Euro Labora

Opinie o Euro Labora

Incognito

Jak mieszkania? Ile ludzi? Tylko pracownicy danej firmy czy różni ludzie z różnych miejsc? Zależy mi na spokoju...

Shoko123

Witam, czy można obcokrajowców z karty pobytu pracować w Austrii jako operator koparko ładowarki? Bo mam uprawnienia i prawo jazdy kat B,be,ce,t. Proszę napisać do mnie albo zadzwoń 500460121. Gorzów Wlkp

Steff

Witam, dostalem oferte na obsluge maszyn cnc w northeim, warto tam jechac? Moze ktos tam pracowal i wie cos na temat tej pracy i warunki, zakwaterowanie. Czy ogolnie jest spoko czy gnoj jak w niektorych miejscach? Pozdrawiam

Maestro
@Steff

Hej Steff. W Northeim jest spoko praca na 3 zmiany , mieszkania załatwia agencja. Nie tzeba znac jezyka niemieciego. jet tam w firmie Kierownikktorysie urodzil w Niemczech ale rodzina jest z polski i mowi po polsku , jest spoko i mozna sie dogadac on rozdziela robote. Pozdrawiam

Steff
@Maestro

Witam, a jak samo zakwaterowanie, mieszkanie normalne czy jakis hotel pracowniczy i jaka cena? Pozdrawiam

upadły anioł
@Steff

też jestem ciekaw tej oferty

Jadwiga
@Maestro

Przy czym ta praca i kontakt do agencji która ja załatwia. Jeżeli mogła bym prosić. Pozdrawiam

Adrian

W jakim sensie zawiodłeś się na Euro Labora? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Twoja opinia jest bardzo krótka, liczę że uzasadnisz swoją wypowiedź i podasz nieco więcej szczegółów.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Tokarz CNC (Buchen) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Niezadowolona

Widzę że jak zawsze na stronie tylko dobre opinie, złe są pewnie usuwane, ponieważ taki przypadek jak mojego syna nie jest odosobniony...syn z kolegą zostali wysłani do pracy w Austrii na budowę. Praca była, ale zakwaterowanie wyglądało tak że pod podanym adresem nikt nie wiedział o ich przyjeździe, pierwsza noc w aucie...wyjasni się...Ale nic się nie wyjaśniło. Pisałam maila, dzwoniłam do koordynatorki- brak kontaktu...(usunięte przez administratora)

Czesc, wie ktos cos na temat pracy w Eschwege? Jak warunki oraz ile mozna wyrobic w nadgodzinach miesiecznie?

Cześć, powie ktoś jak z praca na Eschwege oraz warunki? Oplaca sie tam jechac? Ile mniej wiecej idzie wyrobic w nadgodzinach?

adamusbambusoo

Wszystko szybko zostało załatwione, umowę dostałem w ciągu pare dni i wyjazd w niedziele. Mieszkanie czyste i praca Super !

polecam

marcin78

Już teraz załatwili prace w Niemczech na 07.01.2020 Zawsze byłem i będę zadowolony z tego biura !

andrzej82

Super praca na magazynie, polecam ! :)

Holland CNC

Ponownie ogłoszenie do Lennestadt, Niemcy , Operator krawędziarek- giętarek CNC. Jeżeli to Indukant to dajcie sobie spokój. Słaba firma, słabe pieniądze, słabe kwatery gdzieś po okolicznych wiochach bo taniej niż w mieście.

@Arkadiusz Z. No w końcu firma ma wyróżnienie jako dobry pracodawca więc nic dziwnego, że szanują pracowników!

Adrian

Ktoś może potwierdzić bądź zdementować wysokość stawki godzinowej, którą oferuje firma pośrednicząca zatrudnienie? Myślałem, że można liczyć na wyższe wynagrodzenie niż 10 euro za godzinę. Czy rzeczywiście tak to wygląda?

Aktualność
REKRUTACJA

Nasza Agencja proponuje oferty pracy zagranicznych pracodawców (Austria, Niemcy, Holandia) w różnych zawodach.

