Tazbud Bieszczanin sp.k.

Kraków

Opinie o Tazbud Bieszczanin sp.k.

anonim 2011-07-11 21:12
pracodawca jest ok opinia chyba rozgoryczonego byłego pracownika
ira82 2011-07-11 21:15
Pracodawca nie oszukuje płaci ubezpieczenie elastyczny a na dodatek firma mocno rozwijająca się ,
robi 89 2015-09-11 22:27
Tazbud pracodawca , płaci ubezpieczenie , terminowo wypłaty czego więcej oczekiwać jest w porządku firma nadal pracuję
Luk 2016-03-31 09:07
Pracodawca w miarę ale pracować po 10 h i wpisywać 8 pożałowanie ,zyskuje tylko pracodawca
5 2016-04-24 11:54
pierwsze słyszę, żeby takie praktyki w firmie były, może to jest kwestia wyjaśnienia albo tego, że ewentualne nadgodziny właśnie w ten sposób będą traktowane? wierzyć się nie chce. wypłaty są na czas, profesjonalne podejście do klientów i pracowników, jak dla mnie 5
extazbudworker 2016-06-21 13:15
Pracowałem, już nie pracuję, tak jak piszą, praca 7-17 codziennie, wpisane 8h, najnizsza krajowa na umowie, reszta w łape, zarobki smieszne jak na 2016r czasem rzuci jakimś ochłapem dodatkowo ale nie zarobisz wiecej niz 2200-2500, zus fakt opłacany, ale emerytury się nie spodziewaj z tej stawki, pracodawca elastyczny ale w stanowieniu wlasnego prawa pracy, a ten co dał ocenę 5 to chyba był ( usunięte przez administratora )
Zostaw swoją opinię o Tazbud Bieszczanin sp.k. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tazbud Bieszczanin sp.k.