Opinie o E Leclerc Kielce w Kielce Massalskiego 3

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E Leclerc Kielce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E Leclerc Kielce o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E Leclerc Kielce w Kielce Massalskiego 3

aadad

Czy ktoś pracuje na legendarnym dziale sezon?? :DD Pytam, bo pracownicy ponoć średnio zmieniają się co 1 - 2 mies.

asia
@aadad

Teraz będzie też tak na chemii podejrzewam...

Najgorsze miejsce na świece każdy mądry ewakułuje się jak najszybciej z (usunięte przez administratora) tyra za marne grosze wyzysk dno nie zatrudniać się ludzie w tym obozie bo nic dobrego was nie czeka i w dodatku te ściery czyli koszulki co się dostaje po innych pracownikach. Na działach starszne ludzie i frajezy nie polecam.

Julita

Z Twojego wpisu jasno wynika, że nie jesteś zadowolony z pracy i atmosfery w niej panującej. Czy Twoim zdaniem można zrobić coś, by to zmienić? Czy koleżeńskie kontakty z innymi pracownikami mogłyby ją poprawić? A co powiedziałbyś o wynagrodzeniu? Nie poruszasz tej kwestii. Pracodawca oferuje premie za dobre wyniki, lub solidny pakiet socjalny? Mam na myśli dofinansowanie do wypoczynku letniego, lub bony na święta. Zachęcam Cię do rozwinięcia wpisu.

SmiechuWarte
@Julita

Nie oferują żadnych benefitów w postaci wyżej wymienionych. Atmosfery nie da się zmienić, bo zarobki nie są proporcjonalne do wykonywanej pracy. A jak wiemy do pracy idzie się pracować, a nie dla idei.

Karol
@SmiechuWarte

Próbowaliście może na temat wynagrodzeń rozmawiać z szefostwem firmy E Leclerc? Jeżeli tego typu rozmowy nie były podejmowane, to może warto by było iść i to zrobić? Wtedy na pewno moglibyście poznać stanowisko szefostwa w tej sprawie i może udałoby się wynegocjować lepsze warunki zatrudnienia. Chyba że tego typu spotkania miały już miejsce, to chciałbym, abyś napisał, jak pracodawca zareagował na takie postulaty.

weronika
@Karol

Nie ma szans. Bo sklep prowadzą osoby prywatne i nigdy nie będzie takich zarobków jak w Biedronce Lidlu- ciągle są tam przyjęcia, praca ta sama, więc nie byłoby problemu tam sie przenieść zawsze to 300-400 zł więcej do kieszeni :)

weronika
@Karol

sayonara

RTV to ciasteczko :)

Klient

Jestem zbulwersowany ceny produktu nie adekwatne do ceny na półce czemu się tak dzieje raczej personel nie radzi sobie z tak małym wyzwaniem

Sprzedawca

Rozmowę przeprowadzał ze mną kierownik działu świeżej żywności na dział wędliny.Nie wypytywał szczegółowo o moje poprzednie zatrudnienie ani o moje kwalifikacje-spytał tylko czy pracowałam kiedyś przy mięsie i wędlinach.Opowiadał jak praca na dziale przebiega itp.Pod koniec rozmowy powiedział że będę pracować na umowę o pracę ale nie od razu.Na początek umowa zlecenie ze stawką 5zł./godz.(przez jeden miesiąc).Zgodziłam się bo mieszkam blisko i stwierdziłam że miesiąc szybko minie i że wreszcie jest szansa że będę normalnie pracować,że znalazłam stabilizację zawodową.Niestety MYLIŁAM SIĘ...

Nie padło żadne trudne czy skomplikowane pytanie.Wszystko na temat np.czy mam dojazd na 6 rano

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Perla

Jest to okropny sklep. Obsługa niemiła, niefachowa oraz arogancka. Moje sugestie dla E Leclerc Kielce: Żeby można było łatwo zgłosić zażalenie oraz załatwić z kimś sprawę gdyż nie ma z kim zwykle Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Rozmowy z pracownikami na temat obsługi klienta, łatwiejszy kontakt z centrala dla klienta i umożliwienie zwrotów jak w każdym sklepie. Poprawienie jakości obsługi przez swój personel

GośćExPracownik

Wytłumaczenie kiepskiej atmosfery w Leclercu jest banalne. Polski oddział sprowadza rzeczy z Francji, które tutaj się nie sprzedają (lub strona francuska na to naciska). Dwa - od kiedy po drugiej stronie na Szajnowicza Iwanowa pobudowała się Biedronka, Saturny, PSB, kielecki Leclerk jest stratny i jego przyszłość jest niepewna. A za wszystko płacą pracownicy.

nick
@GośćExPracownik

Ale przecież są klienci....

Fajny

Najgorsze miejsce na świecie getto kołchoz wyzysk ludzi może by się Góra wzięła do roboty a nie pomiatac ludźmi za marne grosze. Kto madry ewakułuje się jak najszybciej z getta. Nie polecam nie zatrudniać się w tym baraku????

były_pracownik

Praca przez 7 dni w tygodniu za najniższą krajową, (usunięte przez administratora) i wysysk podchodzący pod mobbing... Nie polecam!!! omijać szerokim łukiem, jest to najgorszy market w Kielcach

Antywyzysk

Dnoo. Licza sie tylko zyski. Parobków zatrudnić żeby pracowali jak najtaniej ale zeby zrobili prace za 3 osoby. W oczach tylko pieniądze dla siebie i zero szacunku. Licza sie tylko zera na koniec miesiąca. Docenienie pracownika? Nie ma co marzyć. Ale za to jak juz humor zly i szefostwo lewa noga wstalo to zjechać pracownika szybko potrafią bo wkoncu trzeba sie na kims wyżyć. Cala rodzinka widzi tylko swoje potrzeby a wszystko inne w glebokiej (usunięte przez administratora) Nie polecam :)

SmiechuWarte
@Antywyzysk

A na początku miłe słówka: "oh, ah jak ty ładnie wyglądasz, jaki mądry oh ah". Niestety ja jestem taki, że nie przyjmuje komplementów ani jakichkolwiek ocen wartościujących, bo trąci dla mnie manipulacją i w rzeczy samej nią jest. Po tym, jak się okazało że nie mam zamiaru pracować za 4 osoby i prawa swoje znam, w tym momencie skończyło się bycie miłym. Dodam, jeszcze że na początku rozmowy rekrutacyjnej p. prezes opisywała stanowisko tak, jakby szukała jakiegoś mesjasza, który pracowałby dla pasji... Utopia.

Czego to nie wymyślą.

Czy to prawda,że serwisanci mają podać swoje zarobki???????? Ktoś potwierdzi? Haha

ZirytowanyBrzydal

Praca na dziale sezon to istny koszmar. W dodatku kierownictwo lamie przepisy kodeksu cywilnego a dokładniej art 281 kc nakazujac prace w określonych godzinach na uz. Za takie cos grozi grzywna do 30.000. Bo uz podchodzi pod uop, a nia nie jest. A wiecie gdzie jest jeszcze większy walek? Pracujesz po 8h dziennie 6 dni w tygodniu bez prawa do dnia wolnego, bo notabene jesteś na uz. Czyli co zostało wcześniej wspomniane, podlegasz pod kodeks cywilny a nie kodeks pracy. Jakie to ma konsekwencje? Pewnego dnia uznając, że zrobiłem wszystko to, Co zostalo mi zadane poszedlem wczesniej do domu. Mam takie prawo, bo podlegam pod rzeczony kc a nie kp. Na następny dzień roboczy odbylo się strasznie pania prezes :))) ale na straszeniu się skończyło, bo nic mi nie moga zrobić. Śmiechu warte. Nie dość, że łamią dość poważnie przepisy, to jeszcze próbują represjonowac zachowanie, ktore jest niekaralne w majestacie prawa. Więc szukaja kogoś, kto będzie gotów pracować 8h x 6, bez prawa do dnia wolnego (korzystają z tego, że nie podlegasz pod kp. Ale próbują zaimplementowac kp pod kc narzucajac ilosc godzin na zleceniu!!! Niezły cyrk, nigdzie z czymś takim się nie spotkałem!) P.S. Pani M. z działu sezon, niech sie pani douczy. Nieznajomość prawa szkodzi. Druga część mojego posta - praca. Na dziale sezon sa 4 aleje: sportowa, dwie z zabawkami, jedna z zeszytami i przyborami szkolnymi. Nikt w tym sklepie nie pracuje w ten sposób. W mojej opinii jest to praca dla conajmniej 4 osób a nie jednej. Z początku jest to po prostu nie do ogarnięcia. Być może z czasem o ile się nie zniechecisz bo... dodajmy jeszcze nieumiejętność wydawania precyzyjnych poleceń, irytowanie się na nowego pracownika, ze cos zrobil nie tak jak miala to namysli p. M. I pretensje oto, że coś jest nie tak. Nikt nie siedzi nikomu w głowie, a zanim człowiek nabierze pewności siebie minie trochę czasu. Ale do tego potrzebuje poważnego traktowania, respektowania jego praw, szacunku do niego, bo nie jest parobem i tanim slugusem, majacym pracować za 4 osoby i być prawniczym ignorantem. A tego ta fitma nie zapewnia... Pozdrawiam.

Julita

@Obybylolepiej, dziękuję za Twoją odpowiedź. To prawda, że dobra atmosfera i relacje z przełożonymi odgrywa w miejscu pracy coraz ważniejszą rolę. Może pracownicy powinni porozmawiać ze swoim pracodawcą na temat swoich potrzeb. Czy firma umożliwia i jest otwarta na zgłaszanie uwag?

@Julita

Byłem i pracowałem jako kierownik działu. Podejmowanie własnych decyzji? Nie istniało chociaż miales pomysly to nikt ich nie szanował. Praca po 10 godzin w tym "2 godziny ustawowej przerwy " czyli bądź człowieku od rana do nocy jakby co .... rozwiązanie umowy żenada.... reakcja Pani prezes na na kulturalne dzień dobry brzmiała " do widzenia " pełna pogarda. Generalnie podziwiam ludzi tam pracujących bo z ich wiedza prace by znaleźli na pstrykbiecie palca. Ale cóż widocznie lenistwo powoduje to że pracują za najniższą krajową bez perspektyw.

@Eleclerctoszambo

Pamiętam Panią, miała Pani być kierownikiem ale zdążyła Pani iść na zwolnienie zanim Panią zwolnili. Do dziś wszyscy nie możemy się doliczyć po Pani strat. A jako dojrzała osoba zostawiła nas Pani samych z całą pracą na inwentaryzacji, jednocześnie w ogóle o tym nie informując.

ale macie pomysły na nicki

Branie serwisantów na inwerure dla mnie to wyzysk, gdzie mozna takie cos zgłosić?na

AdamWysadzam
@ale macie pomysły na nicki

Do firmy, dla której pelnisz serwis.

Eleclerctoszambo

Przykra sprawa ale to nie o mnie mowa.

Julita

@Eleclerctoszambo, dziękuję za Twoją aktywność na wątku i zapewne masz rację, że wysokość wynagrodzenia jest ważnym argumentem w podejmowaniu decyzji o podjęciu pracy. Jednak myślę, że osoby szukające pracy mogą mieć również inną motywację, na przykład elastyczne godziny pracy, lokalizacja. Życzę Ci wszystkiego dobrego i powodzenia. Zachęcam osoby, które są zatrudnione w E Leclerc Kielce o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie.

Julita

Obecnie E Leclerc prowadzi rekrutację na stanowisko magazyniera. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Jak wygląda proces rekrutacji z ilu etapów się składa, na jakie pytania trzeba się przygotować? Czy godziny pracy są elastyczne, można je dopasować do własnych potrzeb. Według ogłoszenia umowa na pełen etat, a jak wygląda okres próbny? Czy są nadgodziny dodatkowo płatne?

Cotusieod
@Julita

Zmień nick bo robisz z siebie ... złóż CV a może się dowiesz chyba że "góra" za ma takie pomysły aby dowiadywać się opinii o sobie w internecie.

elektromus
@Julita

Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny w tej firmie. Jeżeli przepracujesz więcej danego dnia i akuratnie uzbiera się 8 godz. to dają dzień wolny.

Julita

@Eleclerctoszambo, dziękuję za Twoją wypowiedź. Napisałeś co można stracić a co można zyskać, Twoja wypowiedź brzmi trochę subiektywnie i niewiele wnosi dla osób zainteresowanych pracą w firmie E Leclerc Kielce.

@Julita

odpowiedź jest subiektywna, bo koniec końców, każdy zwraca uwagę na to ile ma na koncie i za jaką pracę. mamy obecnie rynek pracownika, a nie pracodawcy, skoro pracodawca chce mieć rzetelnego pracownika wykonujący swoje zadania na 100 procent, to pracownik oczekuje adekwatnej wypłaty i jasnej zasady współpracy. niestety to w tej firmie nie działa.

Obybylolepiej

Jak już ktoś wcześniej napisał: "Do zarządzających troszkę szacunku dla podwładnych bo to są ludzie a nie motłoch którym można pomiatać. Tak czy inaczej kapitałem firmy są jej pracownicy jeśli są niezadowoleni to źle się w firmie dzieje co widać w komentarzach." Brakuje stanowczej reakcji z Francji na coraz gorszą opinię sklepu

Bardzo miła i przyjemna obsługa , pracownicy są życzliwi w stosunku do klienta. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu koszy! Są piękne :)

Gregor

Czy tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnych do pisania?

Julita

@Toiowo fajnie, że szerzej opisałeś sytuacje w firmie E Leclerc Kielce. Powiedz jeszcze czy są może jakieś plusy pracy w tym miejscu? Jak wygląda atmosfera między pracownikami?

Toiowo
@Julita

Trochę osób tam pracuję więc nie z każdym da się żyć w zgodzie. Jak w każdej firmie są przyjaźnie nastawieni ludzie lub obojętni na innych niestety bywają także konfidenci. Plusy wypłata na czas (zawsze), bony/paczki na święta, w zależności od kierownika w miarę sensowny grafik,możliwość dodatkowego zarobku poprzez serwis. Minusy: słabe zarobki na najniższych stanowiskach, brak szkoleń, brak odgórnego wsparcia w zespolenie pracowników (imprezy, hajs na wyjście na miasto itd.) Najważniejszy minus zła polityka właścicieli wobec ogólnego odczucia pracowników, dużo osób czuję się nie dowartościowanych

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do E Leclerc Kielce. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

Toiowo

Co powinien wiedzieć hmmm... na pewno nie ma co liczyć na wysokie wynagrodzenie zwykły pracownik zarobi najniższą krajową (stałe zatrudnienie) umowa zlecenie to 11 z hakiem jako student i 9 z groszami bez wyżej wymienionego status. Kierowicy i asystenci też nie biorą kokosów. Sklepem zarządza rodzina która zapomina o tym aby traktować pracowników tak żeby byli w jaki kolwiek sposób przywiązani, odpowiedzialni i traktowali swoją pracę jako sposób zarabiania pieniędzy a nie chwilową konieczność na ratowanie budżetu. Bardzo duże roszady na każdym stanowisku

Zostaw merytoryczną opinię o E Leclerc Kielce - Kielce

• Jak się pracuje w E Leclerc Kielce?

Zobacz opinie na temat firmy E Leclerc Kielce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E Leclerc Kielce?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E Leclerc Kielce?

Kandydaci do pracy w E Leclerc Kielce napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E Leclerc Kielce