Opinie o Kreatina Sp. z o.o. w Świnoujście

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kreatina Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kreatina Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kreatina Sp. z o.o. w Świnoujście

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kreatina Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Czy w Kreatina Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Były pracownik Nowy wpis

Tak jeśli jesteś pupilem kierowniczka to możesz nawet olewać robotę. Jeżeli nie to nikogo nie będzie interesował twój problem.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Kreatina Sp. z o.o.?

Osoba Nowy wpis

Marne.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Kreatina Sp. z o.o.?

Black

Tak

Elżbieta
@Black

A czy nowo zatrudnione osoby przechodzą jakieś szkolenie, które wdroży je w obowiązki? Czy mogą od razu liczyć na umowę o pracę, czy początkowo jest to umowa zlecenie? Zastanawia mnie również dostęp do benefitów pozapłacowych. Będę wdzięczna za więcej informacji.

Tak , wszystkiego można się nauczyć.

Tak ,wszystkiego można się nauczyć

Koko

Mają szansę ale nie polecam pracy (usunięte przez administratora)

Firma Kreatina Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jak chcesz pracować w kreatynie naucz się języka ukraińskiego bo dadzą Ci Ukraińca i który nic nie rozumie po polsku nic nic nic a kierownictwo przyjdzie i zada bardzo mądre pytanie czemu tak mało wyprodukowałeś, ręce opadają głupota ludzka jednak nie zna granic.

Hugon

Mam zamiar aplikować może mi ktoś podpowie czego oczekuje firma od kandydata na starcie?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Kreatina Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Całe wynagrodzenie wpływa na konto.

Fred

Odradzam pracy chyba, że chcecie wyladowac w czarnej du... Firme zniszczyli ukraincy i praca w nocy w sumie niema z kim tam pracować. Dobrzy i doswiadczeni pracownicy sie zwalniaja w zastraszającym tempie. Firma upada

@Fred

To niepokojące doniesienie. Nie miałam pojęcia, że aktualna sytuacja w firmie Kreatina jest aż tak alarmująca. Stwierdziłeś, iż dobrzy i doświadczeni pracownicy się zwalniają w zastraszającym tempie, a sama firma upada. Jak myślisz, co mogłoby wpłynąć na poprawę tej sytuacji?

@Anna

Motywacją dla pracownika są pieniądze, napewno poprawiło by to sytuację pracowników i jak by nie było jest to siła działania, i napewno redukcja białych czapek, jest kierownik jego asystent i asystent asystenta, przyjęcia większej ilości Polaków, hodzi o język i tylko to brak komunikacji, utrudnienia w wykonywanej pracy.

Miro

Myślę że oni powinni nam oddać za ten dzien ponieważ to nie jest nasza wina ze firma nie ma zamówień!! (usunięte przez administratora)

Nemo

I znowu firma zablysnela Polacy won na urlop bo Ukrainiec musi wypracować godziny a Polak na bezpłatny wstyd jesteśmy u siebie a traktują nas jak intruza. Ciekawe co na to PIP

Zawiedziony

Tak jest parcie w tej firmie na wyniki wszystko się robi na dzwonek na ilość nie na jakość Ukraińcy bez znania języka polskiego niesamowita bariera językowa niechęć Ukraińców do pracy z Polakami kwituję się to jednym brakiem motywacji dalszej pracy w kreatynie odradzam pracę w kreatynie gdyż nie jest to motywujące ani finansowo ani fizycznie, zapchane toalety wylewające się nieczystości (fekalia) na stołówkę podczas posiłku,brud i nieład na hali ale jest pani która sprawdza 9 krzyżyków w papierku czy się zgadza i najważniejsze słuchawki na uszach, nieważne że się może palić na hali,a płaca owszem na czas nie ma zastrzeżeń ale trzy koła owszem z nadgodzin ami.

weber

praca nie jest dla każdego. wszystko na "dzwonek", parcie na wynik, częste problemy z komunikacją (zbyt dużo ludzi bez znajomości języka polskiego, lub zbyt dużo Polaków bez znajomości języka ukraińskiego ;< ), system motywacyjny przestał działać po tym jak połączono zmiany i rozliczani z wyników jesteśmy wspólnie, trzy zmiany, nocki dobijają ludzi. jednak ostatnio widzę też plusy, jest widoczny napływ młodych ludzi z Polski (brak podatku chyba robi swoje), myślę że dzięki temu będzie coraz mniej pracowników terminowych, którzy przyjeżdżają na 3 miesiące i tak naprawdę nic nie wnoszą do pracy a wręcz przeciwnie. atmosfera niestety jest zła lub bardzo zła, duża ilość doświadczonych pracowników w ciągu ostatniego roku odeszła z firmy, często pojawiają się plotki wyssane z palca, pensja nie jest zła ale zdecydowanie zbyt niska jak na taką prace (niema zbyt beznadziejnej pracy, jest praca tylko i wyłącznie zbyt mało płatna). mimo wszystko zapraszam ludzi do spróbowania swoich sił w tym zakładzie, nie będzie łatwo ale może to właśnie Ciebie brakuje ażeby było lepiej. jeśli lubisz wyzwania zastanów się... JESTEŚ POTRZEBNY!!!

@weber

@weber Ile natomiast wynosi pensja w Kreatina? Ta kwestia dla każdego może mieć inne znaczenie. Odpisz proszę.

weber
@Anna

młodzi ludzie poniżej 26 roku życia mogą wyciągnąć na rękę (sorry za slang ) powyżej 3 koła. to nie jest zła płaca ale też nie jest wystarczająca. co będzie jak przekroczą ten próg wiekowy i nagle dostaną przykładowo 500 zł mniej? poszukają innej pracy?mogą awansować oczywiście ale nagle się okaże że muszą robić i wiedzieć dużo więcej za te same pieniądze. czy ta ciężka praca będzie nadal dla nich atrakcyjna? odejdą a na ich miejsce przyjdą nowi których będzie trzeba uczyć a nauka poświęca zbyt dużo czasu ażeby wyrobić normy i wymagania które są nakładane na liderów. taka jest prawda. psy szczekają a karawana jedzie dalej. jeżeli wymagamy od człowieka ażeby pracował na 110% to zapłaćmy mu 110% należnej wypłaty. tyle w temacie. a ta @ niepotrzebna. koleś jest wkur.... y ale się chodziarz stara...

Wiktor

@Marcela Nie zawsze wszystko idzie jak by się chciało, czasami jest gorzej ale bez przesady

Marcela

Firma upada Ukraina ją wykonczyla wszyscy dobrzy pracownicy odchodzą

Witold

@Sflustrowany, a co natomiast możesz powiedzieć o atmosferze panującej między pracownikami w Kreatina? Czy tworzycie dobrze zgrany zespół, który razem rozwiązuje postawione zadania? Jak pod tym względem oceniasz pracę w firmie? Twoje odpowiedzi będą istotne dla osób, które chciałyby pracować w niej, ale ważna jest dla nich panująca atmosfera.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniła się praca w Kreatina Sp. z o.o.? Podzielcie się swoim zdaniem!

Sflustrowany

Jest coraz gorzej ,i tak będzie dopuki będzie ten dyrektor ,dla niego jest tylko ważna matematyka ludzi ma za nic .

Witold

@Koko, może zechcesz rozwinąć swoją wypowiedź? Zachęcam Ciebie do napisania bardziej konkretnej opinii na temat Kreatina. Na forum istotne są komentarze zawierające ocenę warunków zatrudnienia lub atmosfery panującej w pracy. Szczegóły dotyczące rekrutacji do firmy również pomagają użytkownikom forum.

Koko

Dobra firma to była kiedyś teraz jest (usunięte przez administratora) na kółkach

Tedy

Może trzeba dobrze pracować a mniej dyskutować i będą wszyscy zadowoleni. ?

@Tedy

Tedy pracuj i kabluj dalej a będziesz miał większa premię ha ha

Koko

To co obecnie dzieje w tym zakładzie to jest szok takiego bałaganu to dawno nie widziałem na stanowiska kierownicze są zatrudniani ludzie którzy ukończyli szkolenia bez żadnego wykształcenia a ludzi z wyższym wykształceniem wywala się z pracy cienko widzę tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Kreatina Sp. z o.o. - Świnoujście

• Jak się pracuje w Kreatina Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kreatina Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kreatina Sp. z o.o.?

Kreatina Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Wrzosowa 9
    72-602 Świnoujście