remo-ster

Sosnowiec

Opinie o remo-ster

elektryk 2011-07-12 12:45:46
pracowałem krutki okres w tej firmie jako elektryk firma zatrudnia na czarno,lub umowe zlecenie,płaci spod stołu za ciezka prace1000-1400,wyjazdy po10,12,a nawet16 godzinfirma bez przyszłosci,nie polecam nikomu tej firmy,(usunięte przez administratora)
anonim 2011-08-24 19:37:49
@ anonim i elektryk (nie trzeba byc sherlockiem ,zeby wydedukowac ,ze to ta sama osoba) kolego dobrze wiem kim jestes tym szczuplym mlodym elektrykiem , ktoremu nie przedluzyli umowy z powodu slabych kompetencji zawodowych i który to teraz msci sie piszac bzdury na forum...powiem ci jedno (usunięte przez administratora) tu zarabiam i nie jestem wlascicielem tego (usunięte przez administratora) , tylko zwyklym szarym robolem , wiec raczej nie mam potrzeby ratowania dobrego imienia firmy , ale to co piszesz to czyste klamstwa wiec moze ogarnij sie kolego bo wychodzisz na wiekszego kretyna niz sie wydawalo jak odchodziles..pozdrawiam cala ekipe \"kooperacjii\" oprocz \"omnibusa\" (usunięte przez administratora)

Marcin 2011-09-08 08:27:05
Właśnie, że nie wiesz kto napisał te dwa poprzednie posty i gwarantuję Ci, że to nie ja. Praca z waszą ekipą układała się dobrze i nigdy nic do nikogo z was nie miałem, więc Mnie nie obrażaj "Sherlock-u", bo się mylisz. To, że mnie zwolnili to z powodów zdrowotnych, gdyż chorowałem tak jak napisałeś Panie (usunięte przez administratora) zapewne jeśli tu chodzi o elektryka. Zarobki jakie tam są na początku to tak jak ktoś powyżej napisał ok. 1200-1400 zł ale to przez pierwsze kilka miesięcy. Później zarobi się 1600-1700 zł wiem to od kolegów, którzy tam pracują. Praca bez stresowa wszystko robione na relaksie i nie ma tam żadnego gonienia do pracy. Pijaństwa i alkoholizmu nie zauważyłem, więc nie wiem skąd taki osąd. Reasumując pracuje się tam na luzie i nikt nikogo nie goni. Jeśli zarobki w Remo-Sterze wam nie odpowiadają to zapraszam do Brembo. Pracuję na lakierni i zarobicie tam 1700-2000 zł. Żeby tyle mieć to trzeba przerzucić od 11 do 21 ton tarcz na dniówkę w zależności jaka tarcza idzie. Moja ulubiona to Porsche co waży 15,6kg. Do tego praca w 4-brygadówce. Pozdrowienia z lakierni. Dziękuję do widzenia.
2015 2015-05-30 21:22:34
Mysior czemu blokujesz etat....
Paweł Cichy 2015-08-14 12:29:18
Heh nie traktujcie ludzi jak murzynow pracujących za garstke srebrników to nie będziecie musieli się wstydzić faktow i kasować komentarzy po internecie...
tot 2016-08-01 11:26:52
Mysior do domu n
Tot 2016-08-03 07:55:53
Mysior to potraf w tej firmie krasc nierdzewke i zlom
Tot 2016-08-24 15:11:18
Mysior bys sie wstydzil ludziom w pracy kolo dupy robic i donosic na pracownikow ty powinienes w domu siedziec jak masz emeryture a nie zajmowac stanowisko w pracy i to co juz ukradles to twoje pozdrawiam
Paweł Cichy 2016-08-24 21:30:00
Jak tam pamiętam to Mysior to zwykly cwaniaczek kreujacy sie na wzorowego pracownika i mistrza mistrzow fachu...A teraz zejdzmy na ziemie Mysior od zawsze zdawal sprawozdanie z tego co sie dzieje w firmie,od zawsze kradl nierdzewke i zlom z kooperacji (garaz z tylu remoster niech tam ktos zajrzy to sie zdziwi),od zawsze robił fuchy na boku az wreszcie od zawsze pograzal tych pracownikow , ktorzy stanowili dla niego zagrozenie od strony merytorycznej czy ktorych po prostu nie lubil bo wg niego za bardzo sie usamodzielnili a pan Mysior lubi czuc sie najwazniejszy....Wszystko byloby w porzadku jakby byl naprawde takim gosciem jakiego udaje ale rzeczywistosc jest troche inna...co do szefów to niezmiernie cieszę się , że juz tam nie pracuje bo dzieki temu jestem teraz tu gdzie jestem i waszymi srebrnikami to ja teraz dupsko podcieram....Pozdro dla Woznicy !!
Zostaw swoją opinię o remo-ster - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie remo-ster