logo SIW ZNAK

Kraków

Opinie o SIW ZNAK

zainteresowany 2014-06-12 09:31
Witam,
Chciałam zapytać pracowników SIW Znak jak się u Was pracuje? Jaka jest atmosfera w pracy, przełożeni itd. Chodzi o stanowisko biurowe w wydawnictwie. Może ktoś doświadczony podzieli się swoją opinią?
Kandydatka 2014-06-13 08:47
Rozmowa składa się z dwóch etapów. Drugi etap to pytania problematyczne, jak umiałbyś sobie poradzić w danej sytuacji, czy rozwiązać problem. Trochę Excela, prostych zadań obliczeniowych. Oczywiście wszystko zależy od stanowiska. Z mojego doświadczenia, drugi etap rozmowy przebiegł w niemiłej atmosferze, kpin, wyśmiewania błędnych odpowiedzi i ogólnie poniżenia kandydata. Pierwszy raz miałam do czynienia z takim buractwem. Wg mnie nie warto zawracać sobie głowy.
Magazynier 2016-07-11 13:48
Witam,

Pragnę podzielić się moimi wrażeniami i opinią na temat pracy na stanowisku Magazyniera. Otóż pan Kierownik Marcin jest osobą nie uczciwą, któremu wydaje się że wszystko mu wolno. W momencie rozpoczęcia pracy nie chciał ( i pewnie nie sporządził?!) stosownej umowy tłumacząc się tym, iż nie ma czasu. Odradzam wszystkim pracę na stanowisku magazyniera w tej firmie. Atmosfera i ludzię nie jest tak "kolorowa" jak powiadają.
xoxo 2016-07-11 13:57
A kiedy pojawi się oferta pracy na key account manager?
Tomekkk 2017-05-09 20:43
Firma rodzinna, bez znajomości i wstawiennictwa kogoś słaba szansa na stanowisko. A jeśli już zostaniesz zatrudniony to... harujesz, siedzisz po godzinach, za marne pieniądze i na śmieciówkach. Prawda jest taka, że rynek książki papierowej umiera i żadne starania ponad normę i wypruwanie sobie żył nie wpłyną na sprzedaż... Znak wykorzystuje zwłaszcza młodych ludzi, głównie studentów, dając im najczarniejszą robotę na bardzo słabych warunkach. Nic dziwnego, że rotacja jest ogromna.
Patrycja 2017-08-07 11:37
W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Opiekuna marki - @Tomekkk a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w SIW ZNAK? Piszesz o konieczności wyrabiania nadgodzin, czy były one dodatkowo płatne? Jak dokładnie wyglądała kwestia zarobków? W ofercie pracodawca zapewnia o konkurencyjnym wynagrodzeniu.
Hanna 2017-08-18 19:10
Nadgodziny nie są dodatkowo płatne, wydaje mi się, że maksymalnie zaproponują na początek 2500 zł na rękę
Zostaw swoją opinię o SIW ZNAK - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIW ZNAK