Opinie o T.Erre Polska w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie T.Erre Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie T.Erre Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T.Erre Polska w Czechowice-Dziedzice

Nowy pracownik

Pracować mamy do 1 dzwonka,schodzimy z hali gdzy zadzwoni 2 dzwonek. Ale chyba tak nie jest skoro co nie ktorzy schodzą już przebrani i zadowoleni ,gdy my dopiero idziemy na górę. Może ktoś wkońcu zrobi z tym porządek . A może stanie na górze i zapytać co panowie tutaj robią? Nowy ustawiacz ledwo się przyjął a już robi to samo co jego koledzy!

Związkowiec
@Nowy pracownik

i pierwsi przy czytniku magazynierzy. Oni to mają fajowe życie- przerwy na fajkę co 15 minut. Rano od 6 do przyjazdu kierownika nie robią nic

LoganKapuczino
@Nowy pracownik

Nie masz co w życiu robić ?

Fill
@LoganKapuczino

A ty jesteś magazynierem?

Trędowaty
@Związkowiec

Drogi Związkowcu! Pierwsi przy czytniku są magazynierzy,którzy zaoszczędzają czas na przebieraniu się po pracy i wsiadają do swoich samochodów w ubraniach roboczych,po to aby uniknąć korków,a są też pierwsi przy czytniku ponieważ magazyn jest ulokowany najbliżej wyjścia z hali co zapewne skoro tam pracujesz zauważyłeś.Co do twojego kolejnego stwierdzenia,że magazyn do przyjazdu kierownika do 8 nie robi nic jesteś w błędzie praca na magazynie nie polega tylko na obsłudze produkcji,ale również to sprzedaż towaru,załadunki,rozładunki,lokowanie towaru,inwentaryzacje,praca w systemie itp,widocznie nie pracowałeś w tym zawodzie zatem nie wiesz.Myślę,że jak każdy będzie pilnował swojej pracy tzw.,,podwórka'' i starał się ją wykonywać tak jak trzeba będzie ok.To,że ktoś wypije kawę zamieni parę słów,czy zapali papierosa nie jest niczym strasznym nikt nie jest maszynką i niewolnikiem,ważne iż to co ma być zrobione na zmianie jest wykonane,tak jak na produkcji zrobisz normę i o to chodzi,a co do fajowego życia magazynierów pracy w tym zawodzie jest dość ,zatem zawsze możesz sobie na taki piękny zawód zmienić to czym zajmujesz się obecnie.

mietek
@Trędowaty

Luz, i tak za niedługo magazyn zostanie zlikwidowany i logistyka magazynowa zostanie przekazana do ceva logistics

Operator
@Nowy pracownik

Ze schodzeniem wcześniej nic nie zrobisz. Są równi i równiejsi. Jeden dostanie pisemko a drugi nawet słownego upomnienia nie. Taka firma, takie układy.

mietek
@Operator

dokładnie- magazynierzy robią co chcą- fajka przerwa jak kierownika nie ma. Na drugie zmianie to nieróbstwo totalne

Przyszły pracownik

Od kiedy wracają 3zmiany w zakładzie? Pani na rozmowie mówiła o możliwości 3 zmian?

Pablo

Czy są już nowi brygadzisci lub ich zastępcy na zmianach?Bo ponoć są wyznaczeni i się szkolą.

Alex1234

Czy to prawda że pani Ania będzie nową brygadzistka i się już szkoli?

@Alex1234

Ale ktora P. Ania?

Brałeś udział w rekrutacji do T.Erre Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Polski pracownik.

To co się dzieje w tej firmie to jest jakaś masakra, szczególnie to jak traktowani są polscy pracownicy. Nie miałam nic do ukraińców do zeszłego tygodnia kiedy zauważyłam że są traktowani dużo lepiej niż polscy pracownicy z długoletnim stażem pracy. Po pierwsze mają pierwszeństwo na przydział do pracy a Ty polaczku jazda na miotle, weź sobie urlop lub czekaj aż się zwolni jakieś stanowisko pracy. Po drugie dla Ciebie polaczku jest zakaz robienia nadgodzin ale ukraińcy oczywiście dzień w dzień robią po 12 godzin i zarabiają lepiej niż my. Po trzecie Ty polaczku noś maseczkę bo będzie upomnienie albo nagana a ukraińcy hulaj dusza. Tragedia, firma chyba bierze przykład z naszego rządu pisowskiego i lepiej dba o nich niż o nas. Wiadomo że oni są w niekomfortowej sytuacji przez to co się dzieje no ale pomagajmy z głową i w pierwszej kolejności myślmy o Polakach. Nie polecam tej firmy i najgorszemu wrogowi bym tam nie życzyła pracować!

