logo SIW ZNAK

Kraków

Opinie o SIW ZNAK

zainteresowany 2014-06-12 09:31:29
Witam,
Chciałam zapytać pracowników SIW Znak jak się u Was pracuje? Jaka jest atmosfera w pracy, przełożeni itd. Chodzi o stanowisko biurowe w wydawnictwie. Może ktoś doświadczony podzieli się swoją opinią?
Kandydatka 2014-06-13 08:47:38
Rozmowa składa się z dwóch etapów. Drugi etap to pytania problematyczne, jak umiałbyś sobie poradzić w danej sytuacji, czy rozwiązać problem. Trochę Excela, prostych zadań obliczeniowych. Oczywiście wszystko zależy od stanowiska. Z mojego doświadczenia, drugi etap rozmowy przebiegł w niemiłej atmosferze, kpin, wyśmiewania błędnych odpowiedzi i ogólnie poniżenia kandydata. Pierwszy raz miałam do czynienia z takim buractwem. Wg mnie nie warto zawracać sobie głowy.
Magazynier 2016-07-11 13:48:38
Witam,

Pragnę podzielić się moimi wrażeniami i opinią na temat pracy na stanowisku Magazyniera. Otóż pan Kierownik Marcin jest osobą nie uczciwą, któremu wydaje się że wszystko mu wolno. W momencie rozpoczęcia pracy nie chciał ( i pewnie nie sporządził?!) stosownej umowy tłumacząc się tym, iż nie ma czasu. Odradzam wszystkim pracę na stanowisku magazyniera w tej firmie. Atmosfera i ludzię nie jest tak "kolorowa" jak powiadają.
xoxo 2016-07-11 13:57:14
A kiedy pojawi się oferta pracy na key account manager?
Zostaw swoją opinię o SIW ZNAK - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIW ZNAK