Opinie o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleskop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleskop o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

peny

warunki są dobre, zarowno ogólne typu atmosfera, załatwianie urlopu itd jak i same finansowe warunki

MałyJohn
@peny

Peny ;) zapytaj Miszcza Burmiszcza czy wysyłanie sms-a 5 min przed rozpoczęciem pracy że nie wyraża zgody na urlop jest ok? Miszcz Burmiszcz to As w kategorii Savoir Vivre. Do odznaczenia.

@peny

Dobre Finansowe warunki czyli ile już lat bez podwyżki? Ale takiej realnej, nie na papierze Odpowiedz peny ile to już lat bez realnej, odczuwanej na koncie podwyżki???

Roman

Info dla Michała BHP .Otrzymujemy informację,że na Montelu Ukrainiec Ivan w dalszym ciągu korzysta ze słuchawek i prowadzi sobie rozmowy przez 12h .Ani Adam ani Rafał nie zwracają mu uwagi............... a nas Polaków zastrasza się za byle co , do czego dochodzi już na tym zakładzie .Proszę o zrobienie z porządku , bo jeśli on może korzystać i nie obowiązują go przepisy BHP to znaczy ,że i my możemy też korzystać. Oburzeni Pracownicy .....

Marcel
@Roman

Na zakład powinien zostać wprowadzony Mediator i przeprowadzić rozmowę z pracownikami na temat jak ich traktują brygadziści bo to do czego dochodzi to jest niezły (usunięte przez administratora) .I właśnie przez takich ludzi zakład traci ostatnich dobrych pracowników .Zacznijcie działać od strony zielonych bo tam jest problem .

Ela

Ela rozumiem że podwyżki zaraz będą skoro minimalna znowu się zwiększyła? Przecież nie zostawicie pensji na tym samym poziomie, prawda?? To już kolejna podwyżka minimalnej a w telemondzie zero zmian. Będzie w końcu normalna podwyżka bez zabierania premii w tym (usunięte przez administratora)?

Anetka
@Ela

a te premie są uznaniowe czy od wyników? Widzę właśnie wysyp komentarzy na ich temat. czyli to się zrówna 1 : 1? Chyba ze tej premii mniej było? Związków nie macie?

Wyga
@Anetka

Premia jest uznaniowa bo nikt nie wie ile za co i co trzeba zrobić żeby ją dostać. Odkąd dali powalające 8% podwyżki to nagle magicznie premia jest TAK MALA ZE PODWYZKI W OGOLE NIE CZUC I ZARABIAMY TYLE SANO A NAWET MNIEJ. Ja za stary jestem już żeby dawać się (usunięte przez administratora) temu zakładowi, polecam wziąć zwolnienie i odpocząć bo tyle lat harówy a zakład pluje nam w twarz. W (usunięte przez administratora) mamy wasza he, inwestycje i osiołka na lodzie MY CHCEMY GODNIE ZYC. to że znowu jest podwyżka minimalnej a w firmie brak podwyżek to skandal. Zamierzam odbudować zdrowie ja długim urlopie zdrowotnym s później stąd SPADAM.

Jj
@Ela

Dokładnie ciągle rośnie minimalna do tego inflacja a w zakładzie nie ma nawet wyrównań który już raz rośnie najniższą krajowa a tutaj nic? Jeszcze premie zabiorą tak właśnie szanujecie pracowników mam nadzieję że wam się to odbije!!!

Ela szuka frajera
@Jj

Ten zakład zarabia dużo pieniędzy dzięki ulgą i taniej siłę roboczej a tanich rzeczy tam się nie robi

Życzenia

Zarządowi spółki telemond z okazji nowego roku życzę więcej empatii, serca, i ludzkich uczuć. Spojrzenia inaczej na pracowników którzy dzień w dzień ciężko pracują fizycznie na zapylonych halach i zarabiają dla was grube miliony, samemu zarabiając raptem grosze. Oni też mają rodziny, kredyty, rachunki. Podwyżki są naturalnym procesem, nie trzeba się ich bać. Życzę wam więcej pokory. Rozejrzyjcie się po okolicznych firmach, sprawdźcie jakie tam są podwyżki czy prezenty na święta. Życzę wam żebyście przejrzeli na oczy bo ostatnie lata zakład spada na (usunięte przez administratora), a kiedyś było tu przecież dobrze. Życzę też zarządowi mądrości, pamiętajcie że od stycznia minimalna wzrasta prawie o 20%. Może warto dać w końcu prawdziwa podwyżkę i nie zabierać jej z premii? Jeszcze pracownik