Edmund

Godna podziwu postawa! Jednakże nie wydaje mi się, by była to opinia o zakładzie

@Polski pracownik.

Nie chyba tylko ty masz ten problem! Mnie też wkurza to wszystko! My Polacy pracujemy 8 godzin i norma musi być.....! A jak nie to nawet za brak normy potrafią zwolnić! Ukraińcy pracują po 12 godzin z czego robią 5 góra 6 godzin normy! Może z nimi też trzeba porozmawiać na temat braku normy,a nie chuchać i dmuchać na nich. Tym bardziej że pracuje z nimi na 1 dziale i widzę jak pracują ,sciemniając non stop! Na wszystko mają czas! A Polak się zastanawia czy iść do WC,bo chce mieć normę. Więc gdzie tu jest polityka firmy-wydajnisci! Nam nikt nic nieda,jak sobie nie zapracujemy i nie zarobimy to nie mamy! A oni co ?? Wojna wojna ,ale wydajności tez powinni mieć! Może się tym wkońcu ktoś zajmie! Oni po zrobieniu normy na 6 max godzin zmęczeni są wielce i w szatni nawet narzekają ! A my musimy normę mieć ,bo jak nie to cię zwolnią! Może spójrzcie jak sciemniaja a nie pracują uczciwie!

Edmund

Kolego, a od kiedy oni tam pracują? Od miesiąca? Dwóch? Wprawią się i też będą wyrabiać tyle ile trzeba. A przy okazji, czy faktycznie znasz przypadek w którym ktoś na początku został zwolniony za brak norm?

Łucja

A jakie Ty dokładnie "zbrodnie" widzisz w firmie? Bo widzę, że serio może być na co narzekać po tych wpisach. :(

Jako
@Łucja

Slava Interpunkcja!

Jula
@Edmund

Oj były zwolnienia za brak normy nawet umowy próbnej nie przeszli pracownicy jak formowania taki montaże EGR

@Polski pracownik.

Poczekaj, aż Polacy zaczną dostawać wypowiedzenia, żeby zrobić miejsce dla "biednych uciśnionych". Kwestia czasu. Firma dostanie dofinansowania i kogo będzie się jej bardziej opłacało zatrudniać?

@Edmund

Jakie to ma znaczenie? Polaków po takim czasie już by zwolnili, jakby pracowali tak jak oni. Czyli chodzili, gadali itp. To jest w porządku?

@Anonim

Przecież chodzą i gadają. Nie oszukujemy się. A co do zwolnień to trzeba się bardzo postarać żeby "wylecieć" z pracy w naszym zakładzie. Jak już pisałem nie raz i nie dwa, nie popadajmy w paranoję i nie dajmy się zaszczuć jeden na drugiego. Trzeba się zgrać i tyle.

@Edmund

Nie wiem kim jesteś i nie wiem, czy widziałeś ich podczas zmiany. Raczej nie. To przechodzi wszelkie pojęcie, jak wiele im wolno. Zobaczymy, czy nie popadamy w paranoję, jak Polacy będą zwalniani, bo Ukraina to tania siła robocza.

@Anonim

Nikim ważnym. Pracuję na hali ironię swoje. Tylko nie zwróciłem "na nich" uwagi. Przypomnę tylko, że nie jest to "tania" siła robocza. To już nie czasy gdzie obcokrajowcy pracowali za połowę naszej stawki

Jula
@Anonim

Edmund to ktoś z biura odpowiedzialny za bezpieczenstwo

Anonim2
@Jula

Czyli od BHP :)

@Jula

To skoro ma czas siedzieć na goworku w godzinach pracy, to może za mało zajęć ma ? No chyba, że ma to w umowie, to inna sprawa xD

Iza

Czy to prawda że od kwietnia wracają 2 zmiany?

@Iza

Widzę ,że na proste pytanie nikt tutaj nie umie odpowiedzieć???? A na bzdury typu kto o której z hali schodzi to wiazanka totalna!!!!! Robicie z ludzi wariatów ?????? Niestety ale dojdzie do tego że dobrzy pracownicy zaczną się zwalniać . A nowi ledwo przerobią tydzień i odchodza lub idą na L4!

@Iza

Droga Izo, weź proszę pod uwagę to, że tak jak napisałaś, te dwie zmiany będą "podobno". Wiesz pewnie, że o takich decyzjach będziemy poinformowani maksymalnie tydzień przed ich wejściem w życie.

@Edmund

Czyli co z 3 zm??!! Się stanie? Wszyscy do zwolnienia!?

@Edmund

Czyli kiedy? Bo chce wiedzieć czy szukać innej pracy!

@Iza

Tak jak pisałem, nie powtarzaj wiadomości które nie są potwierdzone. Jeśli będzie taki plan to się o tym dowiemy pewnie zaraz przed zmianami

Kiero

Podobno 300 zł podwyżki dostaniemy, prawda?

Olo

Czy przy przyjęciu do pracy są jakieś testy

Trio
@Olo

Tak covidowe i jeszcze ciążowe a co?

@Trio

Odpowiedź całkowicie nie na miejscu. Nie mająca nic wspólnego z pytaniem.

@Olo

Nie. Jeśli chodzi o pracę przy produkcji nie ma testów (rozumiem, że pytanie chodzi o testy typu układanie klocków itp)

Zorro

Czy ktoś ma jakieś informacje na temat firmy w tym roku 2022 Jaka placa Jaka atmosfera tej firmie panuje Jaki jest tryb system zmianowy w tej firmie

Router
@Zorro

Płaca słaba Atmosfera taka sobie,inni wchodzą w (usunięte przez administratora) przełożonym 3 zmianówka

Mati
@Router

Płaca słaba.. , czyli około mniej wiecej ile netto na miesiąc da się zarobić ??

Router

Od Kiedy 3 zmiany ?

A ja mam pytanie do naszego bosa produkcji - kiedy Pan ustąpi ze stanowiska?

Iza

Czy ktoś wie może ile urlopu jest potrzebne między świętami? I jak pracujemy wogole? 23.12 mamy wolne 24.12 równiez za sobotę 27.12 .A co z innymi dniami?

@Iza

Dlaczego 23jest wolnym dniem?Skąd to wiesz?27 nie wypada w sobotę.Poza tym pewnie będzie inwentaryzacja i kierownicy wyznaczą osoby które będą musiały przyjść w konkretne dni między świętami a nowym rokiem.

@Bela

Nawet gdyby było w sobotę to co?

@Bela

Wigilia wolna za25. Pomyliłam daty. A 23 wolny jest też,piszę to na tablicy informacyjnej w zakładzie

@Edmund

Czytaj ze zrozumieniem nie jest to trudne chodzi o dzień wolny za święto przypadające w sobotę.Ktos pomylił daty pewnie chodziło o 25.12

Nikt dat nie pomylił. 27.12 jest świętem ale nie jest dniem wolnym

Niko

Jakie święto było 27.12? Chyba coś przegapiłem

@Niko

11 grudnia w życie weszła nowa ustawa ustanawiająca dzień 27 grudnia świętem państwowym. Ma to na celu upamiętnienie Powstania Wielkopolskiego.

Marpolo

Prosil bym o czestsze konrole Trzezwosci pracownikow firmy marpol Dziekuje!!

Witam i pytam kiedy wkońcu ,zaszczepni będą mogli pracować bez maseczek? W tych maseczkach ,duże temperaturze naprawdę źle się pracuje ????człowiek się męczy i jest nie dotleniony!!!!!

@Anna

Witam i pytam kiedy w końcu wszyscy (bez podziału i segregacji) będą mogli pracować bez maseczek? W tych maseczkach podczas dużych temperatur naprawdę źle się pracuje. Człowiek się męczy i jest niedotleniony!

No właśnie Andrzejku,później będziesz posty usuwał????????????????????

Ania B.
@Andrzej.

Może bez podziałów ! Ale trzeba mieć szacunek do tych którzy się zastrzepili Panie Andrzeju

@Ania B.

Ale każdy wie że ja mam szacunek do zaszczepionych ponieważ to jest indywidualna sprawa każdego. Dlatego uważam że wszyscy są równi, dlatego bez podziału. Tutaj się nie da usuwać komentarzy misiu.

Andrzej.

Tworzycie niepotrzebnie shit burzę, chodziło mi tylko o to żeby nie nie dzielić pracowników na lepszych-zaszczepionych i gorszych-niezaszczepionych ponieważ każdemu się źle pracuje w masce i tylko o to chodziło a konto na fb jest moje i mogę tam udostępniać co tylko chce więc nie potrzebne takie wycieczki.

Pro
@Andrzej.

Idąc tym tropem- to na jakiej podstawie niezaszczepieni mieliby pracować bez maseczek???

@Anna

Co ma praca w maskach do szczepienia?

