logo REAL

REAL

Kielce

Opinie o REAL

pracownik 2011-08-27 15:31:34
Słaba organizacja pracy, chaos w zbyt małych magazynach. Polecam osobom szukającym krótko terminowej pracy.
foxa 2012-05-03 18:17:45
Praca w Realu. Zarobki małe, magazyn mały a wymagania coraz większe. Non stop są jakieś przyjazdy z centrali, które sieją popłoch w całej kadrze kierowniczej co odbija się negatywnie na pracownikach. No ludzie dajmy spokój płacą mało a chcą żeby człowiek żył tylko dla tej firmy, jeszcze pół biedy gdy się jest pracownikiem Reala zatrudnionym na umowę o pracę, ale jak zostaniemy wynajęci przez agencję zewnętrzną współpracującą z Realem (a tak często jest) to płaca jest strasznie niska. Komfort pracy też nie jest najlepszy, taki duży hipermarket a mają magazyn jak jakiś supermarket jak tam pracować jak na paletę z towarem czeka się pół godziny bo nie ma żadnego \"życzliwego\" z uprawnieniami żeby nam tą paletę zdjął a [usunięte przez moderatora] non stop wrzeszczą, że to nie dołożone a tego nie ma a jak mam to dołożyć jak paleta jest 3 metry nad ziemią na półce? co mam skakać po tych szafkach jak małpa?! Każdy tylko patrzy jak Cię wykorzystać a samemu się poobijać-jesteś now(y/a) to jesteś tanią siłą roboczą tam jest jak to określiła koleżanka kabaret Ty [usunięte przez moderatora] a inni zbierają pochwały. Jedynie plus taki jest, że chociaż płacą na czas. Moja rada jak masz perspektywy na inną pracę to Real sobie odpuść, a jak jesteś zmuszona iść właśnie tam to z miejsca oglądaj się za inną pracą bo z tamtych pieniędzy jakie oni Ci oferują długo nie wyżyjesz.
Malutka 2012-12-01 22:54:24
Hmm pracowałam tam przez agencję pracy. Jestem studentką i chciałam sobie trochę dorobić. W skrócie:
1. Ludzie, szkolenie, darmowy kurs kasjerski- bardzo pozytywnie, większość osób b. miła
2. Płaca- tutaj bardzo marnie 5, 50na h, agencja " zdziera" niemiłosiernie, dużo dodatkowych opłat np.przelew pensji z agencji do mnie 4 zł!! niby w jakim banku tak jest!
3. Godziny pracy na kasie: niby 5 h, co mi średnio pasowało, wolałabym 8-10 h ale ok, jeśli były takie zmiany, ALE w rzeczywistości nieraz zwalniano wielu kasjerów już po 3- 4 h
4. Przerwy- bardzo marnie, zazwyczaj zero
Reasumując nieraz moja dniówka wynosiła ok. 17 złotych, a jak przepracowałam całe 5 h 27, 50 :) czyli ogólnie śmieszna pensja :P
5. Wpis w CV- zawsze to jakieś doswiadczenie. Powinnam w sumie dac 2, 5 gwiazdki, no ale...
lukja 2016-04-04 10:48:52
@anna 5.50 zł netto to trochę mało? To poniżające bym powiedziała...nie sądzę żeby płacili aż tak mało..na pewno jest to (wiadomo) uzależnione od stanowiska
Zostaw swoją opinię o REAL - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REAL