Euro Labora

Opinie o Euro Labora

Marecka

Witam, dostałam ofertę w sprawie pracy do Freiburga, czy wiecie może po co im nasze zdjęcia na jednolitym tle?? ;) Był tam ktoś może już?

kaka29
@Marecka

I co, zdecydowałaś sie?

joanna.k.88@wp.pl

hej dzwonili do mnie w sprawie pracy przy pakowaniu mam wysłac zdjecie i zobaczymy czy sie odezwa prosze o informacje jesli ktos sie tam wbiera joanna.k.88@wp.pl

promyk

Jedzie ktoś może do pakowania do Freiburg z województwa wielkopolskiego?(naire_rosse@wp.pl)

kotek_

Czy ktoś może jedzie /czeka na odpowiedź sprawie pracy przy pakowaniu w Freiburg?Proszę również o opinie o tej firmie plus pracy oraz mieszkaniu,wynagrodzeniu.Pozdrawiam

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Tokarz CNC (Buchen) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

W poniedziałek powiedzą ze zadzwonią w środę, dzwonisz w piątek mówią tak owszem pamiętają maja zapisane ze już itp dzwonisz za tydzień i to samo ze już ze jutro ze zadzwonią. :-) Szkoda czasu pozdrawiam!

kami12

Witam Czy firma Euro Labora to uczciwa firma za pośrednictwem której można szukać pracy za granicą proszę o opinie czy warto skorzystać z usług tej firmy jakie warunki zapewniają na miejscu chodzi mi głównie o warunki mieszkaniowe

andzia
@kami12

Witaj, mój mąż pracuje przez Euro Labora jako cieśla. Bardzo sobie chwali obsługę Pań w biurze. Tyle, że Euro Labora nie zatrudnia, więc jeżeli chodzi o mieszkanie i zarobki to już zajmuję się tym agencja zagraniczna, ta co cię zatrudnia. Mój mąż akurat problemu z mieszkaniem nie miał, ale czasami się zdarza że mieszkanie jest bez kuchni czy coś, wtedy można mieszkanie zmienić na własną rękę albo poprosić firmę o pomoc w szukaniu. Zarobki jak chyba wszędzie w Austri, bo w poprzedniej firmie mąż też tyle miał. Zima się zbliża, wiec pewnie zaraz cała grupa męża będzie zjeżdżać, ale za rok tez chcą od nich jechać. Pozdrawiam!

buła

Czy pojechał ktoś do audi do Ingolstadt jako operator na wózki widłowe?Rekrutacja odbyła się w sierpniu w Pszczynie , jak i jazda próbna na wózkach w Niemczech w fabryce.Do tej pory nic nie dzwonią?

njs

hej ostatni komentarz jest z 28 czyli pewnie juz ci co mieli pojechac to pojechali albo nie. Dlatego moje pytanie czy ktos cos wie na temat magazynow lidla w graben czy ktos juz tam pracuje jakie warunki itp. Mi zaoferowali tam pracy tylko z innej agencji mieli sie kontaktowac ze mna najpozniej do jutra w zasadzie i sie tak zastsnawiam ? ....

Olek

Witam czy ktos sie wybiera moze do Ingolstadt jako kierowca wozka widlowego i czy rekrutacja jeszcze trwa?

zibi

Czesc Adam zaczynam watpic czy cos z tego bedzie,jest sroda 14sta godz.a oni nie dzwonia do nas,kontaktowales sie z ta babeczka dzisiaj?

kam

hej a czy wiecie coś o buggingen szukaja kobiet czy mężczyzn też? agencja ma zapis o karze umownej?

adam

Dzwonila do ciebie jeszcze ? Bo mam jechac z osobami z zawiercia to moze z toba ?

Bo trochę potrzebują do graben ludzi i do Hüfingen. I tez od 1.09

zibi

Cze,jak zmienila?to gdzie ci zaproponowala?i od kiedy?

adam

Do mnie tez dzwonila i powiedziala ze sie zmienila lokalizacja miejsca pracy ale tez do lidla

zibi

Tak dzwonili,pytala czy mam uprawnienia na wozki bo nie napisalem w cv.,a odnosnie umowy powiedziala ze podpisanie w czwartek najpozniej piatek .

Dzwonili do ciebie ?

Cze,spoko

zibi

Cze,no to powodzenia dzisiaj,ja tez juz czekam od rana,jak sie do ciebie odezwa albo wysla umowe to daj znac.

adam

No jeśli chodzi o umowę to agencja by mi wysłała poczta ale wcześniej wysłali by mi na email skan umowy bo ja jej powiedziałem ze samochodu nie ma . No ze 5 miejsc to mi tego nie mówiła no tez mam nadziej ze się załapiemy. No stawka 11e mówiła ze na rękę po wszystkich odliczeniach i zakwaterowaniu będzie 1100e albo 1150e. Jeśli chodzi czy się załapiemy to już zależy od agencji niemieckiej .

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Euro Labora