agencja ochrony argus sosnowiec Sp.z.o.o

Sosnowiec

Opinie o agencja ochrony argus sosnowiec Sp.z.o.o

maskota 2009-07-06 22:47:22
Bardzo dobra agencja ochrony
dzon 2009-08-30 17:20:01
spoko praca odpowiedzialni ludzie tylko jest taki mały kniw ! czemu firma nie daje podwyżek starym pracownikom
mariusz 2009-10-03 23:40:42
jestem pracownikiem w firmie ARGUS od ponad roku i ciesze sie ze tam pracuje bo szybko dostaje atrakcyjne stawki godzinowe
anonim 2009-10-19 13:50:14
wy chyba nie wiecie co piszecie ja tam pracowałam 5 lat co za [usunięte przez moderatora] praca po 250 godzin miesięcznie i 5,50zł na godzinę zero premi zero nadgodzin nic tylko pracuj i łap. Gdzie wy pracujecie że wam tak dobrze chyba że to nie ten ARGUS co ja pracowałem.Mój znajduje się na ulicy Gen Grota Roweckiego 209.O nic nie mogłem się doprosić kazano chodzić w umundurowaniu którego nie miałem w lata to jeszcze jakoś ale w zimę miały być polary i do dnia dzisiejszego nie ma jak rozmawiam z kolegami jeszcze pracującymi na pytanie kiedy będą odpowieć kierownika rejonu że nie ma kasy a jak chcę to sobie kup moim kierownikiem był Pan [usunięte przez moderatora]
anonim 2009-12-15 14:44:09
WITAM.Ja tam panowie nie będę się rospisywał tylko powiem tak ja sprawę pracy w tej firmie ARGUS opowiedziałem redaktorom programu UWAGA z telewizji TVN i czekam co będzie dalej jak są jakieś chętne osoby do wypowiedzienia przed kamerą to proszę napiszcie że jesteście po mojej stronie a w tedy dam namiary na tych redaktorów.Dziękuję i Pozdrawiam.
Bezradny 2010-03-31 01:09:59
Jednego nie rozumiem,dlaczego my ochroniarze nie mamy rzadnych praw co do schwytania złodzieja,nie mozemy nic zrobic,najlepiej go puscic i zapomniec o sprawie,a kierowniczka lub kierownik pomyślą ze my ich puszczamy od tak,a tak niejest,tylko nerwy cie zjedza prędzej czy póżniej,np.pracujesz od 10 do 16-ej,sklep otwarty jest od 7-ej to w ciagu tych trzech godzin mozna ukraść duzo,a potem jak kończysz o 16-ej to do 21-ej juz ochrony niema i znowu mają frajde do koszenia towaru.MOIM ZDANIEM POWINNI BYC DWAJ OCHRONIARZE NA JEDEN SKLEP!
Nie znany 2010-04-08 10:40:30
tez pracowałem w argusie z tym ze na sklepach powinny znajdować się dwaj ochroniarze ale firma stwierdziła ze nie może być dwóch na sklepie już nie pamiętam w jaki sposób przestawił mi to szef . Prawdo podobnie w ten sposób że powiedział że jest 200 godzin na Biedrące i że to musi podzielić na dwie osoby. A w dodatku przyjmują emerytów i my młodzi nie mamy pracy .
anonim 2010-04-18 21:59:27
Nie znany - 2010-04-08 10:40:30

