Opinie o BIMs Plus FHH w Stanowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BIMs Plus FHH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BIMs Plus FHH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIMs Plus FHH w Stanowice

Obeznany 11

Zdecydowanie nie polecam pracy w firmie bims plus, a argumenty są następujące: na milion procent nie jest to zakład pracy dla pracowników chcących się rozwijać i chcących być deceniani i nie lubiących być wykorzystywani pod każdym kątem. Niema tam sprawiedliwego traktowania wśród powszechnych pracowników magazynu i kierowców za tak samo wykonywaną pracę, podziały układy i wykorzystywanie podsumowując. Najbardziej rażącą rzeczą jest oszukiwanie i wykorzystywania za sprawą sytuacji prywatnych pracujących. Przedłużanie umowy śmieciowej w nieskonczoność, wypłaty na poziomie najniższej krajowej brak docenienia, motywacji, koordynacji i organizacji pracy. Obiecywanie wyrobienia uprawnień na wózki widłowe kończy się na wyrabianiu go na własną rękę pod pretekstem nie przedłużania umowy zlecenia* w dalszym ciągu po wyrobieniu na własną rękę uprawnień sprawa wygląda dalej tak samo czyli umowa zlecenie w dalszym ciągu i zwodzania złotych gór ciąg dalszy. Wykorzystywanie statusu studentów i układy. Co do samej pracy jest nazwijmy to ok pod warunkiem normalnej koordynacji, porządku w systemie pracy, braku awantur o trywialne sprawy z których szefostwo nie umie sobie radzić, Wprowadzanie nowego systemu magazynowego który zapewniał perspektywy rozwoju i progresu nawet nie pomogło, firmę na niego ledwie było stać i w gruncie rzeczy sytuacja beznadziej i oszukiwania pracowników i brak motywacji dla pracowników to nadal rzecz powszechna oraz poprawa warunków dla zatrudnionego prawdziwa karuzela ściem trwa nadal a nawet jest jeszcze gorzej bo firma popada w kryzys. Podsumowując praca tam niema znaczących perspektyw rozwoju, i nie respektuje godności pracowników oszukując ich w nieskonczoność. Kierownictwo i szefostwo nie jest w stanie zapewnić rozwoju firmy mimo jej pozornemu progresowi mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam i nie polecam pracy w firmie bims Plus poprzez wymieniona opinie i argumenty za nią przemawiające.

Emret
@Obeznany 11

Zgadzam sie z opinią. Zwolnienia z pracy w magazynie, wiecej roboty dla tych którzy zoataja, wynagrodzenia nie konkurencyjne, obowiazkowe nadgodziny, a co chwila wyjazdy dla klientow i zarzadu za granice na narty, nowe samochody, topienie kasy, rozbudowa siedziby, tworzenie nowych stanowisk, generowanie kosztow i placz, ze nie bedzie podwyzek bo nie ma z czego placic. Pracownikow nie traktuje sie równo. Malo perspektyw na przyszłosc. Jako firma rodzinna trzy czwarte zarzadu ma rodzinne powiazania co nie idzie za kwalifikacjami. Poszedlem gdzies indziej i nie zaluje.

Niemen88

Cześć. Na jakie zarobki może liczyć w Bimsie zwykły pracownik Abexu? Lub handlowiec stacjonarny robiący np oferty?

No
@Szeef

Chyba cie (usunięte przez administratora)ze tam takie zarobki tera w marcu 2024roku wszystkim zabierają premie bez podania kiedy będzie przed świętami także co ty tam wiesz pajacu

Niemen88

Kartel
@Niemen88

Raczej w obecnej chwili to handlowców się pozbywają, ostatnio kilka osób z biur poleciało. Co do pieniędzy to jak na handlowca mocno średnie, dużo młodych jest co dopiero "zaczyna".

Kartel
@Niemen88

Z tego co rozmawiałem to ok 4-4.5k netto na Abexie.

Szeef Nowy wpis
@Niemen88

Przedział zarobków jest między 3500-5000 w zależności od stanowiska i umiejetnosci

No Nowy wpis
@Szeef

Tragedia!!!! Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam pracy w oddziale w Stanowicach!Brak szacunku do pracownika.Kierownictwo nie kompetentne.Pensja to najmniejsza krajowa ,a wymagania jak na pensji dyrektora.Dokładanie obowiązków za te same pieniądze.Zwodzenie i kłamanie przez kierownika na porządku dziennym zarówno jak na rozmowie o pracę jak i w rozmowach o podwyżkach.Nie docenienie pracowników z dłuższym stażem.(usunięte przez administratora)

Czy jest możliwość pracy w BIMs Plus FHH na część etatu?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu BIMs Plus FHH?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w BIMs Plus FHH spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. jakości - inspektor
SQD Alliance
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. jakości
O2A Polska Sp. z o.o.
logo firmy MECHANIK MASZYN PRODUKCYJNYCH (m / k) przetwórstwo mięsne - od zaraz
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
cichy

Firma zwalnia "za porozumieniem" po kilka osob co miesiax, jak ktos szuka pracy niech szuka gdziss indziej bo tu juz nie ma na co liczyc. Jak sie nie zgodzic za porozumieniem to znajda sposob. Nowe stanowisko i likwidacja.

Emret
@Obeznany 11

Norbi

Ogólnie to jest dobra firma i mając chęci do pracy zadowolenie gwarantowane!

@Norbi

Nic z tych poprzez starania dla firmy nie idą na rękę i nic nie poprawiają w kwestiach choćby takich jak normalna umowa a to jedynie początek.

Bebebe

Ile teraz zarabia się w Bimsie podstawy bez nadgodzin? 4 lata temu bylo 2600 netto

Oschły
@Bebebe

Obecnie trochę więcej ???? ok 2800 netto na start.

@Oschły

Czyli średnio co roku 50 zł wam podskakuje? A później czego można się spodziewać, skoro to tylko na start jest?

Oschły
@Anna

Po próbnym ok 3 tys netto. W Bimsie duża rotacja, ludzie przychodzą, porobią kilka miesięcy i odchodzą jak tylko coś lepszego się trafi.

@Bebebe

Gdy pracowałem to po okresie próbnym miałem coś koło 2800 na rękę.

@Bebebe

Plus nadgodziny, były miesiące że dostawałem za nadgodziny grubo ponad 1000 zł. Zazwyczaj wpadało po 500-600 zł. Pozdrawiam

Krzysztof
@Oschły

Czemu tak szybko odchodzą?

Michko
@Krzysztof

Bo coś im nie pasuje

@Michko

No powód faktycznie uzasadniony... ;) A doprecyzował ktoś co takiego tak dla jasności już?

Grun

5200-6000 brutto w zależności od umiejętności

Cinu
@Grun

Na jakim stanowisku?

Kierowca

Witam.Jaką stawkę oferują n stanowisko kierowcy kat c w Stanowicach?

Tom

Na początek 4400 brutto , następnie 4700 brutto podstawy

Tom

Plus premia 500, 600 zł netto i nadgodziny jeszcze

Emerson

Pracowałem rok na wysyłce towaru. Ogólnie, w Bimsie nie jest źle ale(usunięte przez administratora)też nie urywa. Dwie zmiany z tym że druga najczęściej z "obowiązkowymi" nadgodzinami (często po 10-11godz przez cały tydzień) ale płacą za nie bez problemu. Kierownictwo jest ok, jest z kim gadać. Największy minus to że roboty zawsze w ciul a ludzi mało. Na pewno lepszy Bims niż iść do fabryki na 3 zmiany, taki mam pogląd na to po roku czasu.

Beata
@Emerson

Czemu obowiązkowe nadgodziny, bo tego nie rozumiem? Przecież nadgodzina to jest coś ponad. W umowie każdy ma rozpisane za ile dostaje pieniądze. Chyba, że nie ma w firmie umowy?

@Beata

Jasne, możesz nie robić nadgodzin i po 8 godz na chatę. Przejdzie to przez jakiś czas ???? Ale później masz rozmowę z kiero czemu nie chcesz zostawać po godzinach, złość brygady na sobie że oni zostają a ty nie, jesteś rzucany po najgorszych obszarach i ogólnie kłody pod nogi. Aż w końcu z byle powodu wylecisz z roboty ???? Oczywiście informują podczas rozmowy kwalifikacyjnej o tych nadgodzinach ale większość i tak później zalicza zdziwko ????

