Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Poznań

Opinie o Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Asia 2016-08-20 17:52
Przecież wsb to firma prywatna!!
rubin 2016-09-08 22:34
a nie wiecie kochani forumowicze czy firma nadal jest w trakcie rekrutowania nowych specjalistów i doradców edukacyjnych? wiem że były takie ogłoszenia o pracę przed wakacjami i nie wiem czy temat jest nadal aktualny
Kamil 2016-12-15 21:45
Ciągle rekrutują bo mają dużą rotację, jak ktoś się tam zatrudni to widzi, że jak na dzisiejsze czasy płace są bardzo ale to bardzo niskie i nie ma perspektyw na podwyżki, ponieważ ludzie którzy pracują tam od lat takiej nie widzieli, w niektórych działach są jakieś ruchy w płacach ale po rodzinie i znajomych. Szefowie posuwają się do zachowań na granicy mobingu bo najwyraźniej sobie nie radzą w obecnej rzeczywistości. Co jest najbardziej ironiczne firma uczy dobrych praktyk. Pracowałem tam przez ponad rok i zdecydowanie nie polecam tej firmy jako pracodawcy. Piszę firmy bo to firma prywatna.
Zostaw swoją opinię o Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu