MAC COSMETICS

Wrocław

Opinie o MAC COSMETICS

anonim 2011-07-10 21:05:52
Skandaliczne podejście kierownictwa i zarządu, który nie przejmuje się postawą kierowniczki- zakompleksionej postaci [usunięte przez moderatora]. Odradzam każdemu pracę w tej firmie- pod płaszczykiem pracy "make-up artist" jest typowy [usunięte przez moderatora] brak szacunku. Kierownictwo układa grafik wyłącznie pod swoje interesy- a ty zasuwaj po 12- 13 godzin dzień w dzień, mimo ustawowej przerwy. Bez siadania, bez jedzenia, bez wychodzenia do toalety nawet- bo w tym czasie ruda małpa siedzi na zapleczu grzejąc [usunięte przez moderatora] tyłek i robiąc rzekome "raporty" i nie chce zmienić pracownika nawet na głupie 5 minut. Albo wychodzi na zakupy po galerii czy też po za pracę. Chciała bym, żeby się ktoś zainteresował tym, co się tam dzieje. Niekompetentna osoba na stanowisku przekraczającym jej możliwości, a także wykształcenie. Bez przygotowania do pełnienia funkcji kierowniczej oraz bez znajomości języków obcych. Nawet podstawowej znajomości angielskiego. Wstyd dla firmy.
Zostaw swoją opinię o MAC COSMETICS - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAC COSMETICS