@Życzenia

Od dzisiaj minimalna ponad 400 zł netto w górę. W telemondzie podwyżka 8% i zabrana premia czyli podwyżki wciąż równe ZERO

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

J 23

Wszystkim zielonym wszystkiego Najlepszego z Okazji Nowego Roku którym baby się puszczają za wasze zasługi w Teleskopie ????????????

Nie wiem czy te prognozy są zbieżne z przyszłymi odejściami, ale uważacie ze wtedy starczyłoby chętnych na robotę Polaków, gdyby ponad połowa aktualnych Ukraińców po prostu odeszła?

To ja odpowiem w ten sposób, nikt nie jest nie zastąpiony, dacie Polakom nadgodziny i problem się rozwiąże, i dodatkowy plus z tego że przy ucząc nie trzeba, a i gęby się pozamyka, nikt nie będzie jęczał, no i dama w świat pójdzie że teleskop znormalnial i stawia na swoich ludzi. Jest tylko małe ale, ci co o tym decydują muszą na to wpaść, a to nie będzie takie proste w firmie gdzie są śmietniki na klodki, bo to już świadczy o sytuacji w firmie. Co, a może nie?? :))

GameOver
@Tomek

Według twojej subiektywnej opinii, nikt nie jest zastąpiony... ale realne straty, które przynosi nowy nie nauczalny bądź długo uczący się Pracownik są oczywiste. Pozatym, mówisz o nadgodzinach jak by to była nagrodą dla pracowników. Pracując w takich zawodach z jakimi się spotykamy w tele każdy z nas powinien dostać minimum od 1500 tys do 2000 tys podwyżki a nie jakieś tam śmieszne 5 czy 8 %. Chcesz być (usunięte przez administratora) zakładu i nie mieć prywatnego życia to pracuj sobie 7 dni w tygodniu. Oprócz pracy jeszcze trzeba trochę pożyć cieszyć się życiem i rodziną. Wesołych Świąt.

Bojo

Jak ktoś chce ponarzekać to zawsze ponarzeka. Robota uczciwa i to najwazniejsze

@Bojo

Co znaczy robota uczciwa? Możesz to rozwinąć? Przede wszystkim nie trzeba narzekać wystarczy podać same fakty, 4970 bez sobót, nadgodziny tylko ukry, (usunięte przez administratora) no chyba że model to był z pksu, to tylko jeden przykład, 15 lecie firmy - flaszka wódki. Tak jak ktoś pisał od stycznia 2024 zarabiamy najniższa krajowa. Żaden klakier wynajęty przez biuro tych faktów nie przeskoczy, pisanie w stylu robota jest to i tamto jak w PRL do chłopa z beretem z anteną mija się z celem. Cała okolica wie ile ten telemond warty, a zobaczymy jak wyjdziecie z ukrami, na froncie zaczynają przegrywać i zaczyna się mobilizacja, na pewno nie zostawia tych znawców narodu w Polsce.

NieJestemZbiura

Elle to nie obchodzi bo ona zarabia tyle że nie musi czekać na te śmieszna premie. A pracowników przecież mają gdzieś ich nie obchodzi że ludzie czekają na kasę bo płacą ochłapy Ela kiedy będzie w końcu podwyżka? Bo ostatnia jest tylko na papierze!

Dejvid

Jak do teraz wszystko w porządku, na pewno duży plus za jasny proces rekrutacji

Diran

świetne miejsce pracy - w regionie ciezko o lepsze stawki na podobnych stanowiskach

Duran duran
@Diran

Ta to oszałamiające 4970 po 15 latach pracy dla doswiadczonych:)) flaszka wódki na 15lecie firmy i rzeżucha na święta, bo na boże Narodzenie odłożony od wyplaty:))))

Jeszcze pracownik

Zakład niestety upadł na dno, kiedyś firma z renomą i dobrymi zarobkami dzisiaj dno muł i wodorosty niestety. Podwyżki typu 5 czy 8% które i tak odbijają sobie zbaierając premie więc są NIEODCZUWALNE. Ta firma nawet bony o wartości 200zł (to w biedronce pracownicy dostali 1000) odlicza sobie od wypłaty to jest SKANDAL I TRAKTOWANIE PRACOWNIKÓW JAK (usunięte przez administratora)

Info dla ludzi z zewnątrz, wypłata dla polaka bez sobót bo nie zawsze można chodzić, trzeba być wybrańcem lub ukrem 4970, nadgodziny tylko ukry i im miesięcznie wychodzi 11800, pozdr

Stop

Spokojnie, już odliczyli. Oni nie marnują pieniędzy na pracowników ;)

podek

Zachęcam do podjęcia wyzwania w przedsiębiorstwie – to naprawdę rewelacyjne miejsce do rozwoju zawodowego.

GameOver

@telemond to (usunięte przez administratora). To miejsce nie jest warte uwagi!!! @teleskop / @telemond to NEPOTYZM , (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) się nad pracowikami. Odradzam każdemu kto chciałby podjąć tam pracę. Zarobki w okolicy przewyższają te w tym (usunięte przez administratora). Pozatym dają podwyżki ale ucinają premie. Kadry przymykają oczy na (usunięte przez administratora), przymykają oczy na pracowników ,którzy (usunięte przez administratora). Majstrowie i brygadziści są w to zamieszanie. Wiele pracowników ze wschodu uzywa suwnice bez żadnych uprawnień, zagrażają życiu i zdrowiu polskim pracownikom. Szanujecie swoje zdrowie i bezpieczenstwo to omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Większego (usunięte przez administratora)w kostrzynie nie znajdziecie

@GameOver

Sama prawda trzymać się jak najdalej bo zabierają ciągle premie, podwyżek nie dają i jeszcze traktują jak (usunięte przez administratora)

Karol

Warto spróbować w firmie swoich sił, jak najbardziej miejsce godne polecenia do pracy

W firmie pracuje jako monter od 10 lat i to co się dzieje na zakładzie od około 2 lat to jakaś porażka.Wynagrodzenie na przestrzeni tych lat praktycznie się nie zmienia. Jeżeli dadzą jakąś „podwyżkę” marne parę procent, to zaczyna się kombinowanie na premii i formalnie tej podwyżki nie ma. Atmosfera odkąd zaczęli przyjmować Ukraińców bardzo się zmieniła, głównie przez to, że zarabiają na rękę około 40-50zl netto na godzinę przy czym nie znają się na robocie, obijają się i mogą pracować po 12h. Chowają się po kiblach, szatniach itp. i nikt z tym nic nie robi. Ogólnie nie polecam

Janosik

3 miesiąc po tak zwanej "podwyżce" i trzecia słaba wypłata z obcięta premia czyli telemond prezentuje jak dać podwyżkę żeby jej nie dac. Od stycznia minimalna znowu wzrasta a tutaj się nic nie zmienia Jeszcze zabierają premie Pora na chorobowe pójść bo coś mnie bierze

Michał z bhp mam pytanie takie nieoficjalne, bo byłem na twoim szkoleniu i zauważyłem hasło dyskryminacja pracy. Jest zakazana rozumiem. Czy wlicza się w tą dyskryminację pracy to że amerykanie mogą robić nadgodziny a my nie? To samo pytanie jeśli chodzi o stawkę za tą samą pracę?? Fajnie jakbyś odpisał to za pomocą kartki na gablocie

Xxxx

Chłopaki, od stycznia minimalna znowu 18% w górę. Już naprawdę niewiele brakuje do minimalnej w tym zakladzie

Zostaw merytoryczną opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Teleskop?

Zobacz opinie na temat firmy Teleskop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleskop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 538, z czego 217 to opinie pozytywne, 208 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleskop?

Kandydaci do pracy w Teleskop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleskop