Hako Technology

Chałupy

Opinie o Hako Technology

anonim 2008-12-30 23:10
Słowa kojarzące się z Hako Technology solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wporządku .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są super.
Najbardziej podobało mi się w Hako Technology:
Atmosfera i współpracownicy
Najbardziej nie podobało mi się w Hako Technology zakaz palenia na terenie zakładu.
gość 2009-02-16 10:53
Kto to pisał???
Czy zatrudnili jakiegoś pracownika od fikcji???
gość 2012-06-03 18:34
firma syf
psi 2014-07-18 12:11
nie wiem jak u innych jako spawacz na czarnej na start masz 15brutto warunki tragedia dzungla (usunięte przez administratora)
były pracownik 2014-10-07 18:06
To jest firma?!!! ( usunięte przez administratora ) !! Pracowników traktuje się jak nic.
Atmosfera to ciągły stres i bez przerwy nerwy.
Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Każdy kto pójdzie, to na pewno będzie żałował!!!
pracujący w grupie HAKO 2014-11-06 21:39
Cały holding HAKO to jedna wielka porażka. Firma w firmie. To jest gorsze niż EBOLA... Cieszy mnie tylko to że Niemcy też mają "stresa"...
Reklama 2015-10-07 22:21
Firma Hako jakaś masakra zatrudniają Ludzi na jakieś umowy zlecenie niech sobie sami robią na taką umowę wielka Firma Niemiecka a umowa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] syf i nic więcej płaca jest tragiczna dla spawaczy 15 zł brutto to jakaś pomyłka totalna nie spadają Hako Chałupy Zachodniopomorskie wielki syf
Kris 2016-05-05 23:09
Generalnie firma pełen hardcore, jeśli ktoś chce się nabawić zawału serca tudzież innych dolegliwości, bądź jak komuś brakuje kortyzonu we krwi, to szczerze polecam. Ciągły stres i praca w ciągłym strachu, "żeby nie popełnić błędu" - bo po premii. Istna dżungla.
Miś 2016-05-16 22:50
Jesli chodzi o koszalin to muszę powiedzieć, że generalnei Hako Technology to jestem zdecydowanie zdania, że należy dać im szanse, nie wiem o co chodzi że to hardcore i że brakuje czegokolwiek, no dla mnie to jakaś paranoja tak się wypowiadac o ludziach
Iwona 2017-04-26 15:16
@Kris czy w ostatnim czasie zmieniła się sytuacja w Hako Technology? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego na co mogą liczyć pracownicy firmy. Czy praca dalej jest dla Ciebie tak stresująca? Co wpływało na to, że tak się w pracy czułeś?
Mieszkaniec 2017-05-15 12:53
Witam, od kilku lat mieszkam w Chałupach, od może roku "wybudowali" parking na którym toczy się istna wojna między pracownikami - mieszkańcami. Ciągłe nalepianie naklejek w kształcie męskiego przyrodzenia na szybę, wylewanie dziwnych substancji na samochody, wieczny hałas. Większość pracowników istne buraki co drugie słowo podczas, gdy na placu zabaw (może 15m od firmy) bawią się małe dzieci w wieku szkolnym to Kur... Chu... Ja Pier... itp itd. do posesji firmy prowadzi krótki odcinek drogi wewnętrznej od drogi głównej, gdzie pracownicy próbują sprawdzić swoich sił rozpędzając się do "super szybkich prędkości" swoimi pordzewiałymi gulfami3, czy Hundami , gdzie również bawią się dzieci.
Nie wspomnę już o nocach, gdzie napełniają azot do butli, hałas nieziemski, smród również, ale to się dzieje raz w miesiącu więc da się wytrzymać. Od niedawna powiększają teren, niszcząc drogę gruntową która prowadzi do posesji mieszkańców, wieczny kurz, pył z niej osiada na samochodach, trzeba co 2-gi dzień jeździć myć samochód, 20-razy udało im się "naprawić" ową drogę wysypując na niej gruz i metalowe siatki, oraz gwoździe i inne przedmioty ( 2 razy złapałem gumę jadąc przez tą drogę).
Byliśmy już "rozmawiać" w sprawie pracowników z dyrektorem, lecz niestety "miał ważne spotkania", Pani z recepcji obiecała się zając sprawą niszczonych samochodów, lecz sprawa wycichła tłumacząc się, że "Firma nie odpowiada za pracowników którzy opuszczają teren zakładu i mogą robić co chcą", "Monitoring nagle nagrywa po kilka dni i nie są w stanie zidentyfikować sprawców" także GORĄCO NIE POLECAM!
dzon wielki 2017-05-18 06:03
firma była pierwsza było się niebudowac hahahaha a pretesie do garbatego
Zostaw swoją opinię o Hako Technology - Chałupy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hako Technology