Swarovski

Opinie o Swarovski

isis 2014-01-28 13:05:24
Czy ktoś pracował w tej firmie lub pracuje?Jakie są zarobki podstawowe?Jak to wygląda z premią?
NIEWINNA 2015-01-29 23:18:53
pewnie zależy w jakim mieście i w jakim sklepie. Odradzam sklep Galeria Malta- Poznań.
Właścicielka robi z księgową co jej się żywnie podoba. Zarabiasz 1100 zł netto!!!!!!!!!!!! na pełnym etacie. Mobbing - straszny, za wszystko by najchętniej karała finansowo- baa najchętniej to by zatrudniała za darmo.
Kodeks Pracy!?? ale co to jest? Wszystko tak fałszowane, że trudno cokolwiek udowodnić.
NIEPOLECAM !!!!
NIEWINNA 2015-01-29 23:19:05
NIEPOLECAM !!!!
Karol 2016-04-05 10:54:25
@sme no właśnie aktualnie nic nowego się nie pojawia. Pewnie warunki zatrudnienia są na tyle dobre, że po prostu pracownicy utrzymują swoje posady. Na pewno nie zaszkodzi przeglądać goworka. ;)
Zostaw swoją opinię o Swarovski - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Swarovski