OMD Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMD Sp. z o.o.

Aktualność
Cześć,
Nasza firma jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy. Czterokrotnie zdobyliśmy tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku wg AON. W OMD cenimy i zachęcamy do otwartej komunikacji.

Nasz zespół regularnie zagląda na tę stronę szukając konstruktywnych opinii, które pozwolą nam rozwinąć firmę. Jesteś naszym pracownikiem? Będzie nam miło jeśli podzielisz się z czytelnikami pozytywnymi informacjami: dlaczego jesteś z nami?

Przypominamy również o możliwości zgłoszenia pomysłów w cyklicznej ankiecie satysfakcji pracowników oraz na bieżąco w aplikacji Sherlock Waste lub bezpośrednio do zespołu. Dzięki zgłoszeniom nieustannie wprowadzamy innowacje: zarówno w naszej pracy jak i w samym biurze. Tylko w ostatnim roku wdrożyliśmy ich ponad 130.

Jeśli jeszcze nie jesteś naszym pracownikiem: dołącz do nas i sam przekonaj się jak szybko wprowadzamy innowacje oraz jak ciekawa i rozwijająca może być praca w mediach.

Zespół OMD

Jak długo trwa proces awansu w OMD Sp. z o.o.?

Cześć, W OMD stawiamy na długofalowe relacje z Pracownikami i oferujemy stabilne warunki zatrudnienia. Na każdym etapie kariery w OMD przełożony wyznacza pracownikom cele tak, aby wiedzieli czego się od nich oczekuje i czego muszą się nauczyć, aby awansować na kolejne stanowisko . W zależności od tego, na jakie stanowisko aplikujesz wygląda to inaczej. Jeżeli zaczynasz od stanowiska Trainee , to po pomyślnie zakończonych praktykach absolwenckich, możesz spodziewać się pierwszego awansu i 99% zostaje z nami na dłużej i dostaje umowę o pracę. Ewaluację wszystkich pracowników przeprowadzamy dwa razy w roku i to najlepszy czas, aby zweryfikować umiejętności / kompetencje/ cele / rozwój osobisty i ocenić, czy możliwy jest awans? W każdym momencie można się zwrócić do swojego przełożonego z prośbą o ocenę pracy i informacje na jakim etapie kariery zdaniem przełożonego jesteś. Premiujemy zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole (współpracę). Doceniamy i nagradzamy również inicjatywę, która mieści się w wartości firmy: odwaga.

Jaka atmosfera jest między działami w OMD Sp. z o.o.?

RF Nowy wpis

Profesjonalnie i rzeczowo

@byłypracownik Nowy wpis

Praca w fajnym zespole. Można się dużo nauczyć. Ale pracy sporo.

@bylypracownik Nowy wpis

Miejsce pracy fajne. Chociaż pracy dużo. Można się rozwinąc.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w OMD Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
KiK

Niesamowita atmosfera, dobra przestrzeń do rozwoju. Fajny cykl OMD Acadamy.

Czy w OMD Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Czy w OMD Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Ta, na 3 miesiące na okres próbny jest umowa zlecenie albo staż zależy odczego się zaczyna a potem na czas nieokreślony

Nie, od samego początku zatrudniamy na umowę o pracę. Jedynie staż = umowa o praktykę absolwencką.

Jak długo trwa proces awansu w OMD Sp. z o.o.?

Aktualność
Cześć,

Zespół OMD

Aneta

Czyli zimno macie w firmie? Mam nadzieję że temperatury są jeszcze w normach bhp? Może chociaż pensji nie ucinają?

Teresa

To jakieś większe wymogi mają co do tych podwyżek, są jakieś zasady czy to takie uznaniowe tylko? nie weryfikują niczego?

Szymon

Wyobrażam to sobie. Zdalnie nie możecie już robić, czy lubicie się integrować?

jan kowalski

w dużym skrócie kiepska firma i też kiepskie płace, jesli chodzi o atmosfere to typowe korpo. Polecam się zastanowić 2 razy przed złożeniem CV bo w tej firmie ręka rękę myje i jest niezdrowy wyścig szczurów.

Aneta
@jan kowalski

A nie można sobie wynegocjować fajnego wynagrodzenia na rozmowie rekrutacyjnej?

