logo SIW ZNAK

Kraków

Opinie o SIW ZNAK

zainteresowany 2014-06-12 09:31
Witam,
Chciałam zapytać pracowników SIW Znak jak się u Was pracuje? Jaka jest atmosfera w pracy, przełożeni itd. Chodzi o stanowisko biurowe w wydawnictwie. Może ktoś doświadczony podzieli się swoją opinią?
Kandydatka 2014-06-13 08:47
Rozmowa składa się z dwóch etapów. Drugi etap to pytania problematyczne, jak umiałbyś sobie poradzić w danej sytuacji, czy rozwiązać problem. Trochę Excela, prostych zadań obliczeniowych. Oczywiście wszystko zależy od stanowiska. Z mojego doświadczenia, drugi etap rozmowy przebiegł w niemiłej atmosferze, kpin, wyśmiewania błędnych odpowiedzi i ogólnie poniżenia kandydata. Pierwszy raz miałam do czynienia z takim buractwem. Wg mnie nie warto zawracać sobie głowy.
Magazynier 2016-07-11 13:48
Witam,

Pragnę podzielić się moimi wrażeniami i opinią na temat pracy na stanowisku Magazyniera. Otóż pan Kierownik Marcin jest osobą nie uczciwą, któremu wydaje się że wszystko mu wolno. W momencie rozpoczęcia pracy nie chciał ( i pewnie nie sporządził?!) stosownej umowy tłumacząc się tym, iż nie ma czasu. Odradzam wszystkim pracę na stanowisku magazyniera w tej firmie. Atmosfera i ludzię nie jest tak "kolorowa" jak powiadają.
xoxo 2016-07-11 13:57
A kiedy pojawi się oferta pracy na key account manager?
Tomekkk 2017-05-09 20:43
Firma rodzinna, bez znajomości i wstawiennictwa kogoś słaba szansa na stanowisko. A jeśli już zostaniesz zatrudniony to... harujesz, siedzisz po godzinach, za marne pieniądze i na śmieciówkach. Prawda jest taka, że rynek książki papierowej umiera i żadne starania ponad normę i wypruwanie sobie żył nie wpłyną na sprzedaż... Znak wykorzystuje zwłaszcza młodych ludzi, głównie studentów, dając im najczarniejszą robotę na bardzo słabych warunkach. Nic dziwnego, że rotacja jest ogromna.
Zostaw swoją opinię o SIW ZNAK - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIW ZNAK