jobbingo.pl

Wałcz

Opinie o jobbingo.pl

Justyna 2011-07-13 10:31:11
ktos zna jobbingo.pl? www.jobbingo.pl To taki serwis z ofertami pracy z Polski i z zagranicy...gornolotnie brzmi, ciekawe jak dzialaja Mają kilka ciekawych ofert. chcialbym sie dowiedziec wiecej
Mateusz 2011-07-13 20:59:17
Cześć,mam nadzieję że ktoś poprze mnie, że jobbingo.pl. jest ciekawą firmą. Praca jest bardzo miła i sympatyczna,spoko ludzie. Polecam każdemu .
Radek 2012-06-20 17:34:24
jak na razie ten jobbingo sie wciaz zmienia, ni jak sie przyzwyczajic

macie jakies doswiadczenia? co to jest e-cv?

Jobbingo.pl - pomoc 2012-07-19 20:45:03
Witajcie,

Serdecznie dziękujemy za wszystkie wpisy i sugestie. To właśnie one sprawiają, że tak trudno się przyzwyczaić... ;) Wciąż pracujemy nad nowymi narzędziami dla osób szukających pracy, a te, które są już dostępne staramy się udoskonalać.

E-cv to elektoniczna forma życiorysu. To gotowy formularz, w którym Kandydat może zamieścić wszystkie najważniejsze informacje o sobie, a Pracodawca otrzymuje je w wygodny i przejrzysty sposób.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez stronę internetową i zakładkę \\\"Kontakt\\\"
mark 2013-02-07 09:00:02
od dłuższego czasu nie wczytuje się strona jobbingo.pl co jest grane.
cwaniak 2014-08-31 23:07:38
ZOstali sprzedani na cypr??? Zobacz WHOIS na ( usunięte przez administratora )
flaga 2016-04-22 20:38:06
fagot, chyba nie masz już tutaj czego szukać. Wystarczy poczytać poniższe komentarze. Niestety firma sprzedała domenę.
Zostaw swoją opinię o jobbingo.pl - Wałcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jobbingo.pl