Pilot

Pracownicy maja gdzieś. Facebook i messenger jest grany non stop. Chcą zdalnie pracować i walczą o podwyżki ale z pracą na opak. Dział rozliczeniowy i ich pomoce są najlepsze..Ciagle messenger. Prezes powinien to ogarnąć.bo na mieście jest o tym głośno

@Pilot

Często tam bywasz

LOL

I jeszcze ludzie w kiblach siedzą na telefonach

@gość
@Pilot

To mogła napisać tylko osoba z zewnątrz nawet nie wiesz czym zajmuje się dział z fakturzystkami a wypowiadasz się że przez nich są opóźnienia....

Nieznajoma

Haha dowciapny komentarz ewidentnie nie pracujesz człowieku w OMD bo nawet nie wiesz czym zajmuje się księgowość i fakturzystki. Jeśli uważasz że to od nich zależy Twoja praca to ośmieszasz się właśnie na forum

@Nieznajoma

Ja także prawdę mówiąc nie wiem. :( Dasz znać z ciekawości czym się zajmują?

@Nieznajoma
@Teresa

Przede wszystkim to one analizują "otrzymane' podkreślam to słowo "otrzymane' od zespołów rozliczenia czy są poprawne z fakturą i czy mogą wyjść dalej... a to jedna z nielicznych rzeczy które tam wykonują, po za wystawianiem FV dla klientów, wyjaśnianiem spraw itp. szkoda że ktoś takie głupoty wypisuje nie znając danego zawodu

gość
@Aneta

z negocjowaniem nie poszalejesz, mają jawne płace i nieduże widełki na określonych stanowiskach

Aga

No opóźnienia z rozliczeniami

@Aga

Tylko czy Prezes widzi opóźnienia?

Iwona
@Aga

A ile przeważnie te opóźnienia się zdarzają?

Euzebiusz

Jak Ciebie, jeśli pierwszy raz zabierasz głos w tej dyskusji? Bocie (chociaż pewnie jesteś tylko człowiekiem, który w systemie sztucznie tworzy dyskusję), imiona Ci się pomyliły :D Sensu wypowiedzi też nie zrozumiałeś i wziąłeś "reklamę", za "reklamację". Może wpadnij do OMD na rozmowę? Ostatnio sporo stażystów zatrudnili, nadasz się w sam raz, a i pensja może być lepsza niż w Goworku. ;)

P.

Dziwny gość ten Euzebiusz.

Julie
@P.

Euzebiusz podobno ma algierskie korzenie, ale i bez tego jest ql. xD

Widzę tutaj dyskusję o pracy z biura. Jak z komfortem pracy na Ibisa 14?

Artysta

Jeśli jesteś fanem afrykańskiej myśli artystycznej to poczujesz się jak w domu. Aczkolwiek niektórych trochę rażą figurki z penisami na wierzchu. Kto co lubi.

Marian

Biurowiec na Domaniewskiej to nie jest. Trochę oldschool - nowoczesny (usunięte przez administratora)

Magda

A te ostre zagrywki pracowników kierunku Prezesa?No grubo..

Daria
@Magda

Jakie zagrywki? Jak wygląda teraz sytuacja w firmie?

@Daria

Takie, że budynek firmy należy do Prezesa i jako firma sam go od siebie wynajmuje na czym zarabia. Nie chce dać ludziom zdalnej, bo wtedy nie będzie miało sensu wynajmowanie budynku samemu od siebie i przestanie na tym zarabiać.

@Magda

A jak na tym zarabia? Chodzi o jakieś podatki z tego wynajmu?

Do bota Teresy
@Teresa

Jakie podatki? Jako firma, której jest Prezesem wynajmuje od siebie (osoby prywatnej budynek). Firma płaci, Prezes osoba prywatna zarabia. Jakby wynajmował od kogoś innego, to kto inny by zarabiał i wtedy by nie był pewnie taki niechętny pracy zdalnej.

Oktawian
@Do bota Teresy

To jego budynek? To wszystko tłumaczy! Hehe, teraz rozumiem czemu się trzyma pracy w biurze rękami i nogami i obraża ludzi mających inne zdanie.

Dorota
@Oktawian

W jaki sposób ludzie są obrażani? Rzeczywiście dochodzi do takich sytuacji?

Daria
@Daria

Zle.Pracownicy są pyskaci i cwani.Utopia cie w łysce wody albo pójdą na skargę. Normalnie wyścig szczurów.

@Daria

Zwłaszcza Fakturzystki i pomoce opryskliwe i opóźnione z pracą ale na kawę i ploteczki jest czas.

@Miła
@Marek

no proszę proszę pierwsze słysze jakoś nie widziałam żadnej na dole!

@Miła
@Marek

Ciekawa jestem czemu ty tylko tak uważasz jakoś nie zauważyłam reszty pracowników by tak uważały na temat tego działu

Czy OMD Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Fan OMD

Generalnie to 9-17, ale niektórzy przychodzą 8-16, a jeszcze inni muszą albo chcą zostawać ponad 8h, więc pracują dłużej i wychodzą później.

gość

teoretycznie jest zadaniowy system pracy, czyli praca nigdy się nie kończy

Małgorzata
@gość

A można brać pracę do domu, czy nie bardzo? :)

Fan OMD
@Małgorzata

Prezes mówi, żeby nie brać. ;)

@Fan OMD

A to czemu? I właściwie to rozumiem, że tylko sugeruje i to od pracownika zależy czy weźmie czy nie? ;p

Danka
@Fan OMD

A to co Inni mają Przywileje?

Prezes jest mega.Tylko nie widzi co się dzieje w pracy.A szkoda.Trzeba by było zrobić z tym porządek

do Michała
@Michał

A co takiego się dzieje możesz rozwinąć? Tylko bez ogólników jak wyżej, media społecznościowe czy opóźnienia. Możesz coś bardziej konkretnego napisać co dzieje się w firmie?

do Michała Michała
@do Michała

Co się dzieje? Dużo. Ludzie są niezadowoleni, odchodzą. Nowych chętnych jakoś nie ma, a dużo ogłoszeń wisi. Szkoda, bo to była fajna firma kiedyś, a teraz m.in. przez decyzje prezesa i kolesiostwo jest dużo niesmaku.

Tak
@do Michała Michała

Potwierdze co piszesz. Nastroje są nie najlepsze i co miesiąc ktoś odchodzi czasem nawet kilka osób. Prezes podgrzewa nastroje zamiast załagodzić sytuacje. O kolesiostwie nic nie wiem pod tym względem chyba nie jest źle wszyscy mają równe szanse. Jest jawna struktura i pensje i każdy ma szanse na awans, pod tym względem dobrze pracuje się.

Boniek
@Tak

Jest kolesiostwo nie wszędzie pewnie ale jest. Jawne pensje są, ale co z tego jak jeden co pół roku dostaje podwyżkę a inny przez dwa lata jedną i to nie ma nic wspólnego z jakością pracy, tylko byciem kolesiem kogoś wyżej. Takich osób mogę wymienić kilka.

@Boniek

Zazwyczaj najgłośniej o kolesiostwie i niesprawiedliwych podwyżkach mówią ci co pracują najsłabiej i najmniej się starają. Takich osób w firmie ja też mogę wymienić. Zamiast szukać winy u siebie bo z tą jakością pracy to różnie jest to rozpuszczają plotki o kolesiach.

@Tomek

Cieszysz się, bo jesteś w grupie kolesi? Jak ktoś przychodzi do firmy z paczką znajomków (ściąga ich w ciągu kilku miesięcy), a potem im daje regularnie podwyżki to jest to kolesiostwo.

Magda

Młoda o tym mowie o zagrywkach tekstach pracy 3na2 do prezesa i jeszcze te media społecznościowe. Czy Prezes tego nie widzi?

mike
@Magda

A co jest nie tak z mediami społecznościowymi? Firma to nie zakład karny i każdemu należy się czas dla siebie raz na jakiś czas. To nie zbrodnia odpisać na wiadomość na Messenger czy Facebook. A jeśli faktycznie są jednostki siedzące całymi dniami z nosem w telefonie to jeszcze nie jest powód aby cierpiała na tym reszta firmy.

Młoda

A ta walka na forum publicznym Tej młodej z Prezesem?No ciekawie ciekawie.Prezes pewnie zadowolony;)

Ktoś
@Młoda

Jaka walka. Zadawanie pytań o sprawy nurtujące wiele osób w firmie to nie walka. Patrząc na zdenerwowanie Prezesa były to celne pytania. Na które jasnej odpowiedzi chyba do dziś brak.

Młoda

Siedzę w biurze i widzę co się dzieje messenger i Facebook na prywatnych telefonach

Tylko nie wiem czy prezes widzi opóźnienia

Zostaw merytoryczną opinię o OMD Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w OMD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OMD Sp. z o.o.