logo Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne

Radom

Opinie o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne

uczeń 2009-09-23 10:06:06
Spoko, można śmiało iść do MPK.
Jose 2012-04-10 01:38:40
Witam. Odbyłem praktykę zawodową w MPK Radom. Polecam to miejsce. Ludzie naprawdę bardzo w porządku,bardzo mili,pozytywnie nastawieni do innych. Zarówno pan który kontroluje pracę praktykantów jak i panowie na poszczególnych pracowniach,naprawde wielce w porzadku ludzie. Polecam i pozdrawiam :-)
kierowca 2016-04-14 22:30:34
Zarobki kierowcy 10 zł brutto co jest poniżej najniższej krajowej. Gdyby nie dodatki za noce i święta to pensja była by z 1300zł a tak to nawet 1500 zł. A wstawać trzeba o 2 w nocy. Za wszystko karają i zawsze jest wina kierowcy.Aby zarobić w miarę normalne pieniądze trzeba pracować przynajmniej 5 lat. Jedyny, plusem jest umowa o pracę . Nigdy nie wiesz kiedy bedziesz miał wolne bo grafik miesięczny się nie sprawdza. 60% autobusów to złom. Sumując zarobisz większe pieniądze sprzątając ulice.
denko 2016-04-24 12:58:00
Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają samodzielne życie. Nie należy może do tych z najwyższej pólki ale daje możliwość przyuczenia się. Co do kasa to mogłoby być lepiej
Zostaw swoją opinię o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne