Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW

Katowice

Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW

semi 2010-07-03 08:51:52
nie polecam akwizycja i tyle. nie zrobisz planu nie ma kasy ( usunięte przez administratora )
AKWIZYCJA 2010-11-14 15:15:28
Przestrzegam przed tą firmą - CZYSTA AKWIZYCJA, nie żaden przedstawiciel czy asystent handlowy. ( usunięte przez administratora ) umowy o ( usunięte przez administratora ) Nie warto nawet tracić czasu na "rozmowę rekrutacyjną" w tej śmiesznej firmie!!!
Edi 2011-01-04 21:19:55
Ejjj tam.. nie ma tak źle nie przesadzaj. Mi sie podoba.

Ciekawe tylk co to za dzieciak przyjeżdża z Warszawki i się mądrzyć próbuje :) Niezłą zlewkę z niego wszyscy mają hi hi
były pracownik 2011-10-27 20:23:06
Syf jakich mało, chodzisz od drzwi do drzwi i choćbyś się miał[usunięte przez moderatora] to musisz wytargać nr telefonu żebyś pod koniec dnia mógł ogłosić że zebrałes ich min 20. AKWIZYCJA w czystej postaci, NIE POLECAM. A i jeszcze ci z Warszawy hahah śmiech na sali wielcy Menagerowie
Kim 2012-10-02 13:06:52
Ta praca nie jest dla każdego, rekrutują na przedstawiciela handlowego, a kiedy dostajesz umowę okazuje się że stanowisko to: sprzedawca prod. ubezpieczeniowych. To akwizycja, masz swój teren i chodzisz po ludziach z ofertą... Warunki zatrudnienia są jasne i dość dobre, ale specyfika pracy akwizytora nie jest dla każdego...
pABLOL 2013-01-29 08:52:24
Byłem na rozmowie i jakk ten bubek zaczął jak nakręcony gadać te wszystkie głupoty zapytałem gdzie są drzwi. LUDZIE SZANUJCIE SIĘ I NIE PRACUJCIE DLA TAKICH SZEMRANYCH FIRM. MIEJSCIE DO SIEBIE SZACUNEK. LEPIEJ IŚĆ KOMUŚ UCZCIWIE POSPRZĄTAĆ NIŻ ŁAZIĆ I DOMOKRĄŻYĆ I BYĆ SZCZUTYM PSEM. KTO DZISIAJ WPUSZCZA AKWIZYTORÓW, JA JAK TAMI ŁAZI PO MOICH OSIEDLU WZYWAM POLICJĘ BY SPRAWDZIWLI I PREWENCYJNIE GOŚCIA WYLEGITYMOWALI.
ja 2013-02-12 09:17:33
PRACOWAŁAM TAM PÓŁTORA MIESIĄCA, FIRMA DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE WYPŁACIŁA WYROBIONEJ, PROWIZJI, CO GORSZA NIE WYPŁACIŁA RYCZAŁTU ZA PALIWO I CZĘŚCI PODSTAWY KTÓRA BYŁA NA UMOWIE ZLECENIU. DODAM, ŻE PLAN W PIERWSZYM MIESIĄCU WYKONAŁAM W 300% A W DRUGIM W 100%. PLAN SPRZEDAŻY MUSICIE NEGOCJOWAĆ Z KIEROWNIKAMI I POLECAM TO ZROBIĆ BO NAWET W CZASIE TRWANIA STOSUNKU PRACY GDY NIE WYKONA SIĘ 80% DOSTAJESZ NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ. NIE JEST TO STALA PRACA, MOŻESZ W KAŻDEJ CHWILI WYLECIEĆ I SZEF NIE MA OBOWIĄZKU WYJAŚNIĆ CI Z JAKIEGO POWODU CIE ZWALNIA.
MOJA PODPOWIEDZ, JEŚLI NIE MASZ CO ROBIĆ POLECAM SPRÓBOWAĆ, BO JAKBY CO TO ZA DUŻO CZASU NIE STRACISZ, ALE JEŚLI MASZ WYBÓR PRACOWAĆ TU ALBO GDZIE INDZIEJ, POLECAM SIĘ MOCNO ZASTANOWIĆ, ABY PÓŹNIEJ NIE ŻAŁOWAĆ ZAPRZEPASZCZONEJ SZANSY.
gali 2013-11-26 16:58:29
Ręce opadają co dzieję się wewnątrz tego Oddziału ....
ali 2014-03-18 19:00:43
odradzam!!! to co się dzieje na chwilę obecną przechodzi ludzkie pojęcie. Realizacja planu - cud. Nie zrobisz planu to pożegnaj się ze zleceniem . GPS w telefonie , kierownik schowany w krzakach , nawet się po nosie podrapać nie można , o wyjciu do wc nie wspomnę.
ali 2014-03-18 19:01:38
piotr 2014-06-16 20:47:24
Dajcie sobie spokój z tą firmą !
jarek 2014-10-01 00:20:23
Dyrektorka TUW TUZ Z ul. sokolskiej w Katowicach to chora baba niewiem w jakich układach została zatrudniona ?
KOMPan 2015-02-02 20:27:12
Znalazłem dzisiaj w internecie ofertę pracy dla Analityk Systemów Informatycznych w Warszawie. Bardzo na rękę była by mi ta praca. Ale nie mogę nigdzie znaleźć opini na temat konkretnie tego tego stanowiska pracy. Nie chcę ubiegać się o pracę w ciemno, wie ktoś jakie są wynagrodzenia, premie i warunki na tym stanowisku ?
Alinkaaa 2015-05-25 16:35:41
Zanim wyprowadziłam się z Wawy pracowałam w TUZ TUW dłuższy czas na słuchawce. Było naprawdę ok. Fajne towarzystwo, oczywiście pracy sporo ale na spokojnie można było wyciągnąć niezłe premie. Jeśli chodzi o mnie, polecam. A czemu firma tak obsmarowana, to nie wiem.
Karina 2015-07-02 16:08:29
Dla niektórych te kilka miesięcy to dużo - zwłaszcza jak ktoś jest młody i dopiero zdobywa pierwsze doswiadczenia zawodowe. Ja zaczynałam od podstawowego stanowiska na słuchawce ale po kilku mies przeniosłam się do innego fajniejszego działu. Wcześniej moje CV było puste a teraz mogę się przynajmniej pochwalić dłuzszym doświadczeniem w jednej firmie, no i tutaj gdzie teraz jestem jest na tyle ok, ze zostaję na jeszcze dłuzej.
foff 2016-05-12 18:01:56
Wydaje mi się, @tomek, że dojdzie do tego jeszcze premia
Zostaw swoją opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW