Opinie o Etidruk Etykiety.pl Sp. z o.o. w Lubochnia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Etidruk Etykiety.pl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Etidruk Etykiety.pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etidruk Etykiety.pl Sp. z o.o. w Lubochnia

Ktoś

Niektórzy się zastanawiają czemu firma ma złą opinię - szkolenie a i owszem tylko jak trwoga to nowa os po 5 dniach staje sama i po tyg słyszy że za mało robi - rodzinna firma ma się nijak na produkcji do rodziny są pewne osoby które donoszą bo ktoś poszedł palić - jeśli masz swoje zdanie i stawiasz na swoim jesteś niedobry - kierownik powinien zostać przeszkolony z podejścia do pracowników. - najbardziej docenia się tych co donoszą i pieprzą robotę ale obsłużą każda maszynę -przekonanie rządzących że wszyscy są traktowani tak samo ma wiele do życzenia - planista A... ma wysokie mniemanie o sobie a planuje pozal sie Boże. - mało się robi jeśli dużo czasu się traci na ciągłe przezbrojenia bo A.. nie ogarnia dalej planowania.

Ktoś

Każdy popełnia błędy. Złe opinie to czysta prawda ot cały problem. - Jeśli przełożeni pozwalają na (usunięte przez administratora) i chamstwo bo konkretna osoba jest Specjalistą to dobrze nie będzie. -Coz prawda boli i trudno ją przyjąć. Chcecie mieć dobrych i stałych pracowników to o nich dbajcie. -Stala obsada w biurze nie pomoże bo to produkcja jest całym sercem sukcesu.

Agnieszka

Miła atmosfera, dobrze płacą i co najważniejsze terminowo! Firma się rozwija. Polecam.

@Ktos

Ale jednoznacznie przy tym stwierdzasz, że jednak są działy / zmiany, na których dobrze się pracuje? tylko które można mieć przy tym na myśli? Można jakoś wpłynąć na to gdzie Cię przydziela?

Hahahahahq

Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że rekruterka zapomniała całkowicie o terminie spotkania, a rozmowę przeprowadziła ze mną w rezultacie Pani z "recepcji". Widać było od wejścia obawę w oczach pracowników, a ich cukierkowe opisy tej pracy jeszcze bardziej wzbudziły moje wątpliwości. Węsząc temat, uzyskałam informacje, że: - pracownicy nie mają wcale dwóch zmian, niektórzy robią do oporu - oszukiwanie na wypłacie - potrącanie za byle co - zawsze jest za mało i za wolno Na przyjęcia do drukarni to nie ma co się napalać ... Drukarze nie dopuszcza do pieniędzy, ciągle są kłótnie pomiędzy pracownikami, a drukarze rządzą tym działem i pomiatają nowymi. Jeżeli w takiej firmie miałabym podjąć pracę to dałabym sobie strzał w kolano. Nie polecam .

Tak było to możliwe i miało miejsce. Oprowadzenie i pokazanie na czym polega praca. Czy to profesjonalne proszę odpowiedzieć samemu.

Kama Nowy wpis

Hej, z oferty dla pomocnika drukarza wiem, że nadgodziny są możliwe. zastanawiam się tylko na których zmianach i czy zawsze? Ta druga kończy się o 22:00, dłużej się nie siedzi?

Ktoś Nowy wpis
@Kama

Są 2 zm nadgodziny możliwe tylko wtedy gdy druk idzie dłużej i o ile są przezbrojenia. No 5-14 lub 14-23 a jak po 10 godzin to od 4-14 oraz 14-24 Atmosfera średnia

Hahahahahq

Obecny pracownik
@Hahahahahq

Hahahahahq, nie mogę tego czytać. Pracuję w tej firmie od kilku lat na produkcji. Nikt mnie nie (usunięte przez administratora) na kasę, wszystko w terminie wchodzi na konto, setki, piędziesiatki, premia. Mamy 2 zmiany, czasem dodatkowe godziny, ale nikt nie zmusza. Wydajność jest pilnowana, proste. Ja rozumie, że internet wszystko przyjmie, ale nie pracowałaś to się nie wypowiadaj jak tu jest i nie powtarzaj głupich plot. Ludzi mamy fajnych, można liczyć na każdego, zawsze pomogą. Nie obrażaj nas.

@Obecny pracownik

Ale do tych wspomnianych potrąceń jednak dochodzi? Mam na myśli wariant gdy sobie ktoś jakoś zasłuży? Jeśli tak to za co zazwyczaj można trochę stracić? Pracownicy są na tym od samego początku uświadamiani?

Hahquahqq

Nie, nie jest nieprawidłowa. Wiele osób to potwierdzi. Nie tylko internetowo. Dlaczego przyjmujecie na st. Drukarza, gdzie nie ma szkolenia? Lub ono odbywa się na odwal-sie? Ciągle są konflikty, a jeśli chodzi o drukrzy to nie jaki Maniek i Łukasz, nie dopuszcza człowieka do tego stanowiska? Nie wyciągam tych faktów z rękawa, ale może inspekcja pracy w tym pomoże?

@Hahquahqq

Maniek i Łukasz nie dopuszczają do stanowiska ???? ja widzę,że tu wypowiadają się mistrze fleksografii. Każdy chce się łapać za robotę,ale żeby się nauczyć to nie, po co. Pech chciał,że jestem drukarzem i mam styczność z każdą osobą,która jest nowa. Akurat firma jest w trakcie zwiększania parku maszynowego,więc potrzeba też ludzi. Nie było nikogo w tej firmie,kto nadawałby się na drukarza i nim nie został. U nas nowa osoba pracuje z drukarzami i uczy się od podstaw czyli od pomocnika i to drukarze na czele z " Mankiem i Lukaszem" oceniają nową osobę. Wybacz,ale skoro nie jesteś drukarzem to albo się nie nadajesz,albo mało się starałeś. Ale tak masz rację, dojdzie nowy sprzęt i my nikogo nie chcemy dopuścić do drukowania, bijemy się kijami o więcej roboty dla siebie ???? te komentarze to komedia ????

@Obecny pracownik

A czy jest w ogóle taka możliwość, że rozmowę o pracę przeprowadził ktoś z recepcji? Taka osoba ma kompetencje, żeby zajmować się rekrutacją? Często zdarza się, że pracownicy wykonują zadania, które nie mieszczą się w zakresie ich obowiązków?

Były pracownik Nowy wpis

Ciekawy

Czemu firma ciagle szuka nowych pracowników? Ciagle są nowe ogłoszenia. Czy zła opinia na temat firmy jest faktyczna? Czemu wszyscy odchodzą?

Ktoś

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Etykiety.pl Etigraf Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Joprdl

Drukarze to jakiś dramat. Oni rządzą tą firmą, a dodatkowo nikt im nie zwróci uwagi na np. chamskie zachowanie. Jak najwięcej, jak najprędzej, a jak nowy ktoś przyjdzie to jak najbardziej zgnoić.. .. masakra!

Wiecie, czy Etykiety.pl Etigraf Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zainteresowana

Jak się pracuje w tej firmie na stanowisku produkcyjnym? Polecacie? Można liczyć na długą współpracę? Jakie mają wymagania?

Dukat
@Zainteresowana

Jeśli się chce pracować to praca jak każda inna. Wymagania jak wszędzie dokładność i sumienność. Najlepiej przytakiwać. I na wszystko się godzić wtedy jest się super. Docenia się (usunięte przez administratora). Plus pensja na czas wszystko rzetelnie na konto.

Nie
@Zainteresowana

Nie polecam! Kierownictwo na produkcji odnosi się strasznie do ludzi. Słabe pieniądze,duże wymagania. Ciągle się słyszy że za mało się zrobiło.

@Nie

Święte słowa ciągle mało. Tym co się zastanawiają czemu takie złe opinie proponuje przemyśleć co się dzieje na produkcji bo w handlowym może i się wspieracie na produkcji często wsparcia od przełożonych brak.

@Agnieszka

Płacą może i terminowo, miła atmosfera tylko na początku. Jak się określają to jest "rodzina" - a z rodziną nigdy się dobrze w interesach nie wychodzi.

@Bzdura

@Bzdura w jakim dziale pracowałeś/pracowałaś?

Ktos
@Agnieszka

Zależy z kim się jest na zmianie.(usunięte przez administratora) bacznie patrzą i donoszą. Kier jak nic od niego nie chcesz miły. Płaca na czas i cała na konto to fakt i jedyny plus tej firmy.

@Ktos

Gdzie tu najwięcej kobiet pracuje? teraz widzę, że pewna Pani zainteresowała się chyba praca na produkcji i zacząłem się zastanawiać nad tym czy faktycznie jest ona taka lekka? Ta praca bywa bardziej monotonna? Można liczyć w ogóle na jakaś zmienność zadań?