@Emerson

Ojojoj czyli to w psychologiczny sposób rozwiązane jest. Ale w sumie może nie są aż tak złe te nadgodziny, może niektórym w tej brygadzie się właśnie podobają? Bo to zawsze jakiś pieniążek jest przecież. ;)

Nobady

Pytanko: dlaczego usunięto moje wszystkie wpisy? Komuś prawda w oczy kole?

Magdalena
@Nobady

Może wpisy były usunięte bo nie zgadzały się z regulaminem? Może wyjaśnisz jeszcze raz o jakich sytuacjach mówiłeś? Jestem ciekawa o co chodziło. Inne komentarze nie zachęcają do pracy w tym miejscu ale chętnie poznałabym więcej informacji.

Nik

Tylko dla elit

Ruru

Ludzie dajcie sobie spokój z ta firma tam szefostwo to wyzyskiwacze waszych zarobków omijanie ta firmę dużym łukiem przez ocean

Jan B.
@Ruru

To prawda co piszesz popieram lepiej zwiedzać ciepłe kraje koło oceanu niż ....tam pracować

jakubek

Pani Danuto proszę się nie wypowiadać na temat mojej polemiki-bo pani tam nie tyrała jak wół.Pracowałem tam x czasu-nie chcę zdradzać ile.żeby docenić pracę to trzeba trafić do takiego syfu a potem może się uda znależć coś lepszego i ja miałem podobnie.Obecnie mam pracę bezstresową a na podobnym stanowisku wyciągam bez nadgodzin tyle co w Bims Minusie pracując po 10h dziennie.

Hans
@jakubek

Jak żeś głupi to żeś tyrał Żal mi takich

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

aakshdb

raczej okres próbny trzy miesiące i dopiero potem umowa na stałe. już się chyba skończyły czasy ze zlecenie dawali

Remik

Każdy ocenia swoją pracę jako tyranie lub harówkę ,ale nie zawsze pokrywa się to ze stanem faktycznym. Grunt, że firma jest dobrym pracodawcą, polecam!!

Bez nazwy

Na dłuższą metę nie polecam.

Danuta
@Bez nazwy

To nie do końca jasna wypowiedź - warto byłoby coś dopowiedzieć. Na forum wchodzą bowiem osoby, które są bardzo zainteresowane firmą BIMs Plus FHH (w tym ja), dlatego zawsze dobrze jest pisać o konkretach. Dlaczego zatem nie polecasz tego pracodawcy na dłużej? Chodzi o brak możliwości rozwoju?

Jakubek

Szef logistyki się chyba kryje pod pseudo Norbi także nie radzę się tamtym wpisem sugerować.

Lukas

Jutro mam rozmowę z nimi. Defacto byliśmy umówieni na dzisiaj na 9:00. Byłem już w drodze do miejsca spotkania i pięć minut przed dotarciem do celu kiedy skontaktowałem się z osobą odpowiedzialną za rekrutację powiedziała, że przeprasza, ale dzisiaj nie da rady się ze mną spotkać. Poczułem się nieco dziwnie. Dam znać co po rozmowie w dniu jutrzejszym.

Kierowca

Witam też byłem na rozmowie i tez zaproponował mi Pan 2200 zł netto, nie wiem czy pójde pracować, za mały zarobek ale warunki pracy bardzo mi sie podobały jak sie spełnią w rzeczywistości.

Maxxx
@Kierowca

Musisz byc MEGA desperatem albo coś z Tobą jest nie tak, aby godzić się /zastanawiać nad pracą za 2200 netto-jakieś kompleksy masz?Człowieku co z tym 2 tyś zrobisz??

Wojciech
@Maxxx

Wpis, na który odpowiedziałeś został zamieszczony w 2016 r. Od tego czasu może zmieniło się coś w kwestii zarobków w firmie BIMs Plus. Może byłeś w ostatnim czasie na rozmowie kwalifikacyjnej lub jesteś pracownikiem tej firmy i wiesz coś na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o BIMs Plus FHH - Stanowice

• Jak się pracuje w BIMs Plus FHH?

Zobacz opinie na temat firmy BIMs Plus FHH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIMs Plus FHH?

BIMs Plus FHH