Aida

Oleśnica

Opinie o Aida

anonim 2009-12-29 10:58:31
zgadzam się z obserwatorem :)
anonim 2009-12-30 09:42:07
ha, ha, ha ;)
anonim 2010-03-24 12:21:57
dokladnie tak jak piszesz ,ogolnie to pracownika maja tam za wielkie .(usunięte przez administratora)braK slow pensja marna ledwo ledwo warunki katastrofalne itd mogliby tam jakis film dramat albo katastroficzny nagrac :)
rtm 2010-12-23 16:05:29
to i idzcie do biedronki zobaczycie jaką mają tam organizacje i jakie zarobki.
grisza 2011-03-08 08:06:24
aida to wielkie jedno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi majom zanic teraz robisz w kazdom sobote za normalnom kase pracy wiecej a kasy mniej a byc podwyzka cale 3 procent
anonim 2011-03-08 08:07:00
,,,,,,,,,,, 2012-02-08 11:57:58
Tak było i będzie za dużo nierobów w tej firmie.(usunięte przez administratora) tak trzymają się stołków Jak zgłaszasz jakiś problem to czekasz co najmniej pół roku na jego realizacje, mi się śmiać z tego chce.Najlepszy jest .(usunięte przez administratora). jak pytasz go żeby ci coś pokazał, to mówi on tu nie jest od pokazywania kontroler z bożej łaski znawca tapicerstwa,elektryk z zawodu
tak 2012-02-11 18:37:17
Jeszcze trochę i nie będzie komu na tych nierobów pracować.Następne fikcyjne stanowisko to mistrz montażu,śmiać mi się chce z tego człowieka .(usunięte przez administratora)to człowiek który w ogóle nie ma pojęcia o czymkolwiek .Wie tylko jak ustawić swoją rodzinkę na montażu żeby dużo procentów mieli i się nie narobili.
nie 2012-02-25 23:39:16
żal komuś [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kę ściska?
nie 2012-02-25 23:44:37
A jak komuś się coś nie podoba to może się zwolnić albo zamienić się z panem .(usunięte przez administratora)A jak ma się coś do jego rodzinki to powiedzcie im to prosto w oczy, a nie obrabiają [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę za plecami palanty.
JanBezbłędny 2012-03-01 15:28:27
ha ha, słyszałem co nie co na temat tego .(usunięte przez administratora) podobno cały zakład ma z niego niezłą polewkę. On uważa się za Pana, myśli że jest wielki a reszta pociska z niego. Czyli z tego co piszecie coś musi w tym być prawdy. zresztą Aida to dno. Zapraszam do GKN.podobno mają przyjmować
rex 2012-05-19 16:18:32
Zgadzam się z opinią moich kolegów nasza dyrekcja to oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] świetnie tylko potrafią kłamać i oszukiwać pracowników dużo obiecują a później wypinają na nas dupę i śmieją się nam w twarz mógłbym powiedzieć więcej ale donosicieli i lizusów też nie brakuje w aidzie
krzywy Prostak 2012-08-29 22:11:39
najgorsza w aidzie jest przepaść w płatnościach między działami. hala produkcyjna ( montaż) jest święta i zarabia najwięcej , choć działy poniżej zarabiające najmniej tyrają coraz to więcej. organizacji zero , wymagań coraz więcej, płace względem pracy marne. Przyjmują palantów którzy nie wiedzą o co chodzi. Taki pan gucio ( menager z bożej łaski) to palant, zachowuje się jak idiota i chce firmą rządzić. połowe dyrekcji by trzeba było zwolnić żeby bylo tam lepiej..bo jak mówią \"gdzie kucharek sześć to...\"
nabór kadr 2012-11-09 12:36:40
Jesteś Tapicerem ?
A może chciałbyś zmienić pracę ?
Oferta tylko dla pracowników firmy AIDA:
Zwrot kosztów dojazdu, bardzo dobre warunki socjalne, współczynnik za minutę pracy 0,26 zł
możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, ciekawa praca na różnych płaszczyznach zawodu tapicer.
Zapraszamy całe grupy do siebie :firma Wajnert Meble z Międzyborza
kones1289 2013-04-26 10:28:33
No co dalej to samo
tomaszb997@wp.pl 2013-10-16 22:31:34
pracowałem w firmie aida w olesnicy a nawet zdobywałem tam praktykę super firma dużo mnie nauczyli ludzie tam pracujący na zmianie ( usunięte przez administratora )chciałbym wrocic na montaż bardo mi się ta praca podoba i motywuje . wrocilem do olesnicy i szukam pracy aide wspominam bardzo pozytywnie szefostwo i kolegow koleżanki z pracy tez muj emeil tomaszb997@wp.pl
Małolat 2014-09-23 20:00:50
Jeszcze tydzień i pozdro niewolnicy
Jakoś tak 2014-09-25 01:29:02
Podobno nowy mistrz na montażu jest dobry niezły polew z niego wszyscy maja ha ha
lim 2015-01-16 19:54:04
