Market "Intermarche"

Poznań

Opinie o Market "Intermarche"

Satomi 2014-04-01 09:12:15
Po świetnej rozmowie kwalifikacyjnej i całkiem niezłej - jak sądziłam - współpracy, nie przedłuzono mi umowy, co - jak sie dowiedziałam w trakcie - jest zupełnie normalne w tym sklepie. Zupełnie nie wiadomo po co, prowadzony jest tam istny casting do roli kasjerki. Każda przychodzi na dwa/trzy miesiące,po czym zastępowana jest kolejną naiwną, która uwierzy w propozycje "stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku". Na działach brakuje ludzi i panuje ogólny chaos organizacyjny. Bywało, że w sklepie znajdowały się przy największym natężeniu ruchu trzy kasjerki, albo, że po otwarciu znajdowała się jedna, która miała obsłuzyć klienta, uporządkować dokumenty, obsłużyć lottomat...
Nic dziwnego, że obroty IM spadają. Ogółem nie polecam - tam jest stała ekipa od 8 lat i nikt spoza do niej nie wejdzie. O zakończeniu współpracy dowiedziałam się przypadkiem i o mały włos dowiedziałabym się stawiając do pracy dnia kolejnego o 6 rano, gdyż w dziwny sposób miałam już ustalony grafik na cały miesiąc kolejny - nikt nie wiedział o tym, że umowa nie zostanie ze mną przedłużona -miałam nawet ustalony z kierowniczką urlop.
W ten sposób z dnia na dzień zostałam bez pracy oraz bez możliwości przygotowania się do tego faktu i zorganizowania sobie kolejnej. Po co? Nie wiem,ale generalnie nie polecam, chyba, że ktoś lubi "sporty ekstremalne".
Zostaw swoją opinię o Market "Intermarche" - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Market "Intermarche"