Opinie o Remo-Ster w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Remo-Ster. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Remo-Ster o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remo-Ster w Sosnowiec

Administrator Nowy wpis

Czy pracował ktoś jako Mechanik Samochodowy w firmie Remo-Ster? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Edyta

Ktoś tu podał stawkę rok temu 4000 netto. To aktualne czy coś się zmieniło? Jak oceniacie te zarobki względem firm konkurencyjnych?

Anonim Nowy wpis
@Edyta

Bardzo dobra stawka

Edyta Nowy wpis
@Anonim

Ale realna jest tutaj w firmie? Bo nie wiem czy składać cv. Czy do podstawy pensji macie też jakieś premie?

Anonim Nowy wpis
@Edyta

Ale to jest praca chyba dla facetów a nie kobiet no ale spróbuj

Witam, Pan Ireneusz Mysior pracuje jeszcze? A jak nie to kto jest teraz brygadzistą? Takie same pytanie jest o Pana Krzysztofa

Nieznany

I poprawiły się warunki finansowe w Remo ?

@Nieznany

Tak zarabiamy teraz po 4 tys netto

Firma Remo-Ster w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Spawacz konstrukcji stalowych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Kacper

Czyli nie ma co liczyć na podwyżkę w firmie?

@Kacper

Kiedyś dostaniesz ale co się trzeba na prosić to swoją drogą

@Kacper

Nie polecam tej firmy o wszystko trzeba się prosić

@Kacper

Zarobisz może śmieszne 2300 albo 2400 przy 23 dniówkach, nie polecam tej firmy, najniższa krajowa idzie w górę co rok a tam wypłaty zawsze te same ile by się nie zrobiło

Xxx

Zarabia się teraz tam 4 tys netto minimum

Czy jest u was 1/4 etatu?

@Adam

W tej firmie nawet możesz pracować bez umowy o pracę czyli na czarno

A jak sie idzie do Pana Chmielniak po podwyżkę to zawsze ma wymówkę ze firma nie ma pieniędzy

Pedro

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje i to tyle. Firma dobra dla dobrych pracowników , polecam!

nie polecam wypłaty głodowe płaca

Dokładnie też nie polecam tej firmy

Czemu mój post został usunięty? Zadałem tylko pytanie czy szef płaci pod stołem i czy pracuje tam emeryt na czarno i bez badań

@Anonim

Właśnie dlaczego usuwacie posty zawsze płacili pod stołem za soboty i przyjmowali bez badań

@Anonim

Posty są usuwane w przypadku naruszenia regulaminu forum Gowork.pl. Czy zgłosiłeś gdzieś fakt, że pracodawca zatrudnia kogoś bez umowy? To naruszenie prawa, jestem ciekaw jak postąpiłeś w takim przypadku.

Franek

Firma po latach pracy i zdobytych doświadczeniach ma dobra pozycję w branży. Polecam.

Do Franek
@Franek

Jak ktoś chce zarobić nie więcej niz 2200 to napewno polecasz

Znawca
@Franek

Doświadczenie to ma mysior do kradzieży złomu i nierdzewki

Znawca

Pracuje jeszcze mysior?

Do znawca
@Znawca

Zadzwoń do niego i się spytaj

Norbrt

Moge prosić o więcej szczegółów dotyczących tego pracodwacy.

haha

Sebastian Dykowski nie opowiadaj wsrod kolegow , ze jestes brygadzista za mysiora bo jak sie mysior dowie to juz przestaniesz byc jego pupilem

Witam,robi tam w remo sterze ten syn dyrektora fakopu taki rozpieszczony bachor co jeździł na skuterze?

Ugo

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Może wiecie czy warto starać się o pracę?

@Ugo

Lepiej nie jak pracuje jeszcze tam MYSIOR odradzam

mysior juz dawno powinnien w domu siedziec a nie ciagle zlom krasc ze swoim pupilkiem bockowskim,chlop nic nie potrafi a mysior tylko chroni jego gruba (usunięte przez administratora)

Dociekliwy

Skoro nic nie potrafi to dlaczego on pracuje sty nie??

Iza

@Do IGA, dlaczego tak uważasz? Forum GoWork.pl pełne jest opinii pisanych zarówno przez byłych, jak i obecnych pracowników firmy - swoją opinię może dodać każda osoba mająca coś do powiedzenia na temat danego pracodawcy. Jak aktualnie wygląda sytuacja w remo-ster? Czy ktoś może napisać coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

Do IGA

A wzięła Pani pod uwage ze te osoby które to pisały już nie pracują a Ci co pracują sa na tyle normalni żeby nie bawić się w takie rzeczy?

Iga

Czy tak dobrze się wam pracuje i postanowiliście przestać pisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Remo-Ster - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Remo-Ster?

Zobacz opinie na temat firmy Remo-Ster tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remo-Ster?

Remo-Ster
  • Staszica 31