Xxx

Praca wcale nie jest lekka. Zmienność tak ciągle nowe zlecenia hehe.

Ten handlowiec do dziś nie był potrzebny? Chce się tylko upewnić, bo tez widziałem tamto ogłoszenie ale faktycznie od dawna jest nieaktualne. na stronie w karierze tez ofert na to stanowisko nie widzę. Czemu nikogo więcej nie trzeba? jak duży to dział? Ja to bym chciał przy tym poznać bieżącą prace brygadzisty, taka oferta jest wystawiona. Znane są wstępne zarobki? i czy rosną ze stażem pracy?

Graźka

Poruszy ktoś tematykę interesów w firmie? o jakie mogło komuś w praktyce chodzić? Ktoś już wspominał o szkoleniach dla handlowców. Jaki jest ich faktyczny zakres? Prócz nich interesują mnie mówiąc wprost zarobki, w ogłoszeniu, które mam przed sobą ich nie podano. Jakie są wiec widełki placowe?

@Graźka

Firma nie prowadzi w tej chwili rekrutacji na stanowisko handlowca i nie umieszczała ogłoszeń o pracę.

zadowolony

praca spoko, pieniądze OK. Fajna atmosfera. Firma się rozwija.

@zadowolony

W jakim dziale pracujesz?

Basia

Dla mnie firma na wysokim poziomie, dobrze traktuje pracownika, wynagrodzenie niezłe i na czas. Jest dużo pracy, to dobrze.

@Basia

Przypadkiem nie pokazuj, że znasz przepisy kodeksu pracy - przestaną byc mili.

Urszula

Z jednej strony narzekacie na „nieekologiczne” podejście firmy i tego typu sprawy, a z drugiej jeśli chodzi o warunki to widzę pozytywy, jest mowa o premiach itp. Można wiedzieć, ile się zarabia ogółem z podstawą i dodatkami?

@Urszula

no takie rzeczy to chyba trzeba mawiać na rozmowie rekrutacyjnej...

Jak wygląda praca i ścieżka rozwoju w firmie Etykiety.pl Etigraf z Sp. z o.o. dla pracownika produkcji? Jakim parkiem maszynowym dysponuje firma? Czy pracodawca zapewnia jakiś pakiet socjalny? Jak wygląda sprawa z urlopami? Można wziąć bez problemu czy kręcą nosem? Jakie stawki wynagrodzenia?

Nie polecam
@Zainteresowany

Ta firma nadaje się do zgloszenia do PIP. Podejście jak Ci nie pasuje to się zwolnij. Straszenie pracowników dyscyplinarką, wlepianie nagan bez podstaw. Odpowiedzialność finansowa za zbyt duże zużycie surowca - nawet te niezawinione przez operatora. Brak planów urlopowych lub zamieszanie z nimi. Wynagrodzenie nieadekwatne do ilości pracy i wymagań.

ObecnyPracownik
@Nie polecam

Jestem zdumiona postawą pewnych osób, które piszą swoje opinie. Rozumiem, że każdy ma prawo do opinii jednak czy warto wylewać tyle jadu? Nie każda praca musi komuś odpowiadać, w takiej sytuacji idzie się dalej i szuka nowej pracy. Po co palić za sobą mosty i wylewać taki hejt? Czemu ma to służyć? Drukarnia Etykiety.pl to firma rodzinna, która ma już 20 lat i za każdym razem stawiamy na relacje z ludźmi, współpracę oraz przede wszystkim rozmowę. Radzę szukać nowej pracy, a nie spędzać bezsensownie czas na wypisywaniu żali w internecie. Karma wraca :-)

Nie polecam
@ObecnyPracownik

O to to. Karma wraca. A potencjalni pracownicy mają prawo wiedzieć z czym wiąże się praca w Etykiety.pl Etigraf Sp. z o.o.

ObecnyPracownik
@Nie polecam

Masz rację, mają prawo wiedzieć z czym wiąże się praca w naszej drukarni :-) Serdecznie zapraszamy, wieloletni pracownicy potwierdzą że praca u nas pozwala na rozwój i przede wszystkim dobrą atmosferę :-) Zapraszamy!

