Opinie o Euro-Pak-Trans Krzysztof Pakuła w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro-Pak-Trans Krzysztof Pakuła. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Euro-Pak-Trans Krzysztof Pakuła na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Pak-Trans Krzysztof Pakuła w Zamość

Marzena Nowy wpis

widziałam na forum jakiś wpis o zgłaszaniu czegoś do prokuratury, ciekawe jak to ostatecznie się rozwiązało? ja to chciałam zapytać o aktualną sytuację kierowców w firmie. widziałam dawniejsze ogłoszenia gdzie proponowali do 8 tys. obecnie ile jest i za jaką pracę?

Jasio Nowy wpis
@Marzena

Za 26 dni stycznia w tym 14 dni w trasie zgodnie z pakietem mobilności zapłacił na konto bankowe 4160 zł na kraju zarobisz wiecej

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Kierowca w Euro-Pak-Trans Krzysztof Pakuła? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Jasio Nowy wpis

Nie ma żadnych rozmów kwalifikacyjnych a zarobki ?obecnie na kraju zarobisz więcej

magic

zajefajnie , w EUROPWKTREANSIE . kasa w CPN PO stówce na kursa . i żebrać trzeba , bo serce boli że za darmo nikt nie chce . Szroty co inni sprzedali-oddali na złom i śróbki kręci pajac . a paliwo ma być w normie 15/100 bo on umie ? . Kiedyś mnie sprawdzał , czy kradnę a okazało się w serwisie szrot zepsuty i lipa . Najgorzej jak szferzyna z PTHWu z KOmarowa dorwie się biznesu . Chłop powinien ziemię orać i kosą za 3 palce miedzy .

Krzysztof Pakuła
@magic

Zgłaszam to do prokuratury i dołożę wszelkich starań ,aby ktoś ,kto napisał te kłamstwa , za nie odpowiedział.

Mariusz

@Krzysztof Można liczyć na jakieś kursy doszkalające refundowane?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Euro-Pak-Trans Krzysztof Pakuła się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Euro-Pak-Trans Krzysztof Pakuła?

Krzysztof

Umowa o pracę

Ile jest zmian w Euro-Pak-Trans Krzysztof Pakuła?

jakich zmian ,może dokładniej bo nie wiadomo czego dotyczy pytanie.

Łukasz
@Piotr

Sprawdziłem, że firma zajmuje się transportem krajowym i zagranicznym. Możesz podpowiedzieć, czy obecnie są poszukiwani kierowcy i czy trzeba mieć uprawnienia ADR lub inne szkolenia, żeby aplikować?

@Łukasz

Myślę że najlepiej osobiście zadzwonić , wtedy zapytasz o wszystko .Pozdrawiam.

Cichy

Do Witka.Co się dopytujesz zadzwoń do firmy i sam zapytaj

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Euro-Pak-Trans Krzysztof Pakuła? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

Cichy

Wszystko w firmie jest jest bardzo ok. Nie ma na co narzekać.Polecam jak jest jakieś miejsce to warto.

Wojciech

@bibi Dziękuję za informację. Mógłbyś jeszcze opisać takie kwestie jak atmosfera oraz system motywowania pracowników, który w firmie Euro-Pak-Trans występuje? Nie zostało to w wątku do tej pory uwzględnione, a dla wielu zainteresowanych użytkowników na pewno jest to istotna informacja.

Czy mógłby ktoś polecić firmę Euro-Pak-Trans Krzysztof Pakuła osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Zibi

Jest spoko. Kasa od reki po powrocie,bez owijania i kombinowania, kazdy ma swoj sklad a nie skaczesz po kabinach.

bibi

Raz jeszcze potwierdzę że jest bardzo, bardzo spoko

bibi

Firma spoko, ogólnie zarobki oki - kasa na czas. Porzadne składy.

figi

szef jest ok, nie można narzekać, bo naprawdę jak się chce pracować to można i to na całkiem niezłych warunkch oczywiście określonych w umowie, żeby nie było, że umów nie ma... poza tym jak komuś się nie chce, to jest dużo chętnych na posady, uwierzcie

x-x-x-x

Odpowiedź na: [Ricoo - 2014-07-31 19:30:29]: No to kolego przesadziłeś .Nie wiem czego tak napisałeś widać że tuman z ciebie i prostak nawet jak pracowałeś u Pakuły to pewnie się nie popisałeś i dlatego teraz tak piszesz. Ja pracuje już drugi rok i jak najbardziej zgadzam się z opinią że Pakuła jest OK na 100 % a to że zna robotę i trudno go zrobić w balona to fakt.Jako człowiek i szef jest OK Ty to chyba najlepszy kiero w firmie. Czyżby syn szefa?!

Ricoo

To wszystko nie prawda to stary oszust za miesiąc 3 tyś. MAKSIMUM i też pobory w ratach Firma:Kant i oszust Nie polecam

Stary
@Ricoo

Janek
@Ricoo

Do RICO lecz się chłopie na nogi bo na głowę za póżno

kiero

Ja pracuję już 3 lata i nie mogę narzekać. Zarobki są jak najbardziej w porządku co ważniejsze nie musisz czekać i prosić o kasę. Jak się starasz to i szef to docenia. Ciężarówki zawsze w stanie perfekcyjnym co w wielu firmach stan pozostawia wiele do życzenia a potem leż w trasie i się martw co zrobić a pieniądz ucieka. Podsumowując jak najbardziej na tak.

filip

hej czy ktos zna ta firme jakie sa zarobki jak traktuje pracodawca kierowcow

Janek
@filip

Kolego wszystko bardzo OK . Jak wiesz czego chcesz i wiesz jak powinien pracować kiero na pewno zarobisz i będziesz zadowolony. Jeździłem u Pakuły ale mój wiek to już nie na plandekę.Ale jako firma i szef jak najbardziej na tak.Nie wspomnę o super składach.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Pak-Trans Krzysztof Pakuła - Zamość

• Jak się pracuje w Euro-Pak-Trans Krzysztof Pakuła?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Pak-Trans Krzysztof Pakuła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Pak-Trans Krzysztof Pakuła?

Euro-Pak-Trans Krzysztof Pakuła
2.8/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Kamienna 14 lok. 18
    22-400 Zamość