BIMs Plus FHH

Stanowice

Opinie o BIMs Plus FHH

gal 2016-01-09 07:01:40
Kiedyś to była fajna firma, zgrany zespół zapewniał dobrą pracę jak na warunki do 2012-13 roku, ale jak to bywa przyszedł kryzys i zaczęli kombinować. tj. elastyczne godziny pracy, brak premii z powodu braku zamówień w okresie jesienno - zimowym. Niech da do myślenia że w tych latach doszło do 2 samobójstw (powiesili się) jeden kierowca oraz magazynier - kontroler załadunków. A wcześniej to była dobra firma dla pracowników.
marco 2016-05-07 11:07:38
Nie polecam chyba, że zależy komuś pracować za śmieszne pieniądze. Firma z zewnątrz okey, byłem na rozmowię na kierowce C. Po 40 minutach śmiesznych pytań nic związanego z zatrudnieniem, zapytałem o zarobki. Więc 2200 netto czyli 3000 brutto praca na dwie zmiany. Jak zapytałem co po okresie próbnym, nie dostałem żadnej odpowiedzi. Więc grzecznie wstałem i podziękowałem. Nie polecam!!!!!!
Kierowca 2016-05-13 12:27:56
Witam też byłem na rozmowie i tez zaproponował mi Pan 2200 zł netto, nie wiem czy pójde pracować, za mały zarobek ale warunki pracy bardzo mi sie podobały jak sie spełnią w rzeczywistości.
Zostaw swoją opinię o BIMs Plus FHH - Stanowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIMs Plus FHH