Logowanie dla kandydatów/kursantów

47-400 Racibórz
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
mejk - 2014-05-28 18:31:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Macie może informacje na temat warunków panujących na wyjazdach? Nie ukrywam, że to dosyc pilna sprawa. Z góry dzięki.
zdjecie uzytkownika
olo - 2014-05-30 09:35:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [mejk - 2014-05-28 18:31:34]:
daj namiary
zdjecie uzytkownika
do mejk - 2014-05-30 10:11:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [olo - 2014-05-30 09:35:58]:
DAJ TY TEL
zdjecie uzytkownika
fib - 2014-05-30 12:36:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Z całym szacunkiem nie polecam. Pieniążki nie adekwatne do pracy. (usunięte przez administratora) Pozdrawiamy!
zdjecie uzytkownika
Mirek - 2014-05-31 03:32:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Euro Labora jakis czas temu szukało kamieniarzy do pracy w Niemczech, ktos sie zdecydował, warte polecenia?
zdjecie uzytkownika
Młody - 2014-06-02 15:49:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy jako cieśla pojechał ktoś? Proszę o jakieś informacje z góry dziekuje
zdjecie uzytkownika
wawa - 2014-06-05 12:17:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
niestety odradzam, nie to co obiecane.
zdjecie uzytkownika
adam86 - 2014-06-08 22:31:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, szukam pracy jako operator cnc eurolabora ma kilka ofert do berlina oraz hamburga, pracuje ktoś?
zdjecie uzytkownika
Mirek - 2014-06-21 17:06:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
@wawa, a możesz sie troche bardziej rozpisac, co takiego zastałeś w euro labora, a co ci obiecali, bo to dość istotna kwestia. Z góry dzięki.
zdjecie uzytkownika
praca Freiburg - 2014-07-01 14:14:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
dostałam ofertę wyjazdu do pracy do Freiburga, zaniepokoił mnie fakt iż poproszono mnie o zdjęcie całej figury na tle drzwi. Po co komu takie dane wystarczy podanie wysokości i wagi przeciez ty tylko praca na magazynie przy pakowaniu... Czy ktos wie cos na temat tych wyjazdów? czy ktos pracował już rzeczywiście w tym mieście przy pakowaniu?
zdjecie uzytkownika
Mirek - 2014-07-01 17:37:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To faktycznie nie brzmi dobrze, nie wiem ile w tym winy było euro labora, w końcu oni wynajmują pracowników, pewnie firma prowadzaca budowe dała ciała. Zdjęcie na tle drzwi to też ciekawa informacja, bo chyba faceci takich nie robią... Może nie aplikowałas na magazyn, a hostessę?
zdjecie uzytkownika
Xavi709 - 2014-07-03 15:12:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Mirek - 2014-07-01 17:37:38]:
Wlasnie dzwonila do mnie ta Pani i tez prosila o zdj calej sylwetki na tle drzwi albo sciany, co ciekawe otrzymala ode mnie wczesniej dwa zdj, ale oczekuje innego. Troche to podejrzane...Sama nie wiem co o tym myslec
zdjecie uzytkownika
Ramona - 2014-07-03 16:07:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mam propozycje wyjazdu pod koniec miesiąca do Fryburga na pakowanie, nikt mnie nie prosił o zdjęcie sylwetki; chyba się zdecyduje, będę jechała z kielc prawdopodobnie z omnią; czy jedzie ktoś?
zdjecie uzytkownika
Mirek - 2014-07-03 19:13:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Może po prostu tworza tak szablony pracowników, można się zapytac do czego zdjęcie zostanie użyte i dopytac, co odkładnie ma być na nim widoczne i dlaczego.
zdjecie uzytkownika
Xavi709 - 2014-07-04 18:34:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bedzie jechal ktos z Krakowa do Fryburga??
zdjecie uzytkownika
kasia - 2014-07-06 12:23:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Faktycznie dziwna sprawa z tymi zdjęciami, ale może jest tak jak ktos wspomniał, że to nie była aplikacja na pakowacza lub rekruter pomylił jakoś aplikacje...
zdjecie uzytkownika
nowa - 2014-07-09 10:46:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja również mam propozycje wyjazdu do Fryburga na początku sierpnia, i tez wydaje mi sie to dziwne z tymi zdjeciami. Ja wyjeżdzam z Kielc
zdjecie uzytkownika
paula - 2014-07-09 12:06:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam. Moi znajomi tam pracują i sobie chwalą. Ja wysłałam swoje CV i zdjęcie sylwetki,tydzień temu do mnie dzwoniono z ofertą pracy pod koniec lipca- początek sierpnia do Fraiburga. Z tego co wiem ma jechać większa grupa ale decyzję kto pojedzie podejmuje niemiecki pracodawca ,odpowiedź mam dostać w przyszłym tygodniu także trzeba być cierpliwym.
zdjecie uzytkownika
paula - 2014-07-09 12:15:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
sorry za pomyłkę Fryburga*
zdjecie uzytkownika
Mirek - 2014-07-12 21:23:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jakiego typu to praca? Euro labora ma pełno ogłoszeń, ale miasta na Fryburga nie odnalazłem. Chociaz jest jedno z miejscowością okolice Freiburg,a le uwaga poszukuja tam ŚLUSARZY MONTERÓW KONSTRUCKJI STALOWYCH.
zdjecie uzytkownika
jat - 2014-07-17 23:31:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odezwała się do kogoś euro-labora w zwiazku z pakowaniem w buggingen? dostał juz ktos tą robote?
zdjecie uzytkownika
Justyna - 2014-07-18 14:48:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chyba wszyscy czekają. Do mnie dzwonili dwa razy czy nadal jestem chętna na wyjazd. Ale to było dosyć dawno. Praca jest dopiero od początku sierpnia, więc trzeba czekać cierpliwie :)
zdjecie uzytkownika
gość - 2014-07-18 22:49:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [mejk - 2014-05-28 18:31:34]:
Dlaczego posty negatywne są usuwane przez administratora?
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-23
Żródło: Gowork.pl
Racibórz
(śląskie)
Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) to dynamiczna firma zajmująca się pośrednictwem pracy krajowej i zagranicznej. Osobom poszukującym pracy oferujemy oferty pracy zagranicznych pracodawców w różnych zawodach. Nasi pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u pracodawców zagranicznych. Dla nszego renomowanego  klienta z branzy motoryzacyjnej poszukujemy OD ZARAZ  pracownikó
zdjecie uzytkownika
paula - 2014-07-21 12:07:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jeszcze się nie odzywali ale napisałam do nich i odpisali mi ,ze czekają na odpowiedz pracodawcy i jak tylko będą informację dotyczące pracy to zadzwoni.
zdjecie uzytkownika
ja - 2014-07-23 12:23:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
witam. jedzie ktos do austrii jako spawacz?
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Labora

Twoj email:
Wiadomość: