P.W. Hemont

Gdańsk

Opinie o P.W. Hemont

były pracownik 2015-09-15 22:42
Pracowałem kiedyś w tej firmie. Zarobki niezłe, życzliwi współpracownicy, atmosfera ogólnie ok.
Mazur 2015-09-16 11:30
Firma jest godna polecenia.Zarówno zarobki jak i atmosfera panująca w firmie jest bardzo pozytywna.Polecam zatrudnienie się w HEMONCIE.
tomek79 2015-09-30 13:20
Ogulnie to jest ostry zapierdziel ale jeśli ktoś chce pracować to można sporo zarobić bo placą za nadgodziny.Ja wysłałem cv i przedzwonili żeby umuwic sie na spotkanie.Roboty maja od groma wiec mozna smialo dzwonić.
Mieszkaniec Starogardu Gdańskiego 2016-07-20 21:08
W tej firmie pracuje mój znajomy. I wiadomo marudzic można zawsze. Nigdy nie jest tak, że będziemy w 100% zadowoleni z szefa, pensji czy współpracowników. Jak kolega wspominał to najważniejsze jest to, że zawsze jest pensja na czas. Można sobie dorobic po godzinach bo pracy jest bardzo dużo. Jak komuś się chce pracowac to na pewno nie będzie miał źle.
Generał 2016-10-19 23:01
No i dokładnie, ale marudzą głównie osoby, które zostały kiedyś zwolnione z pracy za rozmaite przewinienia, a teraz po prostu sobie przychodzą i się mszczą, dla mnie to jest nieprofesjonalne i naprawdę świadczy źle o tych ludziech, a nie o firmie, która jest ok
były pracownik 2017-01-07 21:19
myślę że nigdy człowiek nie będzie w 100% zadowolony z pracy u kogos ale tu faktycznie nigdy nie działo się dobrze... teraz pewnie też...
Kamaz 2017-02-03 16:16
Pensja jest zawsze na czas, wszystkie nadgodziny i premie są wypłacane na czas, zgodnie z tym co się przepracowało i z szefem ustaliło. Jeśli chodzi o atmosferę to patrząc z perspektywy pracy w innych firmach to atmosfera w Hemoncie jest ok, tak samo jest z monterami i serwisantami i biurem. Osobiście nie znam osoby która w Hemoncie pracując rzetelnie i uczciwie nie byłaby zadowolona z warunków pracy, pensji czy umowy. Niezadowoleni są Ci co mają problem z pracą, ze wszystkimi wokół i nie robiąc nic chcieliby mieć dużo;)
były pracownik 2017-03-30 12:57
Dziwnym trafem mój i podobny komentarz, który tutaj widziałem został usunięty, więc zapewne inne podobne także. Niech ludzie wiedzą co to za firma i co za pracodawca. Zarobić można dobrze - owszem, ale tylko wtedy, gdy zgadasz się na warunki szefa i jesteś zatrudniony na najniższej krajowej, reszta pod stołem. Za pewne większość pracowników na to się zgadza nie myśląc o swojej przyszłości i o tym co może się wydarzyć i zgadza się na takie coś, robiąc krzywdę nie tylko sobie, ale oszukując także Skarb Państwa. Nadgodziny są, można zarobić dodatkowo, a wręcz trzeba, bo jeżeli ktoś nie może zostać dłużej, a tym bardziej nie chce to nie jest to mile widziane. Suma sumarum, jak lubisz dużo zarabiać, siedzieć po godzinach, nie jest dla Ciebie ważne ile masz na umowie polecam.
Zaznaczę jeszcze, że na rozmowie kwalifikacyjnej szef nie informuje o swoich przekrętach z umowami i wypłatami. A jak chcesz zrezygnować z pracy to lepiej nie rób nadgodzin, bo na koniec szef Ci nie zapłaci za te godziny.
Zostaw swoją opinię o P.W. Hemont - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Hemont