Opinie o Unimet Józef Jemioła Jacek Jemioła sp.j. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unimet Józef Jemioła Jacek Jemioła sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Unimet Józef Jemioła Jacek Jemioła sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unimet Józef Jemioła Jacek Jemioła sp.j. w Rzeszów

wacek placek

szkoda firmy przez nieudacznika kierownika juz po całym rzeszowie ma karygodną opinie .Zastanawia mnie co robi dyrektor w tej sprawie ????

Mariusz
@wacek placek

A co masz do kierownika? Jest bałagan organizacyjny czy chodzi o coś innego? Zgłaszałeś swoje wątpliwości do kierownika bo może nic nie wie?

Renia Nowy wpis

To duża firma? Zdziwiłam się jak patrzyłam, że szukali specjaistów ds. e commerce przez Urząd Pracy, choć to było w 2022 roku i nie mam aktualnych informacji, bo po prostu nie widzę nic. Ale osobiście unikam pracy w malutkich przedsiębiorstwach i chciałabym wiedzieć, czy są jakieś perspektywy rozwoju i stabilnej pracy.

Były pracownik Nowy wpis

DRAMAT... ZA CHOROBOWE PO 1000 PLN UCINAJA . JAK BEDE MIAŁ CZAS ZGLOSZE DO PIP. A P.DYR. LEPIEJ NIECH ZACZNIE SZANOWAC LUDZI :)

Administrator Nowy wpis

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako specjalista e-commerce można liczyć na 4500 . Czy to prawda?

wacek placek

Mariusz Nowy wpis
@wacek placek

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Unimet Józef Jemioła Jacek Jemioła sp.j. kandydat na stanowisko DORADCA KLIENTA ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.

Witam ! Firma duża ale to co tam się dzieje to jest .... DRAMAT !! Nie polecam nikomu tam pracy !! Kierownictwo nawiedzone dosłownie ... za chorobowe ucinają wszystkie premie i dodatki ktorych tez nie ma zbyt wiele.... P.Dyrek... myśli że jest pępkiem świata a właściciel bardziej respektuje myszy w swoim garażu niż pracowników ... DALEKO OD TEJ FIRMY !!!!

Lidia

To się na umowie o pracę wszystko dzieje? A jakbyś tego L-4 nie miał, to jakie dodatki i premie przysługują? Po ile PLN tak przykładowo?

Stalowa wola

Byłam na rozmowie w stalowej woli i muszę powiedzieć że zostałam potraktowana karygodne. Sami obiecywali że zadzwonią, na rozmowie zachwyt i opinia że jak najbardziej się nadaje itp. a potem cisza i tak mija miesiąc ponad. W tym kraju nigdy ludzie się nie nauczą szacunku do nikogo. (usunięte przez administratora)

Jolanta
@Stalowa wola

Kiepsko, a sama próbowałaś do nich zadzwonić? Może dostałabyś chociaż info czemu cię odrzucili, skoro tak dobrze wypadłaś na rozmowie. Ja ogólnie nie lubię tracić tak czasu na rekrutacje, ile takich etapów było w ogóle? Usłyszałaś chociaż na jakim poziomie pensje proponują obecnie?

Lidia

Widzę, że kierownictwo tak sobie oceniacie, ale co ma mój stary zrobić, jak stracił pracę? Widzieliśmy ogłoszenie na magazyniera na stronie firmy. Jakie świadczenia socjalne dają?? Jakie zarobki?

Serdecznie odradzam pracę w tej pseudo firmie. Przy takim traktowaniu pracowników nikt tam długo nie zabawi. Nie ty to będzie inny mylne bardzo pojęcie które się tam stosuję. Nie wspomnę o.kierowniku magazynu ... to nie zakład pracy chronionej że trzeba szpiegować każdego kto nie pupil .

Tajemniczy Wielbiciel

Praca na głównym magazynie (ul.B.) jest niestety ciężka. Nie ze względu na pracę lecz przez osoby nią zarządzających. Mowa o (usunięte przez administratora) choć nie powinno tytułować go mianem (usunięte przez administratora). Brak jakikolwiek kompetencji, doświadczenia a zachowanie to naganne. Brak kultury w rozmowie z tym ,,człowiekiem,, więcej łaciny i krzyków. (usunięte przez administratora) Ma zielone pojęcie o kierowaniu magazynem, bo co róż trzeba kierownikowi tłumaczyć albo pokazać to wstyd. Czy robienie zakupów (usunięte przez administratora)online w kantorku to duża przesada. Oglądanie na kamerach i odczytywanie wiadomości prywatnych czy nawet chociażby z telefonu jest karalne. (usunięte przez administratora) To samo dotyczy (usunięte przez administratora) A do tego dyrektor przymyka oczy to nie profesjonalne! Dyrektor powinien dbać o dobro pracownika i sprawiedliwe wynagrodzenie a nie jak(usunięte przez administratora)powie kto, ile, bo tylko(usunięte przez administratora) zarabiają więcej przez to a tak naprawdę mało robią a więcej zajmują się (usunięte przez administratora)a nawet(usunięte przez administratora) ma teksty w charakterze art. 183a § 6. Też dotyczy ,,liderów,, a zwłaszcza wszystkich pupilków kierownika. A potem wielkie zdziwienie dlaczego starzy pracownicy odchodzą albo nie chcą przedłużać umowę po okresie próbnym. Jak by zapytali to by jednym głosem odpowiedzieli - przez kierownika głównego magazynu R. (usunięte przez administratora) Prośba więc do Prezesów zacznijcie interweniować! Bo szkoda firmy. Wystarczy zatrudnić porządnego kierownika z wiedzą i doświadczeniem a usprawni się praca na magazynie

Ryszard
@Tajemniczy Wielbiciel

Ryszard
@Tajemniczy Wielbiciel

Sama prawda o kierowniku R. nie pracuje wiele lat w Unimet i nic się nie zmieniło. Może jakieś szkolenia menedżerskie dla kierownika R. coś by pomogły.

Natalia
@Ryszard

Też odszedłeś z tego powodu? Pisali że ludzie dlatego się zwalniają. Skoro dużo pracowników odchodzi to są jakieś przyjęcia na magazyn?

Opinie o firmie Unimet Sp. z o.o. Rzeszów znajdziesz pod poniższym linkiem: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,24602537

Emilia

Dlaczego to jest rozbite na dwa miejsca?

@Emilia

Pani Emilio ktoś dawno temu założył błędnie profil i tak już pozostało.

Czy zdarzają się nadgodziny w Unimet Józef Jemioła Jacek Jemioła sp.j.?

ser

Nie ma nadgodzin, to jest wymarzona praca(kierownika)

Adrian
@ser

A mógłbyś napisać coś więcej jak się tam pracuje?

Rysiek

Wynagrodzenie nie adekwatne do pracy,właściciel widocznie niema co do gara włożyć ,nie polecam,najlepiej robić wszystko w tej pracy nawet budowlanka wchodzi w rachubę a w papierach obsługa klienta śmiech na sali

Święty

W kazdej firmie lepsze warunki pracy niż tam, Atmosfera nie do zniesienia, wiekszość pracowników na magazynie tylko czeka na błąd innych żeby donieść do kierownika który tak naprawde nigdy nie powinien być kierownikiem byle by tylko u niego zapunktować , tym zakładem powinna zainteresować sie Panstwowa inspekcja pracy

Zesz

Witam. Powiedzcie, jak się pracuje na sklepie/kasie? Czy kierownik faktycznie tak do wszystkiego się przyczepia? Na jakie wynagrodzenie można liczyć i jak wygląda zazwyczaj grafik? Zatrudniają na pół etatu czy na cały? Dziękuję.

Pracownik Rocku

Według mnie od pewnego czasu coś się w tej firmie zmieniło, i nie jest tak źle jak większość tutaj pisze, kierownik powinien być stanowczy, a to że czasem gdzieś się pomyli to tylko i wyłącznie błąd ludzki. Pracowałem tam trochę i szczerze polecam.

Aneta
@Pracownik Rocku

Bardzo się cieszę, że polecasz pracę w Unimet Józef Jemioła Jacek Jemioła. Skoro byłeś zadowolony z pracy to możesz napisać coś więcej o warunkach? Jakie byś mógł wymienić pozytywne aspekty pracy u nich? Chętnie uzyskam więcej informacji na ten temat.

Endrju 13
@Aneta

Warunki pracy jak na nasze Podkarpackie realia są bardzo dobre nie praca na dwie zmiany nie ciężka ludzie pomocni kierownik jak to Kierownik musi być stanowczy do swoich pracowników a jeżeli pracownik nie potrafi się podporządkować zostaje zwolniony i z tąd się biorą negatywne opinie o tej firmie i Kierowniku Pozdrawiam

Endrju 13

Obecnie pracuje w firmie Unimet na magazynie i jak czytam te opinie ludzi negatywnie nastawionych śmiać mi się chce pracuje tam od roku czasu i jeszcze się nie spotkałem z niemiłym podejściem kierownika do pracownika podejrzewam że większość tych opini to po prostu chęć zrobienie komuś koło tyłka nie chciało się pracować to zostali zwolnieni normalna kolej rzeczy

Henio

Witam jak naprawde przedstawia się atmosfera na magazynie

@Henio

Atmosfera naprawdę ok, ludzie zawsze chętni do pomocy

Praca magazyn

Te wszystkie negatywne opinie o kierowniku to jakiego sklepu się tyczą, w Rzeszowie czy Mielcu?

bas
@Praca magazyn

Rzeszów

Karni007

Hurtownia prowadzona przez osoby niekompetentne. Zero porozumienia. NIE POLECAM!!!!!!!!!!

Wacek 2

Fajnie by było jakby się zainteresowały media z super ekspresu . Dużo by opowiadać o tym kierowniku łysym . Pracowałem tam i byłem poniżany, wyśmiewany. Ten człowiek powinien karnie za to odpowiedzieć myślę że to kiedyś nastąpi . Nie polecam pracy w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Unimet Józef Jemioła Jacek Jemioła sp.j. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Unimet Józef Jemioła Jacek Jemioła sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Unimet Józef Jemioła Jacek Jemioła sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unimet Józef Jemioła Jacek Jemioła sp.j.?

Unimet Józef Jemioła Jacek Jemioła sp.j.

Unimet Józef Jemioła Jacek Jemioła sp.j.