Opinie o Frubex-Bis J.Bęben Z.Bęben I Wspólnicy sp.j. w Pajęczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Frubex-Bis J.Bęben Z.Bęben I Wspólnicy sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Frubex-Bis J.Bęben Z.Bęben I Wspólnicy sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frubex-Bis J.Bęben Z.Bęben I Wspólnicy sp.j. w Pajęczno

Anna Nowy wpis

Dzień dobry! Poproszę o aktualne opinie pracowników produkcji w zakładzie w Pajęcznie. Jakie panują warunki i atmosfera( w sensie poganianie )itp. Ile zmian od której do której jak wygląda kwestia wynagrodzenia jakie są obowiązki i przy czym dokładnie praca. Bardzo dziekuje za wszelkie opinie.

Zarząd Nowy wpis
@Anna

Witam Zapraszamy do biura firmy to przedstawimy warunki Zarząd

Czym w Frubex-Bis J.Bęben Z.Bęben I Wspólnicy sp.j. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Anna Domżał Nowy wpis

Jestem już starszą panią,mieszkam w Łodzi.2 dni temu kupiłam z firmy FRUBEX ''Ogórki kiszone domowe".Ogórków już się trochę w życiu nakisiłam (przyznam się ,że nie zawsze dobre wyszły),potrzebowałam ich niewielką ilość (na sałatkę).Spróbowałam jednego i ...niebo w gębie,gęba w niebie,przepysznego coś !!! Różne ogórki kupowałam- a to kwaśne a nie słone ,a to słone a nie kwaśne.Zbyt miękkie ,o dziwnym kolorze ,nie wspominając o smaku czy zapachu. A tu rewelacja !!! WSZYSTKO NAJWYŻSZEJ KLASY!.Smak,zapach,kolor,konsystencja -wszystko zachwyca !.Ogórki zjadłam,wodę ogórkową wypiłam i dziś poszłam i kupiłam 3 beczułkowate słoiki.W sklepie zachwalałam a kierownik - tak ,wiem i dlatego zamawiam. Takie ogórki nie zawsze mi się udawały a tu proszę-mogę kupić. Tylko proszę - nie zepsujcie tej jakości,nie unowocześniajcie nic,nie zmieniajcie receptury !!! ps. Będę szukać teraz w sklepach Waszych wyrobów

uczciwy obywatel

Dobrze placa - praca po 10, 12 czasem wiecej godzin 6 dni w tygodniu za najnizsze wynagrodzenia. Cieszcie sie ze jeszcze PIP sie za was nie wielaz bo byloby juz po was. Zlodzieje i oszusci!!!

Zniesmaczona
@uczciwy obywatel

Zgadza się - wyzyskiwacze taniej siły roboczej łamiący wszystkie możliwe zasady kodeksu pracy.

Ubawiony

A ile Ci za te kłamstwa zapłacili - czy też na nazwisko masz Bęben. :-)))))

@uczciwy obywatel

W sprawie kłamliwych opini prosimy o bezpośredni kontakt do biura firmy w celu natychmastowego wyjaśnienia sprawy. Zarząd

Laura Działoszyn
@Zniesmaczona

To jakieś brednie o tym wyzysku , nikt do niczego nikogo nie zmusza

Zarząd
@Frubex

Prawda

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Frubex-Bis J.Bęben Z.Bęben I Wspólnicy sp.j.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
XXX

Zgadza się :)

Włodek Rajtarski Gniezno

Racja mega smaczne .

Frubex office

… nie dość że pomawiasz niesłuszne to jeszcze do tego analfabetą jesteś pisze się prokurator ????‍♂️ , skoro to prawda i jesteś taki kozak to się ujawni bohaterze , wiejska żenada wychodzi ????

@Frubex office

Racja , kolega czy koleżanka co te durnoty pisze to z sześć klas ma ?

Iza
@Tomek

A to jaka jest prawda:)? Jak aktualnie pracuje się w tej firmie? Orientujesz się:)?

@Tomek

Racja

A.W.

Wypłata zawsze na czas ????

Mirek Cytarzyński

Frubex firma z klasą kasa zawsze na czas .

Ela
@Mirek Cytarzyński

Brawo za szczerość

Iza

Kiedyś widziałam tu, że pracowało się po 10, 12h przez 6 dni w tygodniu. A teraz po ile tutaj pracujecie???

polak

piątka za obsługę

Robert

Firma na piątkę , pieniądze zawsze na czas , a pracować trzeba wszędzie .

Suchanix

Praca jak praca, ale atmosfera i ludzie którzy tam pracują to jest porażka. Po około 2miesięcy pracy wyśmiewano mnie i dawano najcięższa pracę jaka była możliwa,chodzi mi głównie o jednego z szefów tej firmy, chociaż ciężko mi nazwać osobę która przejmuje udziały w firmie poprzez ślub z córką głównego szefa ;)). Nie polecam.

Frubex

Bardzo proszę o usuniecie tego postu lub zostaną poczynione kroki prawne w stosunku do Państwa .

Frubex

Bardzo proszę o wykasowanie haniebnych i kłamliwych postów albo sprawę zgłośimy do prokuratury . Frubex i wspólnicy.

@Suchanix

Prosimy o kontakt w sprawie tego kłamliwego e-maila do biura firmy . Zarząd Frubex

Pracownik Frubex

Witam Bardzo prosimy o kontakt w sprawie tego kłamliwego e-maila do biura firmy .Sprawa zostanie zgłoszona do Prokuratury w Wieluniu .

Czy pracownicy w Frubex-Bis J.Bęben Z.Bęben I Wspólnicy sp.j. dogadują się między sobą?

tak , oczywiście

huj

Najgorsza przetwórnia w jakiej byłam uciekajcie z tamta jak możecie a o brygadzistkach juz nie powiem śmiechu warte sami nie umieja kierować ludzimi a ludzie maja ich gdzieś buhaa śmieszna ta przetwrornia teraz slyszalam ze brygadzistki ci co byli kłada ogórki i dobrze im tak a bęben to nawet prowadzic tego nie umiał i cala sprawę zapiepszyl ze musiał to sprzedać i ze niemcy kupili to od niego to teraz im tam dążą popalić a (usunięte przez administratora) z taka przetwórnia ludzie uciekajcie z tamta lepiej do fruktusa iście tam jest najlepiej

Adler

Ogólnie praca nie jest ciężka, ale kto się tam zatrudni sezonowo lepiej żeby nie trafił na zmianę na pasteryzatorze z tymi dwoma suka... A mianowicie stałą pracownicą i żoną stałego pracownika, bo jak im ktoś nie "odpowiada' to tak będą kopać aż wykopią z pracy. Jak mnie i moją koleżankę. Choć gdyby kierownictwo było w porządku nie dopuściłoby do tego. Dlatego jak wyżej praca nie ciężka, ale atmosfera fatalna, bo psują ją dwie osoby. A w sumie to trzy z takim jednym bucem na czele. Jakby było o co rywalizować hahaha... jakby to byłą jakaś korporacja w której liczy się wykształecnie itp. A tu... dwie robotnice potrafiły zrobic wyścig szczurów o ogórasy hahaha. Widac ich amicje życiowe:D Pracę polecam, ale nie zmianę z nimi:) Pozdrawiam (Daję mierny za atmosferę)

Zostaw merytoryczną opinię o Frubex-Bis J.Bęben Z.Bęben I Wspólnicy sp.j. - Pajęczno

• Jak się pracuje w Frubex-Bis J.Bęben Z.Bęben I Wspólnicy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Frubex-Bis J.Bęben Z.Bęben I Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frubex-Bis J.Bęben Z.Bęben I Wspólnicy sp.j.?

Frubex-Bis J.Bęben Z.Bęben I Wspólnicy sp.j.
4.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • 700-Lecia 4
    98-330 Pajęczno
  • NIP: 7722078280 KRS: 0000101827

Frubex-Bis J.Bęben Z.Bęben I Wspólnicy sp.j.