EURO-PAK-TRANS KRZYSZTOF PAKUŁA

Zamość

Opinie o EURO-PAK-TRANS KRZYSZTOF PAKUŁA

filip 2013-12-29 19:52:18
hej czy ktos zna ta firme jakie sa zarobki jak traktuje pracodawca kierowcow
kiero 2014-05-01 17:59:41
Ja pracuję już 3 lata i nie mogę narzekać. Zarobki są jak najbardziej w porządku co ważniejsze nie musisz czekać i prosić o kasę. Jak się starasz to i szef to docenia. Ciężarówki zawsze w stanie perfekcyjnym co w wielu firmach stan pozostawia wiele do życzenia a potem leż w trasie i się martw co zrobić a pieniądz ucieka. Podsumowując jak najbardziej na tak.
Ricoo 2014-07-31 19:30:29
To wszystko nie prawda to stary oszust za miesiąc 3 tyś. MAKSIMUM i też pobory w ratach Firma:Kant i oszust
Nie polecam
Stary 2015-02-01 21:24:15
No to kolego przesadziłeś .Nie wiem czego tak napisałeś widać że tuman z ciebie i prostak nawet jak pracowałeś u Pakuły to pewnie się nie popisałeś i dlatego teraz tak piszesz. Ja pracuje już drugi rok i jak najbardziej zgadzam się z opinią że Pakuła jest OK na 100 % a to że zna robotę i trudno go zrobić w balona to fakt.Jako człowiek i szef jest OK
x-x-x-x 2016-01-25 11:09:19
Odpowiedź na: [Ricoo - 2014-07-31 19:30:29]:

Ty to chyba najlepszy kiero w firmie. Czyżby syn szefa?!
figi 2016-04-24 14:07:26
szef jest ok, nie można narzekać, bo naprawdę jak się chce pracować to można i to na całkiem niezłych warunkch oczywiście określonych w umowie, żeby nie było, że umów nie ma... poza tym jak komuś się nie chce, to jest dużo chętnych na posady, uwierzcie
Zostaw swoją opinię o EURO-PAK-TRANS KRZYSZTOF PAKUŁA - Zamość
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO-PAK-TRANS KRZYSZTOF PAKUŁA