Frubex

Pajęczno

Opinie o Frubex

Adler 2009-07-21 23:47:35
Ogólnie praca nie jest ciężka, ale kto się tam zatrudni sezonowo lepiej żeby nie trafił na zmianę na pasteryzatorze z tymi dwoma suka... A mianowicie stałą pracownicą i żoną stałego pracownika, bo jak im ktoś nie "odpowiada' to tak będą kopać aż wykopią z pracy. Jak mnie i moją koleżankę. Choć gdyby kierownictwo było w porządku nie dopuściłoby do tego. Dlatego jak wyżej praca nie ciężka, ale atmosfera fatalna, bo psują ją dwie osoby. A w sumie to trzy z takim jednym bucem na czele. Jakby było o co rywalizować hahaha... jakby to byłą jakaś korporacja w której liczy się wykształecnie itp. A tu... dwie robotnice potrafiły zrobic wyścig szczurów o ogórasy hahaha. Widac ich amicje życiowe:D Pracę polecam, ale nie zmianę z nimi:) Pozdrawiam (Daję mierny za atmosferę)
huj 2015-10-08 10:06:42
Najgorsza przetwórnia w jakiej byłam uciekajcie z tamta jak możecie a o brygadzistkach juz nie powiem śmiechu warte sami nie umieja kierować ludzimi a ludzie maja ich gdzieś buhaa śmieszna ta przetwrornia teraz slyszalam ze brygadzistki ci co byli kłada ogórki i dobrze im tak a bęben to nawet prowadzic tego nie umiał i cala sprawę zapiepszyl ze musiał to sprzedać i ze niemcy kupili to od niego to teraz im tam dążą popalić a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z taka przetwórnia ludzie uciekajcie z tamta lepiej do fruktusa iście tam jest najlepiej
uczciwy obywatel 2016-05-19 15:13:25
Dobrze placa - praca po 10, 12 czasem wiecej godzin 6 dni w tygodniu za najnizsze wynagrodzenia. Cieszcie sie ze jeszcze PIP sie za was nie wielaz bo byloby juz po was. Zlodzieje i oszusci!!!
Zniesmaczona 2016-05-20 13:46:56
Zgadza się - wyzyskiwacze taniej siły roboczej łamiący wszystkie możliwe zasady kodeksu pracy.
Ubawiony 2016-05-20 13:50:24
A ile Ci za te kłamstwa zapłacili - czy też na nazwisko masz Bęben. :-)))))
Zostaw swoją opinię o Frubex - Pajęczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frubex