UNTERER

unterer jest ok
anonim 2009-12-28 21:39:04
unterer - 2009-10-08 13:15:50

unterer jest ok

W każdej firmie transportowej tylko pięknie gadają jak nas nie ma i obiecują jak chcąprzyjąc złote góry a pużniej pomiatają kierowcą
anonim 2010-05-19 23:55:09
anonim - 2009-02-06 21:13:26

dno

A ja wlasnie pakowalem manatki i zbieralem sie do pracy w untererze.Fajnie czasami wejsc na forum.Jak sie dowiedzialem ze spedytorzy sa z bylego rico juz mi nie pasowalo.(usunięte przez administratora)
anonim 2010-08-04 20:04:05
Sprzedawaj sie dalej za kase jak (usunięte przez administratora). Odpowiedz sobie dlaczego zaden kasztan tam nie jezdzi, skoro to austriacka firma? Slyszales o smiertelnych wypadkach? Kasztany jezdzili na samym poczatku jak byly tam Scanie.Teraz na takich warunkach i za takakase lache klada.Pozdro dla rozsadnych, ktorzy sie cenia . Nikt normalny w Unii Europejskiej nie pracuje w miedzynarodowce za taka jalmuzne.
czarny 2011-01-10 14:45:47
rozmawialem z (usunięte przez administratora) obiecal mi i bratu prace i wala nam wykrecil chcial doswiadczenia o czym wczesniej nie wspomnial zostalem na lodzie powiedzial jak reszta kierowcow sie nie zgodzi nas przyuczyc to nas nie przyjmie obical sie odezwac i milczy do dzis
anonim 2011-01-11 15:32:18

czlowieku, zastanow sie co piszesz, kasztany jezdzily i jezdza... widac ze robiles moze max 2 tygodnie, tak jak inne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robione miekkim (usunięte przez administratora).. jest jak jest, lepsze to niz jazda u polaka po 60h za 3 tysia, kasa jest na czas i to sie liczy.
ja 2011-02-13 08:43:38
Kasa fakt jest na czas ale z jazda i pauzami roznie bywa!!! Najwieksze zamieszanie robi her (usunięte przez administratora)!!!! Po zabraniu dodatkow paliwowych,nie wyplaceniu za swieta premi,smiesznych kaucji za busa przymierza sie do zmniejszenia diet!!!! Ludzie sie nie burza i robi co chce!!!! Powiedzial ze liczy na sciane wschodnia!!!! Oni pracuja bo nie maja innej pracy w swoim regionie ale i wschod sie kiedys skonczy po za 3 tys loty nikt mu nie bedzie jezdzil!!!! Wlasnie zrezygnowalem po przepracowaniu tam roku!!! Pozdrawiam odwaznych!!! Uwazac na her (usunięte przez administratora)mowie wam on tylko obiecuje!!!!
anonim 2011-05-22 11:07:50
pracuje 5 lat i nie narzekam wyżywiam cała rodzine za 3 tyg. pracy a komus jak się nie chce pracować to niech nie pracuje i nie wyzywa pozdrowienia
anonim 2011-07-05 22:43:40
nie opowiadaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie mow za austryjacy jezdrza bo nie i przez takich jak ty tam tak jest bo jak obnizali pesje to sie nawet nie odezwales traktorzysto
anonim 2011-07-09 16:01:20
LUDZIE TU CO TYDZIEN PRZYCHODZI 12 I 12 SIE ZWALNIA TO DAJE DO MYSLENIA. A TO PRZEZ 1 CHAM (usunięte przez administratora) 2 CZESCY DYSPO.POLECAM DLA (usunięte przez administratora) NIKT INNY TAM NIE ROBI
kier 2011-08-05 16:50:30
A kasztanow jest chyba 3 lub 4 ale oni zblizaja sie do emerytury,ludzie niwiezcie w obiecanki tego (usunięte przez administratora) i lepiej niech zacznie sie ogladac za siebie mi tez obiecal swiete gory
anonim 2011-08-06 15:44:30
chlopie bo inaczej nie moge zaczac!ale jestes denny.szkoda mi cie.pewo z pod ruskiej granicy jestes.jazda 24godz w pauzach rozladunki kasa min imalna ale ty zlapales pana boga za nogi bo u ciebie we wsi 300zl to majatek (usunięte przez administratora)
były666 2011-08-30 11:55:17
Odwalcie się wreszcie od chłopaków ze wschodu ! To ludzie którzy wiedzą co to ciężka praca. To nie cwaniaczki co od łebka kręcą tylko ozorem i fajerą, i wydaje im się że już wszystko przeżyli.Szanuje ich za to że chce im się taki kawał do roboty dojeżdżać.A właściwie, nie tyle chce, co muszą dojeżdżać.Pracując w Untererze poznałem wielu chłopaków z tamtych okolic i w 99% to zajefajni ludzie.Ci co piszą że rzeszowiacy będą robić choćby za czapkę śliwek niech spojżą na siebie oczyma np. austryjaka. Za jakie pieniądze wy jeździcie? Wszyscy jesteśmy murzynami europy, bo za łepka kamieniami na szkołę się rzucało zamiast się kształcić.Szanujmy się bo na jednym wózku jedziemy !
szewol 2012-01-04 09:05:25
masz kolego racje ja robie pol roku w tej firmie i nie chce zmieniac firmy bo przynajmniej placa w terminie i wlasnie jak powiedziales takiej kasy sie u nas w polsce sie nie zarobi a jak komus sie nie chce robic to zapraszam do urzedu pracy i prosze sie zarejestrowac jako bezrobotny
szewol 2012-01-04 09:07:22
anonim 2012-02-16 10:08:45
unterer to(usunięte przez administratora)mają do zwolnienia 80 osób teraz mnie zwolnili przez nie moją winę do tej pory nie mam kasy dziady jedne
Grzechu 2012-02-24 20:24:58
Witam ma takie pytanie czy do nich jest wymagane swiadectwo kwalifikacji ???? bo w niemczech jeżdziłęm ale tylko po niemczech i nikt mnie nie pytał o kurs na przewóz rzeczy nawet policjanci
mytek 2013-01-28 23:15:18
robiłem w untererze 1,5roku i co moge powiedziec (usunięte przez administratora) to mega [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a jesli chodzi o (usunięte przez administratora) to brak słów, masz magnez na wyposażeniu to jestes dobrym pracownikiem unterer co jest dobre to kasa na czas.........omijać unterera wielkim łukiem
ODRADZAM TYLKO NIE UNTERER
nestor13 2013-03-16 13:32:14
