Opinie o Ziehl Abegg Polska Sp. z o.o. w Macierzysz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ziehl Abegg Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ziehl Abegg Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ziehl Abegg Polska Sp. z o.o. w Macierzysz

Jaki jest okres rozliczeniowy w Ziehl Abegg Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Kubi
@ZA

I co była ta podwyżka? To jedyna w tym roku czy coś jeszcze szykuje się w drugim półroczu? Każdy dostał tyle samo procentowo? Kierownicy też?

Karolina Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku operatora montażu? :) Może ktoś podać widełki wynagrodzenia? W komentarzach raczej chwaliliście sobie zarobki, w aktualnym ogłoszeniu o pracę na to stanowisko też jest wspomniane o motywującym wynagrodzeniu. Mąż chciałby się tutaj zatrudnić, więc chętnie się dowiemy szczegółów, może był ktoś na rozmowie i powie.

Ziehl-Abegg Nowy wpis
@Karolina

Dzień dobry, zapraszamy serdecznie do kontaktu z działem rekrutacji: kariera@ziehl-abegg.pl.

Paula

To są już jakieś przyjęcia na stanowisko Pracownik Produkcji?

praca Nowy wpis
@Paula

Przyjmują na razie CV. Rekrutacja rusza w październiku

ooo Nowy wpis

Znalazłam ogłoszenie w internecie na specjalistę da. Administracji, wiadomo czy już kogoś znaleźli? Wiadomo ile płacą? Aplikowal ktoś z Was może, wiecie jak wygląda proces rekrutacji?

ZA

ostatniego dnia miesiaca jest przelew

Izabela
@ZA

No i za grudzień to jakieś średniej wysokości mogliście się spodziewać? Od stycznia będzie więcej?

ZA
@Izabela

Zależy od stanowiska i stażu pracy. W nowym ma być podwyżka coś ok. 10%.

Kubi
@ZA

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ziehl Abegg Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista/ka ds. administracji i zaopatrzenia?
Karol

Bardzo fajny szef, pensja przyzwoita zawsze na czas.

Elżbieta

Na tym forum o tej firmie widzę ze każdy zgadza się w jednym- hajs jest dobry :D sama nie wiem, czy można zarobić te 8 tysięcy? To dosyć sporo i aż mnie zachęciło do złożenia cv, ale tez brzmi za pięknie

KAJtek
@Elżbieta

I jak dostałaś się? ????

Lucky

Zarobki ok, Szef w porządku ale toksyczny "duet" zabija chęć do pracy

Kostek

Bardzo dobra firma, świetna praca i przyzwoite wynagrodzenie to powinno zainteresować nowych chętnych do pracy!

siwy

zarobki 8.000 pln

Carlota
@siwy

A można wiedzieć na jakim stanowisku takie zarobki? I czy to netto, czy brutto? Jaka atmosfera?

Brodacz

Można dobrze zarobić więc na krótko i do poszukania nowych perspektyw. Atmosfera sztuczna i fatalna.

Kalina
@Brodacz

Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej czy faktycznie są takie zarobki jak proponują i jak wyglądała rekrutacja. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Mikołaj
@Kalina

Również chciałbym ustalić, jak wyglądają warunki płacowe w tej firmie. Pytałaś o to nie tak dawno, więc może udało Ci się czegoś dowiedzieć poza forum? Jeżeli tak to proszę o pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Ziehl Abegg Polska Sp. z o.o. - Macierzysz

• Jak się pracuje w Ziehl Abegg Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ziehl Abegg Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ziehl Abegg Polska Sp. z o.o.?

Ziehl Abegg Polska Sp. z o.o.