UNIMET . Jacek Jemioła, J. Jemioła Spółka Jawna

Rzeszów

Opinie o UNIMET . Jacek Jemioła, J. Jemioła Spółka Jawna

Koleś 2014-07-18 10:44
Jeśli przyszło by mi oceniać ludzi tam pracujących to ogromna większość jest w porządku. Niestety kierownictwo dla pracowników nie jest już tak "różowe". Wymagania ponad miarę możliwości normalnego człowieka. (usunięte przez administratora)
KIler 2014-07-25 11:33
Ciekawe co było usunięte przez admina :-) W magazynie trochę ciężka robota w warunkach ... - jak słońce przygrzeje przez oszklony dach to nie ma czym dychać. No i szefuncio to masakra - szkoda czasu, by go opisywać.
hoho 2015-12-28 13:27
FIRMA ŻAL !! NIE POLECAM NIKOMU TAM PRACOWAC !! AUSHWITZ !! I TEN ŁYSY KIEROWNIK CO MYSLI ZE MU WSZYSTKO WOLNO :D PORAZKA PORAZKA PORAZKA NIE POLECAM !!
wrrr :D 2017-04-27 17:38
Nie polecam oddziału w Mielcu klika pracowników którzy nadają na siebie nawzajem. Kierownik idiota co popełnia proste błędy ortograficzne :D. Brak totalnie organizacji nikt nic nie wie co przyszło w dostawie. Wracając do kierownika zbyt emocjonalny jak sobie upodoba kogoś to chce zagryźć psychicznie wraz ze swoja mikro elita. Nie polecam. Aaaa dodając od siebie rozbudowują im stajnie to banda baranów nie będzie się tak często bodła w sklepie, a kozy nie będą tak często beczeć że im źle że nie mają co robić.
Zostaw swoją opinię o UNIMET . Jacek Jemioła, J. Jemioła Spółka Jawna - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNIMET . Jacek Jemioła, J. Jemioła Spółka Jawna