Pracownia Projektowa BILAN

Wrocław

Opinie o Pracownia Projektowa BILAN

magiczny gumisiowy las 2016-04-07 09:27:40
nie polecam nikomu, nawet wrogom. wieczne napięcie, pretensje i nerwy. Szef krzyczy niemal cały czas, o najdrobniejsze szczegóły, nie przebierając w słowach. Trudno wytrzymać ten terror więc rotacja pracowników jest ogromna. Firma chętnie przyjmuje studentów, ale jest to najlepszy sposób żeby zniechęcić się do zawodu na dobre. Pensje słabe i szef robi wszystko by były jeszcze mniejsze - odlicza godziny, bo pracownik wg niego mógł zrobić coś szybciej. Jedyny plus - można się dużo nauczyć w krótkim czasie, ale jakim kosztem wie tylko ten, kto to przeżył. Rozmowa kwalifikacyjna w formie testu i liczenia zadań, przedsmak tego co następuje później.
To praca dla lubiących życie na krawędzi i motywowanych stresem. Nie życzę nikomu.
polibuda 2016-04-07 19:22:12
Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Niestety atmosfera jaka tam panuje jest nie do zniesienia, ze względu na szefa. Wszyscy pracują w pełnym napięciu i stresie, czekając na moment kiedy ktoś dostanie opier*** od szefa. A można dostać praktycznie za wszystko, za każdą najmniejszą bzdurę typu wydrukowanie o kilka stron za dużo itp. Zaznaczam że nie jest to parę słów , ale często długie pastwienie się nad osobą, łącznie z wulgaryzmami. Każdy ma przynajmniej kilka razy w tygodniu taką ostrą pogadankę. Rotacja pracowników jest ciągła, dlatego ogłoszenie w necie wisi praktycznie cały czas. Ludzie po 3 miesiącach odchodzą (ileż można pracować w takich warunkach!), lub są sami wywalani przez szefa z dnia na dzień. Mimo że stawki godzinowe są niższe niż na kasie w biedronce, i to co zarobimy rzadko starcza na przeżycie, to często obcina godziny, nawet bez żadnego powodu. Polecam jedynie ludziom o stalowych nerwach, żądnych przygód, takich emocji jak tam to nigdzie się nie uświadczy. Ale tak to naprawdę odradzam, szkoda czasu i zdrowia na takie miejsce pracy, jest o wiele więcej lepszych ofert.
na miły bóg 2016-08-23 21:36:19
Biuro pełne skrajności. Z jednej strony szef wymaga od asystentów myślenia i samodzielności, a z drugiej próby zaproponowania innego rozwiązania niż on sam wymyślił najczęściej kwituje stwierdzeniem "kto tu jest projektantem? ja czy pani?". Dochodzi wręcz do absurdów, kiedy to asystent boi się wychylić albo o cokolwiek zapytać. Atmosfera w pracy jest wręcz fatalna. Nie ma dnia, w którym nie byłoby awantury - nie wiadomo tylko na kogo tym razem wypadnie. Bardzo często jest ona niewspółmierna do "winy". Często błąd który można byłoby poprawić w minutę skutkuje godzinną pogadanką. A szkoda, bo szef ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie i mógłby z absolwentów wyuczyć sobie świetnych pracowników. Niestety rotacja jest tak duża, że co chwilę przychodzi ktoś świeży i zabawa zaczyna się od początku.
Zostaw swoją opinię o Pracownia Projektowa BILAN - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pracownia Projektowa BILAN