XXX

Chyba trochę jednak ma

@XXX

Aby rozwiać wątpliwości co do tego kiedy będzie możliwa praca bez maseczek ochronnych, przytoczę jeden z artykułów kodeksu pracy. Wg art. 183d Kodeksu pracy pracownik, względem którego pracodawca naruszył zasadę równego traktowania w zatrudnieniu, ma prawo do odszkodowania. Jego wysokość nie może być niższa niż minimalne wynagrodzenie za pracę. W związku z powyższym, właściciel firmy może nakazać lub zwolnić z obowiązku tylko wszystkich pracowników. Przynajmniej do momentu, gdy nakaz ten nie będzie wymuszony bezwarunkowo przez obowiązujące przepisy.

Dziara
@Anna

A co to za podział na zaszczepionych i nie co myślisz,że jak jesteś zaszczepiona to jesteś już RoboCop i nie złapiesz koronaswirusa Cebulaki ogłupione mediami, dalej wieża w moc szczepionek i koronaswirusa.

Dolores

Ale zaraz zaraz bo czegoś nie rozumiem? Co żeście tak naskoczyli na tego naszego Andrzejka? Przecież on nic złego nie napisał a mało tego bardzo dobrze że zwrócił uwagę że wszyscy jesteśmy równi i każdemu źle się pracuje w maseczce. Normalni wy jesteście czy czytać ze zrozumieniem nie potraficie?

Dorim
@Anna

Dobre pytanie. Ponieważ ma produkcji operatorom nakazane jest wręcz jej noszenie po wejściu do zakładu. Natomiast w biurach w klimatyzacji pracownicy nie noszą. Zakładają po wyjściu z biur lub wcale stojąc przy automacie. Pracownicy kontroli jakości też chodzą bez. jak zwykle dostają ci najniżej

@Dorim

Zwłaszcza Panie w Kadrach. Ilekroć tam jestem one uśmiechnięte bez maseczek.

@Ania

Ciekawe. Ilekroć wchodziłem do kadr, zawsze podchodziła do mnie pani w maseczce. Po hali również się w nich poruszają. Nie wiem jak w innych biurach bo nie zwróciłem na to uwagi

Ranigast

Nigdy????

Myśląca

A zauważyliście że zaszczepieni u nas w pracy ciągle chorują i siedzą na L4 a nie dziabnięci pracują i nawet kataru nie mają? Można to sprawdzić w aktach, porównać listę 300+ z listą L4 ????

@Myśląca

Masz wgląd do listy płac w kadrach?Po czym rozróżniasz czy ktoś jest niezaszczepiony?po tym że nie ma kataru? Byłaś już w kadrach i porównałam te listy? Rzeczywiście jest myśląca ale inaczej

@Myśląca

Tak właśnie zauważyliśmy ,że nie zaszczepieni cały grudzień mają L4 ,a reszta pracuje! Najlepiej jak się niema urlopu już to wywalić L4 ! Ludzie wy jesteście jacyś chorzy! A co nie którzy nawet pisza na grupie związków ,że wypłata JAŁMUZNA!!!! Moze do pracy lepiej iść a nie później stękać! Śmiechu warte co wy opowiadacie i w co wy gracie. A później pretensję do wszystkich ????????????

@Myśląca

Po co ta nagonka? To nie miejsce na tego typu przemyślenia. (Oprócz tego , to co piszesz to bzdura)

Niko
@Edmund

Obniżka nastroju u ciebie?bo coś nie bardzo sensowne te twoje komentarze.Chyba że się ktoś podszywa pod super inteligencję vel Edmund.

@Niko

Przykro mi jeśli moja odpowiedź kogoś uraziła. Niemniej jednak, to co widać w kilku opiniach powyżej, jest zwykłą nagonką i (możliwe, że niezamierzenie) powszechną próbą wzajemnego skłócenia ludzi. Nie muszę chyba pisać, że taka atmosfera, gdyby była wprowadzona na poważnie między pracowników zakładu (ludzi spędzających ze sobą połowę dnia przez cały tydzień) będzie skutkowała dyrastycznym obniżeniem morale załogi. Po prostu nie dajmy się wodzić temu trendowi za nosy. A co do drugiej części wypowiedzi, zarówno osoby szczepione jak i nie, były w listopadzie i grudniu na długich L4. Nie można więc generalizować.

Vit

Kiedyś tam pracowałem, ale odszedłem i do samego końca nie byłem w stanie ogarnąć magicznej sztuki klepania bumerangów. Na mojej zmianie było tylko dwóch magów którzy potrafili to robić. Podziwiam ich zdolności magiczne. Łapa odpada od tego, stres, duża presja i małe pieniądze.

My pracujemy na Wasze wypłaty!

