np 5os bez prawka¿?dwie kierują Śmiech coś z tym trzeba zrobić

SKaLar

W czerwcu mam jechać do Ostrzeszowa na szkolenie. Zatrudnienie przez agencję Ranstad zakończone podpisaniem umowy i wyjazdem do Belgii na stanowisko Pomocnika. Proszę o informacje jak to faktycznie wyglada. Czytając Wasze opinie to nie wyglada to za ciekawie. Ma ktoś doświadczenie pracy na rusztowaniach przez wyżej wymieniona agencję?

Pyt
@SKaLar

Cześć, i jak pojechaleś? Jak to wygląda?

Mobing

Po 6 miesiącach kończę przygodę z rusztowaniami.. Powód mobing i jeszcze raz mobing. Banda alkoholików brygadzisci którzy krzyczą obrażają młodych po mimo zgłaszania wielokrotnie problemu firma nic z tym nie robi. Nie zważajcie na te słowa typu praca w miłej atmosferze. Na koniec jeśli jesteś masochistą to Polecam gorąco

Mobbing
@Mobing

Sama prawda. W folderach oczywiście treści informujące, że "wulgarne zachowania" nie będą tolerowane a w praktyce co innego. Bluzgi, wyzwiska a konsekwencje za to ze strony przełożonych nie są w ogóle wyciągane - co najwyżej pogrożenie palcem i wtedy delikwenci jeszcze bardziej nabierają wiatru w żagle i kontynuują swoje przewinienia.

Pracuję w firmie od dwóch lat i jestem zadowolony. Praca lekka nie jest więc lenie się tutaj nie odnajdą i tylko potem wypisują anonimowe komentarze na goworku. Zrzędzicie jak baby... A jak przychodzi co do czego to prowadzącemu czy kierownikowi w twarz nie powiedzą, tylko pier... za plecami. Wiadomo u sąsiada trawa jest zawsze bardziej zielona, ale nie przesadzajmy nie jest tak źle. Jeśli jest się w porządku do prowadzących to i oni są w porządku do Ciebie, a jeśli ktoś się miga od roboty to niech się potem nie dziwi.... To jest praca, a nie wakacje!

Aras
@Adam

Adamek Adamek nic nie potrafisz a wielce krzyczysz brygadzistę już wychodziłeś (usunięte przez administratora) Pracownik ma robić i się nie odzywać nie upominać się o swoje Jesteś chory to do Polski i najlepiej na własny koszt i pismo podpisz że wszystkiego się zrzekasz pozdrawiam kierowników i prowadzących Belgia

@Adam

(usunięte przez administratora) Przerobiłem kilka firm ale takich warunków mieszkaniowych to jeszcze nie widziałem. Nie polecam firmy ze względu na brak poszanowania pracownika oraz warunki mieszkaniowe jakie zapewniają.. Kwatery obskurne.. dziwie sie ze ludzie się godza na takie warunki. W niemczech pracuje żeby remont w domu zrobić i mieszkać jak się należy ale w delegacjii moxe spać w szopkie. Ludzie brak szacunku do siebie nawet nie mają ;) haha

Hahahja
@Adam

Człowieku widzę że lubisz siedzieć pod biórkiem...typowy (usunięte przez administratora) z polecenia

Joz3k

kasa jest ludzie sa bo sa zastraszani to z kim rozmawiac o prawdzie skoro kierownik kontraktu pije wodke z prowadzacymi ? prosze dac namiar do konkretnej osoby bo niebawem kogos tu zatluczemy w niemcach wlacznie z kierownikiem jest do usunięcia duzo osob zapraszam na rozmowę kazdego kto tam jest

@Joz3k

Dzień dobry @JOZ3K, Dziękujemy za Pana wypowiedz. Chętnie porozmawiamy z Panem o sytuacjach , które Pana niepokoją. Trzy możliwe formy kontaktu: kultura@multiserwis.com.pl, infolinia +48 77 40 09 109 lub kontakt bezpośredni pod tel. 504 753 139. Pozdrawiamy DRP.

adaam
@Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe

O czym chce Pan rozmawiać ? jak Wy jako kadra tu w Ostrzeszowie czy Krapkowicach o wszystkim wiecie. Wiecie co dzieje sie na eksporcie o dyskryminacji , nękaniu, zastraszaniu i przymykacie na to oko bo pracownik ma się was bać i ma na was zapieprzać.

Skalar

Planuje wyjazd do Belgii jako Pomocnik montera rusztowań, zatrudnienie przez agencje Ranstad. Szkolenie w Ostrzeszowie zakończone podpisaniem umowy i wyjazdem. Podpowie ktoś jak to faktycznie wyglada?

Dzień dobry. Czy firma przyjmuje osoby z własną działalnością gospodarczą?

Jarek

Witam w niedziele wysłałem Cv ile trzeba czekać na odpowiedz ?

@Jarek

Dzień dobry, Proszę o kontakt z Działem Rozwoju Personalnego Multiserwis - 77 40 09 191, 192,193. Sprawdzimy czy Pana CV znajduje się w naszej bazie. Pozdrawiam DRP.

Aras

Firma jako firma okej pieniądze na czas Pracownik ma robić i się nie odzywać nie upominać się o swoje a najlepiej milczec Jesteś chory to do Polski i najlepiej na własny koszt i pismo podpisz że wszystkiego się zrzekasz pozdrawiam kierowników i prowadzących Belgia Ubezpieczenie po co kart eku dać jak za tydzień się kończy żeby się ktoś nie odważył uzyc Niedługo pismo trafi do firmy z opisanymi wszystkimi sytuacjami jakie są zamiatane pod dywan oraz (usunięte przez administratora) i presją nie również do inspekcji pracy tam szczegółowe imiona i nazwiska oraz stanowiska przez znajomosci Bo pojęcie zerowe o tym co się robi i jakie stanowisko się piastuje Pozdrawiam serdecznie Pomijając powyżej wymienione niuanse praca fajna i przyjemna jeśli ktoś chce praxowac

Mario

Jak jest teraz sytuacja w Multiserwis bo zamierzam tam jechać ?! Niebawem

Damian

Panowie proszę szczerze znam dużo osób z multiserwisu bo pracowałem z nimi w tunelu . Ale z innej beczki ile można zarobić na rusztowaniach

Jacek

A jak tam na wigilli ? Brali się za łby nasi kierownicy ?

Aktualność
Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem promującym nasz kurs na stanowisko Pomocnika montera rusztowań:

lilZ

dodam jeszcze że firma za wszystko wystawia faktury np. trzeba zdać stare ubrania robocze bo za nie zapłacisz, ale po opiniach widze że moje wypierdziane gacie dostanie ktoś inny Na pracownikach wywyierana jest straszna presja od samego początku mimo że ktoś jest bez doświadczenia krzyki i wyzwiska to norma aż się prosi o wypadek.

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 0 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe