P.W. Hemont

Gdańsk

Opinie o P.W. Hemont

były pracownik 2015-09-15 22:42:15
Pracowałem kiedyś w tej firmie. Zarobki niezłe, życzliwi współpracownicy, atmosfera ogólnie ok.
Mazur 2015-09-16 11:30:05
Firma jest godna polecenia.Zarówno zarobki jak i atmosfera panująca w firmie jest bardzo pozytywna.Polecam zatrudnienie się w HEMONCIE.
tomek79 2015-09-30 13:20:23
Ogulnie to jest ostry zapierdziel ale jeśli ktoś chce pracować to można sporo zarobić bo placą za nadgodziny.Ja wysłałem cv i przedzwonili żeby umuwic sie na spotkanie.Roboty maja od groma wiec mozna smialo dzwonić.
Mieszkaniec Starogardu Gdańskiego 2016-07-20 21:08:58
W tej firmie pracuje mój znajomy. I wiadomo marudzic można zawsze. Nigdy nie jest tak, że będziemy w 100% zadowoleni z szefa, pensji czy współpracowników. Jak kolega wspominał to najważniejsze jest to, że zawsze jest pensja na czas. Można sobie dorobic po godzinach bo pracy jest bardzo dużo. Jak komuś się chce pracowac to na pewno nie będzie miał źle.
Generał 2016-10-19 23:01:51
No i dokładnie, ale marudzą głównie osoby, które zostały kiedyś zwolnione z pracy za rozmaite przewinienia, a teraz po prostu sobie przychodzą i się mszczą, dla mnie to jest nieprofesjonalne i naprawdę świadczy źle o tych ludziech, a nie o firmie, która jest ok
Zostaw swoją opinię o P.W. Hemont - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Hemont