witam szukam pracy jako kier ce mam wszystkie uprawnienia chetnie na podwujna obsade jestem z chema lubelskiego za pomoc wysoka prowizja
obecny 2013-07-28 10:40:53
jezdze pare miesiecy i mam dosc zadnej normalnej pauzy.
pony1970 2013-08-21 11:46:31
Umowę o pracę mi dali jak tam kiedyś pracowałem,ale świadectwa pracy do dziś nie mam i jeszcze muszę zapłacić za nich mandat bo jak się zwolniłem to oni tego nie uregulowali.a warunki jak wyżej poczytaj posty to wszystko prawda.ja tam pracowałem w lepszych czasach,fakt,kasa była na czas ale w podwójnej obsadzie sycylia-hamburg-sycylia od szczała bez pauzy to chyba przesada.mieli takie gps że jak zapaliłeś złoma żeby odjechać od rampy już był tel z adresem.jednym słowem ile pod rampą tyle twojego
24 M 2013-12-17 17:00:00
jak ktos lubi ryzykowac nie robic przerw w czasie pracy kierowców tylko kiedy durnemu spedytorowi sie umysli do ci przerwe jak nie to zrobisz ja po paru tyg jesli sie nie zgadzasz to do domu firma daremna szanujący sie kierowca nie ma tam czego szukac
M24 2014-02-10 17:47:14
wiesz lepiej stac po prace w urzedzie pracy lub poszukac czegos innego niż siedziec w wieżieniu i myslec za ile sie wyjdzie za te przekrety w unterer
midlugi3 2014-03-26 19:32:18
ja chcialbym dowiedziec sie z kim sie kontaktowac zeby dostac sie tam do pracy pozdrawiam i licze na podpowiedz
ŁYSY LUBIN 2014-05-14 21:49:44
Witam pracowałem od 2006tego trzy razy razem trzy lata Jak Robert był dyspozytorem i Bernard. na początku było nieżle,moze dlategoze bylo wtedy 50 ciężarówek i nie bylo takiego młynu za trzy tyg mozna bylo zarobic,bo byly dodatki,które na 10ciolecie [usunięte przez administratora słowo niecenzuralne] zabrali.byłem jak byly te przewroty z lepszego na gorsze.potem jak się przyjmowałem,to juz bylo coraz gorzej!!!Martina i tego grubasa niemieckiego w okularach nie wiem jak ma na imie powinni podpalić.żenada pracowałem trzy lata a swiadectwa nie mam do dzis .jedynie nasz urząd pracy wysłał pismo do budejowic i przysłali mi potwierdzenie czesi z wykazem lat moich pracy!do emerytury może wystarczy.ale wtedy jazdy na magnesach nie bylo!!!kierowcy sami tych pedałów nauczyli takiej jazdy.sam widziałem talentów którzy sycylie z hamburga na strzla robili,zeby sie wykazac!!!OMIJAJCIE TA FIRME Z DALEKA CHYBA ZE CHCECIE SIĘ NAUCZYC JEŹDZIC I [usunięte przez administratora słowo niecenzuralne] PARE AUT TO TAK,ALE POTEM JAK NAJSZYBCIEJ DO INNEJ FIRMY.pOZDRAWIAM TYCH CO ZEMNĄ PRACOWALI I WYTRWAŁYCH.
maciejka 2014-12-30 18:24:58
nie wydaje mi się, żeby mieli jakieś przedstawicielstwo w Polsce, jakby mieli to by już dawno napisali o tym moim zdaniem, a nie tak jak teraz jest.. mam nadzieje, że jednak będzie tak, że macie jakieś nowe oferty od nich, bo nie wiem jak to wszystko wygląda..jak macie jakieś nowe informacje to ja czekam.
kółko 2015-03-05 17:32:36
Czy kierowscy kiedyś mieli łatwo. Nie oszukujmy się trzeba to lubić i mieć do tego cierpliwosć. Każdy teraz chce się wykazać i pokazać z jak najlepszej strony ale nie można dać się zwariować. Kierowca tak już ma, ze musi być zawsze na najwyższych obrotach, bo jak nie będzie się sprawdzał to inni już czekają na jego miejsce. Kierowców nie brakuje w naszym kraju.
kreon 2015-03-22 02:27:32
unterer z siechnic w dalszym ciągu do praccy w swojej firmie poszukuje pracowników na stanowisko kierowcy c+e , z tego co wiem to swoim pracownikom są w stanie zaproponować: pracę w systemie 3/1 ( 3 tygodnie trasa/tydzień wolny) atrakcyjny system wynagrodzeń zatrudnienie na umowę o pracę możliwośc podjęcia zatrudnienia od zaraz
kopo 2015-09-06 13:21:25
a co z ZIĘBĄ ADAMEM TRAKTÓJE CIĘ JAK KAWAŁEK PRZEDMIOTU
Kamil 2015-09-23 06:44:36
Ja bym unterera najgorszego wrogowi nie polecił ogólnie firma porażka. A jak szukacie podwójnej to demotrans jest dużo lepszy i też biorą bez doświadczenia i co ważne tacho bez przeginek
kreon 2016-05-07 22:35:41
zgadzam się z Tobą @kreon całkowicie. Mnie interesuje stanowisko transport managera, ale chyba obecnie nie szukają już...
Zostaw swoją opinię o UNTERER - Siechnice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNTERER