weldsteel

Sosnowiec

Opinie o weldsteel

anonim 2011-07-13 17:51:20
uwaga na firme weldsteel to nowa firma ktura powstała po upadłej firmie rurex z bedzina firma niewyplacalna oszukała mnie i wielu innych ludzi prowadzi ja syn w [usunięte przez moderatora],uwazajcie nowi spawacze,slusarze,monterzy i inni.
Rafał 2011-09-29 11:09:44
Firma RUREX-BĘDZIN (i WARSZAWA) powiązana osobowo z firmą WELSTEEL od ponad roku jest winna nam ponad 100 tyś. zł. Praktyka firmy to kupić materiał, wykonać robotę, zgarnąć kasę i zwinąć interes. Nie zapłacili za dostarczone materiały pomimo sądowych nakazów zapłaty. Ogłosili upadłość. Bezczelni [usunięte przez moderatora]Więcej opinii na ich temat: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,83485,0,0,0
Kim trzeba być, żeby żyć cudzym kosztem?! Czy któreś z nich zastanowiło się co się dzieje z ludźmi, których okradli?! Przecież ludzie mają rodziny, dzieci.
Zostaw swoją opinię o weldsteel - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie weldsteel