DEM-POL-VESTOIL” MACIEJ ZŁOTKOWSKI WOJCIECH - ZŁOTKOWSKI SPÓ

Ul

Opinie o DEM-POL-VESTOIL” MACIEJ ZŁOTKOWSKI WOJCIECH - ZŁOTKOWSKI SPÓ

66666 2011-08-18 10:41:24
Firma b.źle zarządzana, chaos decyzyjny, trzeba świecić oczami przed kontrahentami, ponieważ osoby decyzyjne nie maja odwagi rozmawiać z takowymi.Pracownicy są mobingowani i poniżani.Traktują ludzi jak śmieci, a jak zwróci się uwagę to jest wielkie Halo i straszenie naganą do świadectwa pracy.Kardynalne błędy popełnione przez współdecytów (nie właścicieli) zrzucane są na innych pracowników.Nie polecam pracy i jakiejkolwiek współpracy z ta firmą. Pozdrawiam
mzlota 2015-08-22 20:42:13
jeżeli mówisz prawdę to podaj swoje dane, jeżeli nie to znaczy że jesteś zwykły oszczerca.
tadeo 2016-05-04 09:09:28
Czemu niby miałoby się posypać @kapsk firma niezłe sobie radzi i ma coraz więcej transportów międzynarodowych może nawet będą w związku z tym kogoś szukać
Zostaw swoją opinię o DEM-POL-VESTOIL” MACIEJ ZŁOTKOWSKI WOJCIECH - ZŁOTKOWSKI SPÓ - Ul
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DEM-POL-VESTOIL” MACIEJ ZŁOTKOWSKI WOJCIECH - ZŁOTKOWSKI SPÓ