UNIMET . Jacek Jemioła, J. Jemioła Spółka Jawna

Rzeszów

Opinie o UNIMET . Jacek Jemioła, J. Jemioła Spółka Jawna

Koleś 2014-07-18 10:44
Jeśli przyszło by mi oceniać ludzi tam pracujących to ogromna większość jest w porządku. Niestety kierownictwo dla pracowników nie jest już tak "różowe". Wymagania ponad miarę możliwości normalnego człowieka. (usunięte przez administratora)
KIler 2014-07-25 11:33
Ciekawe co było usunięte przez admina :-) W magazynie trochę ciężka robota w warunkach ... - jak słońce przygrzeje przez oszklony dach to nie ma czym dychać. No i szefuncio to masakra - szkoda czasu, by go opisywać.
hoho 2015-12-28 13:27
FIRMA ŻAL !! NIE POLECAM NIKOMU TAM PRACOWAC !! AUSHWITZ !! I TEN ŁYSY KIEROWNIK CO MYSLI ZE MU WSZYSTKO WOLNO :D PORAZKA PORAZKA PORAZKA NIE POLECAM !!
wrrr :D 2017-04-27 17:38
Nie polecam oddziału w Mielcu klika pracowników którzy nadają na siebie nawzajem. Kierownik idiota co popełnia proste błędy ortograficzne :D. Brak totalnie organizacji nikt nic nie wie co przyszło w dostawie. Wracając do kierownika zbyt emocjonalny jak sobie upodoba kogoś to chce zagryźć psychicznie wraz ze swoja mikro elita. Nie polecam. Aaaa dodając od siebie rozbudowują im stajnie to banda baranów nie będzie się tak często bodła w sklepie, a kozy nie będą tak często beczeć że im źle że nie mają co robić.
Zmęczony 2017-09-24 23:14
Pracuję w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo inaczej tego miejsca nazwać się nie da) już dwa lata i powiem Wam jedno, jeśli lubicie wykonywać głupie bezmyślne rozkazy ludzi o niskim poziomie inteligencji i być poniżani to trafiliście do raju. Dla normalnego człowieka z ambicjami nie ma czego szukać, ludzie na wyższych stanowiskach to pociotki i po znajomości, więc awans na pewno Wam nie grozi. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał, ludzie ogólnie są spoko, ale kierownictwo na magazynie i na sklepie to JEDNA WIELKA PORAŻKA. Jeśli nie donosisz, nie jesteś posłusznym psem na zawołanie, to jesteś na czarnej liście, czyli problem z wzięciem urlopu, przyczepianie się o pierdoły, itp. A najlepsze na koniec, premia uznaniowa, czyli kierowniczek magazynu to uwielbia sadysta jeden, ucinanie premii bo coś tam, a sam jeździ BMW, ogólnie jest to człowiek o bardzo niskim intelekcie, rozmowa z nim sprawia że się człowiek robi głupszy. Na sklepie nie jest lepiej, wymagają żebyś pracował za dwóch a potem pretensje że z czymś się nie wyrobiłeś. Długo by jeszcze opowiadać ale i tak gratuluję że tu dotarłeś czytelniku.

Bardzo szczerze NIE pozdrawiam tej firmy.
Zostaw swoją opinię o UNIMET . Jacek Jemioła, J. Jemioła Spółka Jawna - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNIMET . Jacek Jemioła, J. Jemioła Spółka Jawna