Wszystkie szczegóły i aktualne oferty znajdziecie w zakładce "Oferty Pracy" oraz na naszej stronie: Agencja Pracy Euro Labora

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Fack

Nie polecam katastrofa

@Fack

Czego konkretnie nie polecasz? Twoja wypowiedź na chwilę obecną jest, mało zrozumiała, gdyż w żaden sposób jej nie uzasadniłeś. Mógłbyś to zrobić? Na pewno osoby odwiedzające ten wątek chciałyby poznać Twoje doświadczenia zawodowe związane z firmą Euro Labora.

Witam. Jak jest na wentylacji. Jakie stawki?

Robert
@Nowy

O którym dokładnie z ogłoszeń dostępnych na stronie internetowej firmy Euro Labora piszesz? Przeglądałem najświeższe oferty pracy i nie znalazłem żadnej, która pasowałaby do Twojego zapytania. Mógłbyś to sprecyzować? Zachęcam.

Łucja

Faktycznie - firma Euro Labora właśnie szuka kogoś na stanowisko Montera Wentylacji w Austrii. Oferują pełen pakiet socjalny, co już jest warte docenienia, bowiem nie każdy pracodawca je zapewnia. Musimy jednak poczekać, aż osoba z interesującą Cię wiedzą zechce dodać coś od siebie. A już wysłałeś do nich swoje CV, czy jednak chcesz z tym jeszcze poczekać?

Arkadiusz Z.

Polecam wszystkim tę Firmę.Miałem okazję pracować od 3 lat za jej pośrednictwem.Jest wiarygodna, od początku aż do końca interesuje się swoim pracownikiem.Potwierdzam, że zawsze umowa odnośnie pracodawcy austriackiego, miejsca zamieszkania jest zawsze wiarygodna.Negocjują zawsze dobre stawki godzinowe dla pracownika. W przypadku jakichkolwiek problemów Panie są zawsze gotowe do pomocy.Zawsze Panie rekruterki proszą o potwierdzenie podjęcia pracy po przyjeździe na miejsce przyszłej pracy. Moja jedyna uwaga to taka,że trzeba znać język choć podstawy, żeby się dogadać, niestety nie da się pić alkoholu, trzeba być trzeźwym i odpowiedzialnym, należy szanować pożyczony sprzęt i poliera! Moja też taka uwaga do wszystkich przyszłych pracowników, którzy pracują dzięki Paniom rekruterkom, aby pamiętali o przysłowiowym podziękowaniu za ich trud i czas spędzony w internecie dla nas,za przysłowiowe -dziękuję_, świąteczne życzenia. Będzie to dla nich forma podziękowania i satysfakcja ze spełnionej roli.Pozdrawiam wszystkie Panie w Euro-Labora. Polecam wszystkim, Firma bardzo wiarygodna,godna zaufania po obu stronach.

Robert
@Arkadiusz Z.

Fajnie, że podczas kontraktu masz dobry kontakt z koordynatorem. Taka pomoc jest nieoceniona. Napisz proszę o warunkach zakwaterowania. W jakim są standardzie i czy pracodawca opłaca kwaterę i ubezpieczenie pracownika? Twoje doświadczenie bardzo pomoże innym starającym się o pracę.

Mir

Czy ktoś pracował jako zmywacz naczyń w Niemczech.

...

Marcinku, rodzinnie opisujecie firmę negatywnie od pół roku. Wylewacie swoje bolączki, wymyślacie wyssane z palca głupoty. Wymagaliscie złotych gór obiecywaliscie najlepsze wyniki a co pokazaliście ?? Wystarczy pracować 8 godzin i można fajnie zarobić. Ale trzeba pracować. To słabe że obrażacie koleżanki i kolegów. Słabe jak wasze wyniki i to co robiliście tu. Niestety taka jest prawda. Ale my jesteśmy ponad tym. Życzę wam powodzenia i pozdrawiam. I tyle reklamacji

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Euro Labora