Hej, może w takim wypadku Aida poszukuje do pracy przedstawiciela handlowego? Szukam własnie takiej, mam doświadczenie jesli chodzi o branże meblarską. Nie wiecie, gdzie mogę znaleźć ich aktualne ogłoszenia pracy? W ogóle, czy warto się nimi zainteresować, nie mają żadnych problemów finansowych, dobrze płaca?
Jakoś tak 2015-02-22 00:37:09
Jak chcesz coś kupić w aidzie to trzeba sie zgłosić do Henryka który jest szefem magazynu, z tego co wiem to on ma niezły magazyn w swojej stodole można tam kupić każdy model jaki jest produkowany w aidzie.Tak sie robi kasę na lewo...
a mo re 2015-03-02 10:35:04
Ogólnie to nie ma co narzekać Aida to firma jak wszystkie slaby
Przepływ informacji co zatym idzie niezły bałagan na produkcji za dużo osób od tak zwanego palca.Wynagrodzenie na czas nawed socjal jest i 13 tez sie zdarzają
ŻABA 2015-03-10 15:27:33
Aida jest the best!!!!!!!!!!!! Pracownicy od dwóch lat w tych samych strojach służbowych. Aż żal patrzeć nic tylko zdjęcia do gazet wysyłać jak wygląda przeciętny pracownik. Normalny obszarpaniec!!! A dyrekcja.... na nowe samochody ma.
meble 2015-05-12 10:55:10
Praca jest ok. Ale od pewnego czasu zarobki sa masakryczne.Kazdy sie stara by produkcja nie stanela ale jak sie zobaczy wycinek to naprawde odechciewa sie pracowac:(
janek 2016-02-23 14:19:51
Co mieści się pod "bogatym pakietem socjalnym"? jakiś pracownik może się wypowiedzieć?
janek 2016-02-23 14:19:57
tader 2016-03-06 14:45:54
zgłaszamy wszystko do pip wroclaw niech sie troszke wezma za ta firme te soboty pracujace obiecanki za za sobote wolne a puzniej dzien przepada nadgodzin nie placa jest nas paru i mamy wszystko napisane moze im sie oczy otworza
nick 2016-03-25 10:57:46
Widać od razu że reprezentujesz kadry/marketing. Jakbyście szukali to byście pajace szukali jakościowca. A po cholere i na cholere udajecie ze szukacie? Może z wami coś nie tak jest?? Czy wy naprawdę tacy tępi jesteści, że myślicie że jak napiszecie na forum jakieś pierdoły to zaraz się ktoś znajdzie?? Pewnie setki osób odrzuciliście i pierdoły wypisujeci ze niby jakieś szkolenia oferujecie itp. Ciekawe jakie szkolenia? Pewnie żadne..... I ciekawe za jakie to pieniądze praca u was?? Pewnie do tego g... a nie pieniądze + udawanie że się szuka i klamanie o oferowanych rzekomych szkoleniach....
KIRI 2016-05-01 22:22:00
BEDZIE AFERA ZA SOBOTY ZGLOSZONO DO PIP I WEZMA SIE ZA TO 6 OSOB PODPISALO I ZLOZYLO DONOS
kones 2016-05-07 14:13:24
Mam nadzieje że wezmą się za ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] soboty pracujące co tydzień pierwsza zmiana a druga rypię od pn do pt do 23 i niektóre działy dłużej. A pracowników traktują jak śmieci a o zarobkach nie wspomnę jak za taką pracę tragedia
sokir 2016-05-13 21:43:23
dogadamy sie w sadzie powiem wszystko praca co sobote i oszustwa nagrody pracownika itd z tego co wiem kontrola ma byc z nienacka
zibi 2016-05-14 19:24:27
Ludzie!!! nie nabierajcie się na obiecanki cacanki o pracy w aidzie. to banda krętaczy i oszustów.więcej kierowników niż pracowników. ludzi biorą dosłownie z łapanki a wytrzymują do pierwszej wypłaty. kadra "kierownicza" to jakaś porażka. gbury i prostaki! tacy powinni pracować przy łopacie a nie z ludźmi. strzeżcie się! lepsze cokolwiek niż aida!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xxxxx 2016-05-31 10:10:45
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............. wstalem dzisiaj rano zagladam do skrzynki na listy a tam??????? aida chce mnie zatrudnic umarlem ze smiechu a ja wlasnie szukam roboty........ bo pracuje w aidzie
xyx 2016-06-04 15:51:29
Pracowaełem tam.
Kiedys bylo tam ok. Teraz tylko liczy sie ilosc a pracownika maja za nic.
ŻENADA
Do tego kierowniczek Krzysiu M.który ma sie za niewiadomo kogo a to burak jakich nie mało w tej firmie
Legos 2016-07-06 14:21:43
Jakie Zarobki? i jak ogólnie wygląda Praca.? Polecacie Aide?
lolo 2016-08-25 15:55:56
ile zarobi tam tapicer?
czas 2016-09-03 18:44:23
Specjalista w dziale utrzymania ruchu oprócz dobrej podstawy pewnie ma jeszcze jakieś premie do tego, więc nie dzwie się, że ich oferty pracy są teraz tak popularne. @nm, wydaje mi się, że i tak najlepiej o takich rzeczach dowiadywać się bezpośrednio u nich
Zostaw swoją opinię o Aida - Oleśnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aida