Opinie o E Leclerc Kielce w Kielce Massalskiego 3

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E Leclerc Kielce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E Leclerc Kielce o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E Leclerc Kielce w Kielce Massalskiego 3

Czy pracownicy E Leclerc Kielce mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Cosik Nowy wpis

Nie ma już E.Leclerc Kielce

Adfa Nowy wpis
@Cosik

To są automatyczne pytania które są zadawane od czasu do czasu.

Cosik Nowy wpis
@Adfa

To może ktoś by się zreflektował na tym pseudo portalu i zaktualizował bazę danych.

Jak wygląda sprawa grafiku w E Leclerc Kielce. Czy pracodawca idzie na rękę?

kTOSIK

SKLEP JUŻ NIE ISTNIEJE

Maral
@kTOSIK

Pytania na tej stronie są zadawane automatycznie przez boty.

Może jakaś podpowiedź Arku?

D

Bardzo dobrze ze zamknęli to zamknęli. To co tam się działo przekracza wszystkie normy. Mam nadzieje ze pani prezes i jej rodzinka, nauczy szacunku do ludzi i pracowników.

Sprzedawca

Rozmowę przeprowadzał ze mną kierownik działu świeżej żywności na dział wędliny.Nie wypytywał szczegółowo o moje poprzednie zatrudnienie ani o moje kwalifikacje-spytał tylko czy pracowałam kiedyś przy mięsie i wędlinach.Opowiadał jak praca na dziale przebiega itp.Pod koniec rozmowy powiedział że będę pracować na umowę o pracę ale nie od razu.Na początek umowa zlecenie ze stawką 5zł./godz.(przez jeden miesiąc).Zgodziłam się bo mieszkam blisko i stwierdziłam że miesiąc szybko minie i że wreszcie jest szansa że będę normalnie pracować,że znalazłam stabilizację zawodową.Niestety MYLIŁAM SIĘ...

Nie padło żadne trudne czy skomplikowane pytanie.Wszystko na temat np.czy mam dojazd na 6 rano

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
xDD

Czy to prawda, że Leclerc zmienia się w Kaufland?

Hahah

Jak tam brygada pewnie jesteście mega zadowoleni jak Was na koniec potrakotwali? Hahahaha tak to jest jak się dolewa do szamba zamiast z niego uciekać.

QWER

Witam Chciałabym odradzić wszystkim osobą które chciałby kiedykolwiek iść do tej pracy .Jest tam brak szacunku do pracownika , dla nich liczą się tylko pieniądze a pracownik jest dla nich zwykłym zerem którym można pomiatać i zwyzywać. Nie polecam tej firmy

Ktos
@QWER

Czy ktoś coś wie że w końcu e.leclerc zamykaja

Marian
@Ktos

Zamykają na stronie Echo dnia jest informacja.

Zuzia

@scawar dlaczego tak uważasz ? Skąd taka zła opinia ?

Scawar
@Zuzia

Bo tam pracowałem i gorszego boordelu w życiu nie widziałem. Gdyby to był ostatni sklep na świecie to i tak bym tam nie kupował.

@Scawar

Rozumiem, że nie masz najlepszych wspomnień związanych z zatrudnieniem, ale zawsze warto podać argumenty, które potwierdzają Twoje zdanie. Opinia jeśli jest napisana obiektywnie i merytorycznie dużo wnosi do wątku i pozwala na poznanie realnych warunków pracy, więc zachęcam Cię do dyskusji.

Były Pracownik
@Andrzej

Andrzejku, ale czego Ty chcesz? Nagrań? Czytałeś w ogóle forum? Tam masz wszystko wyjaśnione, powinieneś zaspokoić swoją potrzebę ciekawości.

Maral
@Były Pracownik

Andrzej to jest bot który odpisuje automatycznie na wiadomośći.

Czy w E Leclerc Kielce występują paczki/bony świąteczne?

Ktosik

Tak

sklep

fakt moze miejsce pracy nie jest za miłe ale akurat ostatnio slyszalam jak taki wysoki chlopak swoja droga bardzo sympatyczny wyjasnial w gablotach inwentaryzacje i dyrektor sam nalegal aby byla wyjasniona zgodnie ze stanem faktycznym, wracajac do tego chlopaka to przeniesli faceta na sezon gdzie widac ze mu to nie sprawia zadnej przyjemnosci na agd sie nadawal bo znal sie przynajmniej na rzeczy i zawsze usmiechniety chodzil chociaz inni mu tam dolki pod nogami kopali ale coz pewnie skonczy jak wiekszosc pracownikow czyli sie zwolni z czasem

bylypracownik
@sklep

Brzmi jak opowieść z jakiejś telenoweli :D

Mazepa
@sklep

Który chłopak?

hehe
@Mazepa

To było w 2011 roku

Czy to prawda, że kaufland przejmie Leclerca ?

Pewnie
@Gość

Pod koniec roku, juz ludzi zatrudniają

Nowy gość
@Pewnie

Właśnie ludzi zatrudniają a decyzji jeszcze z uokik nie maja :) znając życie dostaną zgodę, sklep kaufland jest po drugiej stronie miasta więc monopolu nie zdobędą. Trochę ludzi szkoda z Leclerca chociaż możliwe, że ich zatrudnią w nowej firmie

Ktosik
@Nowy gość

Kaufland należy do grupy Shwartz, a w tej są również Lidle, co oznacza że będzie 3 markety tej samej grupy kapitałowej na małej przestrzeni. Decyzja powinna być wydana 3 miesiące temu zgodnie z prawem, więc chyba nie jest to takie proste jakby wszystkim się wydawało. Ps. Kaufland zatrudnia 30 osób, Leclerc 200, jeśli dostaną tą zgodę to szkoda pozostałych.

Jak długo trwa proces awansu w E Leclerc Kielce?

Żopa

Proces czego?

Precelek

Witam wszystkich! Czytam i czytam przeróżne komentarze i nie mogę się dokopać do jakiejś pozytywnej opinii! Pracuję od 3 miesięcy i nie zauważyłam żadnych skarg w moją stronę, żadnego obgadywania w mojej obecności. Fakt, pewnie nieraz zostałam obgadania za swoimi plecami, ale co mnie to obchodzi? Praca fizyczna typu kasjer, magazynier, serwisant to nie życie, to źródło pieniędzy i nikt mi nie powie, że jest inaczej, szanujmy się :D Dlatego uważam, że nie powinniśmy aż tak przejmować się gorszym dniem w pracy. Jednak po niektórych komentarzach mam na twarzy wielkie zdziwienie, że tak źle traktuje was kierownictwo. Może po prostu przytrafiło wam się współpracować z niewłaściwymi dla was ludźmi. No cóż, generalnie dla mnie praca jak praca, jestem zadowolona, ale wiadomo, zawsze można na kogoś nieprzyjemnego trafić. Jednak tak się dzieje w wielu miejscach pracy, kochani! Wiem, bo praca w Leclerc to nie moja pierwsza i daję sobie głowę uciąć, że tutaj nie jest znowu taka źle. Bo bywają gorsze miejsca. Dlatego daję opinię neutralną :) pozdrawiam i życzę miłego dnia.

K
@Precelek

Jest fajnie,szkoda tylko, ze za minimalną, poszłam do lewiatana i zarabiam tam 2600 na rękę.

Dawid

Jak oceniacie w firmie podejście do pracowników ? Macie luźna atmosferę czy jest napięta ?

EL

Jeżeli Twoja samoocena jest na poziomie dna i resztek mułu, lubisz plotkować oraz zarabiać najniższą krajową ? Tak to "firma" dla Ciebie masz 100% pewność, że Twoje umiejętności nie wzniosą się na wyższy poziom. Nowe meble, zmiana samochodu ? Nic z tych rzeczy bądź wdzięczny, że dostajesz marne grosze. Jest dobrze, jest dobrze więc o CO WAM CHODZI

@EL

Dlaczego właśnie jest najniższa krajowa? Wszystkie inne sieci, już dawno dają o wiele więcej kasy.

KTOSIK

Bo w innych sieciach typu: Biedronka Lidl, bo chyba o te Ci chodzi, musisz być kasjerem, magazynierem, pracownikiem od wykładania towaru, ochroną i sprzątaczką w jednym. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@KTOSIK

Wszędzie dobrze byle by nie w Leclercu. Za to w Leclercu jesteś obecnie od zbierania-dostarczania zamówień w sklepie internetowym. Do tego pomoc na każdym dziale, mega płatne inwentaryzacje ( wyzysk serwisantów) przymusowe niepłatne przerwy dla "kadry zarządzającej". Jak pasuję Wam słynne hasło z jednego sklepu mięsnego " kaszanka, salceson pozwól sobie na odrobinę luksusu" proszę bardzo trzymajcie się jak najmocniej waszej wymażonej pracy.

@EL

@EL nikt nie mówi że jest wymarzona, ale wole to niż latać na miotle, ganiać za złodziejami, przyjmować dostawy, siedzieć na kasie itd...... Każdy ma swoje, ale nikt nie musi siedzieć na siłę.

@KTOSIK

Może jakiś samorozwój ? Kurs, nauka języka... Możliwość jest naprawdę wiele jak i ofert pracy ale WY wolicie wierzyć w wieczną gadkę o braku miejsc pracy w Kielcach teraz jeszcze dokładacie covid i sumienie czyste. Chcesz to siedź w tym super Leclercu tylko popatrz na tych którzy odeszli (najbardziej tych którzy byli na górze a po 3 miesiąc już ich nie było) nikt o zdrowych zmysłach nie powie że trafił gorzej. Po co tu zaglądasz jak Ci tak dobrze ? Mało bajkopisarzy na magazynie ? Paniusia "zawód córka" zmieniła dzięki Tobie samochód czy nadal Audi, spokojnie porobisz jeszcze troszkę to zmień na z salonu. Dzięki Tobie dzięki Wam wszystkim rodzinka ma dobrobyt.

@EL

@EL wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ciesze się że znalazłeś/łaś spokój i spełnienie.

@KTOSIK

Na pewno nie żałuję decyzji o odejściu ale mniejsza o to. Skoro tak lubisz Polskie przysłowia to spróbuj tego " kto nie ryzykuję nie piję szampana" Próbuj nowego raczej nie gryzie, a na pewno nie mocniej niż kundle w lelcu. I na koniec tych opowieści " PRACUJ ABY ŻYĆ, A NIE ŻYĆ ABY PRACOWAĆ" powodzenia w tym chorym społeczeństwie

milka
@EL

Bo ciężko zmienić pracę teraz na lepszą. Monika ty odeszłaś w lepszym momencie

bylypracownik
@KTOSIK

Powiedzenie: "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma" brzmi jak samosuprawiedliwienie. Odpowiedź powinna być taka: wszędzie lepiej niż w Leclercu.

Czy E Leclerc Kielce oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Gosia

Na początek zlecenie później o pracę jeśli tego chcesz

Czy są teraz przyjęcia do pracy? żona razem, ze szwagrem roboty szukają, ona by chętnie na dział mięsny poszła, szwagier z resztą też.

ktoś
@Andrzej

z tego co wiem to akurat na mięso ludzi szukają

@ktoś

A no tak cv można wysłać e-mail nie trzeba tam iść to dobrze mam nadzieje, ze zadzwoni ktoś ;)

@ktoś

Przyjeli kogoś? czekam 2 tygodnie na telefon i nic.

@Andrzej

Nie to nie mam ponad 4 letnie doświadczenie w tej branży nie pije i nie palę jestem uczciwy juz mam pracę.

Mama

To jakaś kpina. Poszłam dziś po południu, aby kupić wyprawkę dla dziecka do szkoły. Pracownica leclerc pakowała do pudeł rzeczy szkolne. Pytałam dlaczego to robi, usłyszałam, że taka jest decyzja odgórna i ona tez tego nie rozumie. Co za kretyn ją podjął. Ludzie dopiero dostali listy z przedszkoli i szkół a w sklepie puste półki. Z tego co wiem wszystko co pakują czeka do przyszłego roku.

Mariusz

Polecam dział warzywno-owocowy dobry towar i fajne rzeczy w promocji :)

EL

Czyli w wspaniałym Leclercu bez zmian :) Ci którzy mają coś głowie uciekają a reszta karawany z mózgiem wielkości fistaszka nadal tam pracuję i twierdzi że jest ok (na forum) bo na magazynie wszyscy zawsze narzekają i oczywiście uprawiają ulubioną dyscyplinę czyli "kto, co, gdzie i dlaczego" Ale pominmy ten temat coś dla tych którzy nadal tam pracują mają jakąś ambicję i chcą zmienić pracę aczkolwiek zbierają się z tym jak... Więcej wiary w swoje umiejętności i możliwości Leclerc to tylko praca na życie od 1 do 1 a raczej 10 i nic po za tym uciekajacie póki czas bo lata lecą kieszeń cały czas pusta, nerwy stracone, a doświadczenie też nie robi wrażenia na kolejnym pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o E Leclerc Kielce - Kielce

• Jak się pracuje w E Leclerc Kielce?

Zobacz opinie na temat firmy E Leclerc Kielce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E Leclerc Kielce?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E Leclerc Kielce?

Kandydaci do pracy w E Leclerc Kielce napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E Leclerc Kielce