Myślę że nic by się nie stało gdyby kadry powiesiły wczoraj informację o piątku z dopiskiem "przepraszamy za zwłokę dwóch dni" itp czy coś w tym stylu... Każdy by to zrozumiał ale zachowali się tak jakby mieli nas pracowników za kompletnych (usunięte przez administratora) którzy nie zorientują się że powiesili ogłoszenie ze wsteczną datą. W tym problem że takim zachowaniem traktują ludzi jak bezmózgi (może się nie zorientują) a wystarczyło zwykłe "przepraszamy za spóźnioną informację". Może się nie potrzebnie uniosłam ale nie tylko ja to tak odebrałam, więcej ludzi na hali odniosło wrażenie że Ci na "górze" mają nas za idiotów.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w MARPOL?

Szczęście

Beznadzieja. Firma nie jest tak sprawiedliwa. A skargi są bagatelizowane lub ukrywane przez kierownictwo.

Mieto
@Szczęście

To się ziomek zwolnij jak tak źle, nikt Cię na siłę nie trzyma

Kiero

Czy ja dobrze rozumiem? Nie musimy w piątki chodzić do pracy, nie musimy brać na te dni urlopu i nam jeszcze za to zapłacą? To straszne...

Związkowiec
@Kiero

i jeszcze premii nie tracimy

B.M.
@Kiero

Jak ci nie pasuje to się zwolnij! Straszny to jesteś ty pisząc takie bzdury!

@B.M.

Dokładnie masz rację jak mu nie psuje to niech się zwolni! Chyba że woli co pt dać wolne że swojego urlopu !!!!! To niech się zgłosi do kadr i to powie. Ps Moje jest takie zdqnie,że pierw to powinni podziękować emerytą,bo oni mają stały dochód . A my pracownicy nie mamy 2 wypłat, niestety.

@Aga K.

Ja w wypowiedzi "Kiero" wyczytałem nie tyle to, że coś mu nie pasuje, co lekką ironię. A co do Twojego zdania o emerytach to chyba ktoś Ci to stwierdzenie podsunął co? Już gdzieś to słyszałem. Zdaje się, że ktoś znów próbuje wypchać kozła ofiarnego z zażaleniami zamiast samemu zgłosić sprzeciw.

@Edmund

Nikt mi tego nie podsunął tylko każdy myślący człowiek stwierdzi że takie osoby mają stały dochod

@Edmund

Edmund czyli Pani z kadr... To pytanie mam do Pani Edmund czy jest szansa aby ludzie z kadry zarządzającej jak we wszystkich firmach mieli wykształcenie wyższe znali języki i potrafili używać narzędzi do zarządzania produkcją?

@Kasia

Ani z kadr, ani pani. Pracuję między Wami, na produkcji. Co do Twojego pytania Kasiu, nie we wszystkich firmach kadra zarządzająca (ludźmi) ma wykształcenie wyższe. Nie jest to przecież konieczne. Na dobrą sprawę wystarczy doświadczenie na podobnym stanowisku a same studia da się jeszcze uzupełnić. Z jezykami to całkiem inna sprawa. Sądzę, że większość z nas wpisała w swoim CV co najmniej jeden język obcy na poziomie komunikatywnym, a prawda jest taka, że słuchając niektórych, można stwierdzić że język polski jest dla nich wystarczająco obcy. Jeśli idzie o osoby na stanowiskach kierowniczych itp to ktoś to chyba weryfikuje.

@Edmund

Niestety raczej nikt w tej firmie niczego nie weryfikuje i nikt nie wyciąga wniosków z czegokolwiek.Swoja drogą ludzie bez ogłady i bez żadnych predyspozycji interpersonalnych nami zarządzają .Tak kierownicy jak i brygadziści.

Zwiecha
@Bela

Dokładnie zgadzam się. W biurach gadają ze jest to zagrywka pewnego pana żeby nie robić sobie konkurencji. A taką ekipa się lepiej rządzi jak by nie było ni ma co marudzić trzeba robić swoje i tyle i tak nikt nic nie zmieni.

Bick

Jak tutaj jest z umową? Nie ukrywam, że zależy mi na umowie o prace od samego początku, a nie dopiero po okresie probnym, wiec prosze o szczera odpowiedz, jak to w praktyce wyglada, bo nie wiem czy jest sens się zgłaszac

Spoko
@Bick

Tutaj od razu jest umowa o pracę, wszystkim tu zalezy na stabilności i pracodawca doskonale zdaje sobie z tego sprawe, wiec nawet nie ma mowy o zleceniu, tak wiec bądź spokojny jak będziesz skladal CV

Zostaw merytoryczną opinię o T.Erre Polska - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w T.Erre Polska?

Zobacz opinie na temat firmy T.Erre Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T.Erre Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 11 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

T.Erre Polska

T.Erre Polska