Euro Labora

Opinie o Euro Labora

stanmar

Pisz jaśniej,co jest nie tak.Bo właśnie byłem na spotkaniu z panem z Tempusa z Niemiec i jak do tej pory nic niby odpowiedzieli ,że już mam jechać i nadal siedzę w domu .A są ogłoszenia, że odbędzie się jazda próbna w połowie listopada w Pszczynie. O co chodzi? Ktoś wie więcej?

promyk_

Ja też jadę weekend (15633615)

ula

Pojechał ktoś do pracy do Buggingen? Jak tam jest?

Natka
@ula

Hej ja jadę tam właśnie za tydzień.Ty też

kk

mam wrażenie jesteśmy szykowani na rezerwę jak ktoś :odleci,zwolni się lub będą urlopy.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Tokarz CNC (Buchen) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
młody

Pracuje ktoś w buggingen na pakowaczu? Jak wrażenia?

bb

ktos z was dostał pozytywna odpowiedz ??

jk

nie przyjmuja nikogo

stanmar

czy ktoś pracuje na wózkach widłowych w Ingolstadt w fabryce audi? czy ktoś pojechał w październiku?

ja to mam przeczucie ,że wyjaśni dopiero coś bliżej początku listopada lub początku ...:)

JOANNA

ŻADNEJ ODPOWIEDZI

czy ktoś ma już odpowiedź pozytywna i konkretne informacje?

daj gg lub adres @ -to po piszemy :)tu nie będę rozpisywac Pozdrawiam

@:)

majkam100@wp.pl

pynka

Dolnośląskie - miasto Kłodzko :D a Ty?

dolnośląskie jakie konkretnie miasto?

misia

Pod koniec tego tygodnia mają dzwonić do wybranych osób jak będą potrzebować ludzi do pracy w Freiburgu.

pynka

Ma ktoś jakieś info odnośnie tej pracy w Freiburgu? Jakąś odpowiedź?

joanna

a dzwonili juz do was i macie termin wyjazdu podany?

pynka

A jedzie ktoś z województwa dolnośląskiego?

misia

dostałam oferte pracy do Freiburga czy jedzie ktoś w najbliższym czasie z woj. Śląskiego lub Opolskiego??

promyk_

czy jedzie ktoś może z wielkopolski -pakowanie w Freiburg ?naire_rosse@wp.pl 15633615(Gadu-Gadu)

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Euro Labora