Tomaszówka
@Nie polecam

Pełna zgoda, PIP jest tam bardzo potrzebny, tak samo jak ekolodzy... Farby i zlewki wylewane do kanalizacji, zabieranie odpadów do palenia przez pracowników.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Etykiety.pl Etigraf Sp. z o.o.?

Premie

Są wypłacane premie uznaniowe uzależnione od pracy i zaangażowania pracownika.

Ciąg dalszy
@Premie

... a także osobistych układów... Jeśli wykonujesz swoją pracę dobrze, ale masz swoje zdanie to premię, jeśli dostaniesz, to w wysokości takiej, że trudno ją zauważyć.

Prawda
@Ciąg dalszy

To akurat prawda. Układy-układziki. Aby dostać premię w tej firmie od jakiegoś czasu trzeba stawać na rzęsach. Niestety coraz więcej osób do rządzenia, więc ta kasa musi iść na nich, zamiast wynagrodzić uczciwie pracujących pracowników z doświadczeniem.

@Prawda

To prawda premia niby Jest tylko nie wiadomo czy ja dostaniesz. Dodatkowo za błędy popełnione chcą żeby im odpracować w sobotę za darmo

Firma Etykiety.pl Etigraf
@Prawda

Prosimy o kontakt z nami (etykiety@etykiety.pl albo +48 44 725 11 11 ) w celu wyjaśnienia opisywanej kwestii. Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Wspomniane przez Pana/Panią układy nie istnieją. Jesteśmy rodzinną firmą, która stawia na relacje i wyjaśnianie wszelkich spornych kwestii.

Drukarz
@Premie

Premie uznaniowe były wypłacane za czasów (usunięte przez administratora) (ale co sie dziwić jak drukarnia dalej na tym poziomie). Kiedyś były premie od wydajności (jak u krów od wydajności mlecznej), ale cóż oszczędności na kierownikach robią swije ... A teraz tylko kolesiostwo i lizanie .....

Czy Etykiety.pl Etigraf Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

tak, a jak masz sesje? W soboty tylko i niedziele masz zjazdy? co 2 tygodnie?

Czym Etykiety.pl Etigraf Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Etykiety

Oferuje interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach. W zależności od stanowiska regularne szkolenia zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Umowę o pracę, podpisaną bezpośrednio z pracodawcą. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia do pracy.

@Etykiety

Jakie warunki finansowe ?

Taaaa
@Etykiety

Obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Szkolenie stanowiskowe i z obsługi maszyny i to by było tyle. Handlowcy owszem, drukarze mają jakieś szkolenia czasami, ale z tym rozwojem to może lepiej nie galopować. Podnoszenie kwalifikacji polegające na robieniu większej ilości rzeczy za tę samą stawkę. Ciągle pretensje, że za wolno, za duży odpad, za dużo błędów. Atrakcyjne wynagrodzenie, jeśli rzucisz wypowiedzenie, to dostaniesz podwyżkę. Może.

Odpowiedź
@Taaaa

No jacyś dziwni są, że pilnują odpadu i zwracają uwagę na popełniane błędy... Widać nie każdy ma ochotę, żeby mu błędy pokazywać, a przecież po rękach się powinno całować, że ktoś do pracy w ogóle ma ochotę przychodzić. Skoro tyle jadu to po co jeszcze tam pracujesz?

Taaaa
@Odpowiedź

Wszystko w granicach rozsądku, tam rozsądku nie ma. Jeśli ktoś by popracował trochę to by wiedział, że operatorzy nie robią odpadu że swojego widzimisię. Może zamiast patrzeć tylko na odpad wypadałoby wziąć pod uwagę też oszczędności? Bo tego to się nie widzi.

Ciekawe, że komentarze, które są mało wygodne dla pracodawcy widnieją jako zgłoszone. Widać, że firma udziela się mocno na GoWork. Czy Etykiety.pl Etigraf Sp. z o.o. ma problem z tym, że ktoś może mieć o nich złą opinię?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Etykiety.pl Etigraf Sp. z o.o.?

Hania

Są stanowiska w firmie, na których doświadczenie nie jest wymagane. Firma szkoli do pracy, trzeba tylko dobrych chęci :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Etidruk Etykiety.pl Sp. z o.o. - Lubochnia

• Jak się pracuje w Etidruk Etykiety.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etidruk Etykiety.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etidruk Etykiety.pl Sp. z o.o.?

Etidruk Etykiety.pl Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 147 ocen.

Etidruk Etykiety.pl Sp. z o.o.