emreyci na emeryture.................[usunięte przez moderatora] nienażarte
anonim 2011-03-02 09:02:27
a co sądzicie na temat konwojentów
c.. 2012-04-01 01:39:08
Ja pracuje w tej firmie i ją poważam
Spicer 2012-08-15 13:50:58
Zatrudniają osoby karane nie sprawdzają tego wcale ponad to w Częstochowie pracowały w ochronie osoby które kiedyś okradały Biedronki,a to wszystko zasługa pani Kierownik Rejonu,pani [usunięte przez moderatora] Stawka tylko 5,50zł/h tylko [usunięte przez moderatora] mają większe stawki.
innos2236 2012-12-26 00:34:38
Witam! Jestem obecnym pracownikiem firmy Argus. Ochraniam obiekt handlowy Rossmann SDP. Nie mogę narzekać na tą firmę. Nasz kierownik regionalny to naprawdę w porządku człowiek (wspomniany poniżej Pan [usunięte przez moderatora]) pomógł mi już kilka razy. Nasza stawka to 7.50 na godzinę może nie najwyższa stawka ale zawsze, poza tym są firmy gdzie płacą mniej i gdzie warunki są dużo gorsze. Fakt ciągnie się po 12 godzin na sklepie a pod koniec to nogi się ciągnie za sobą. Jestem na umowie zlecenie więc nic obecnie prócz wspomnianych 7.50 mnie tam nie trzyma, ale i tak chwale sobie podejście kierownika i kolegów z mojego miasta. Pozdrawiam Jelenią Górę
irenka0000 2014-08-10 20:40:37
Witam. pracuje w tej fimie do dzisiaj.ponadto dodam że ok.5lati czytam tutaj te różne wypowiedzi,dodam to fakt że żadnej podwyżki nie miałam przez ten czas ale nie narzekam wiem na czym stoje a kierownictwo spoko praca w biedronce również ja nie narzekam pozdrawiam pracownikow ochrony i kierownictwo
irenka0000 2014-08-10 20:56:17
witam podpisując umowę o niekaralosci wydaje się wyrok na samego siebie Firma jest zabezpieczona poprzez tą umowę
oms 2015-01-27 20:56:53
Racja, ocena profilu napawa optymizmem, ale pamiętajmy właśnie, że firmę mógł ocenić każdy. Także zapytam jak obecnie pracuje się w argusie, jeśli macie umowy o prace to ile teraz wynosi stawka, bo chyba od stycznia minimalna krajowa poszła w górę. Czy dają bezpłatne i nowe umundurowanie, czy zdarza się dostac znoszone?
motti 2015-03-30 05:50:26
Wszyscy tak się śmieją z Sosnowca a tak na prawdę nikt za bardzo nie wie czemu. Istnieje przecież wiele ciekawych firm w tym mieście i chyba do takich można zaliczyć Agencję ochrony Argus. Słyszaem sporo na ich temat, że dużo się nie zarobi itd no ale jak nie ma co się lubi to się lubi co się nie lubi. Wiecie ile konkretnie można zarobić ?
Zywiol 2016-01-19 23:26:47
Ja aktualnie pracuję dorywczo w firmie Argus pracuję środa czwartek piątek 15-21 i weekendy po 8 godzin i nie narzekam . Jedyne co to ta stawka początkowa ale obiecana była podwyżka po 'okresie próbnym'
Wenek 2016-07-31 23:28:53
Nie dlugo wchodzi konsalnet na biedronki na ślask a argus powoli upada
Wenek 2016-07-31 23:29:18
Nie dlugo wchodzi konsalnet na biedronki na ślask a argus powoli upada
arek 2016-08-04 17:09:36
No i co ma do tego biedronka @wenek to chyba nawet lepiej bo, przecież muszą z kimś podpisać umowę i mieć ludzi na sklep. Gdzie wiadomo jeden ochroniarz czasem to mało bo często zdarzają się kradzieże. Trzeba optymistycznie patrzeć a nie, że zaraz zamykają
Tomek 2016-11-10 19:21:40
W biedronce działa tak zwana spec grupa a kieruje nimi p.jacek ociepka tzw ochroniarze z dyskotek gdzie robią porządki a co jest niezgodne z prawem p.ociepka myśli że dalej pracuje w policji i jest bezkarny tym się powinni zająć reporterzy tvn
Tomek 2016-11-10 19:22:14
Zostaw swoją opinię o agencja ochrony argus sosnowiec Sp.z.o.o - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie agencja ochrony argus sosnowiec Sp.z.o.o