Opinie o Green Energy Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Green Energy Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Green Energy Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Energy Polska w Warszawa

Nicki Nowy wpis

Cześć :) czy ktoś ostatnio miał może rozmowę z tą firmą w sprawie pracy na stanowisku do pozyskiwania gruntu ?albo pracuje już ? Firma wyglada dobrze ale czy napewno warto zmienić na tą firmę ??

@Nicki

To wiesz więcej, niż ja. Na dziś nawet nie widać ogłoszeń. Zresztą ich strony też nie mogłem znaleźć. Jedynie dane z krs, że działają i że branżą ma być górnictwo gazu ziemnego. Czy ktoś z pracowników może przybliżyć, jakie pensje i jakie traktowanie pracownika? Gdyż na razie z forum wiem tyle, że były dwa spotkania rekrutacyjne z prezesem i że coś niedoszłego kandydata zniechęciło do pojęcia roboty.

Xxx Nowy wpis

W internecie gdzieś wpadłam na ofertę dla dyrektora działu marketingu. Pracował tu ktoś na tej posadzie? Może macie informacje o tym, czy jest opcja na pracę zdalną lub hybrydową? Czy firma akceptuje taki system?

Grzegorz

Niedawno szukali handlowca zajmującego się sprzedażą fotowoltaiki. Chętnie dowiem się jak tu jest z targetami. Można je zrobić bez problemu czy trudno się załapać na prowizje? Jakie macie doświadczenia, warto wysłać cv?

King Nowy wpis
@Grzegorz

Zamiast myśleć wysyłaj.

Piotrk

Dla wszystkich pracodawców, tak warto dodać swoje odczucia po pierwszej rozmowie. Dokładnie jak przedstawiciel macie niespełna 30 sekund na to, aby wywrzeć dobre wrarzenie na swoim przyszłym pracowniku. Pamietajcie nie tylko Wy nas oceniacie ;), ale również my was, czy będzimy u Was pracować. Rynek sie bardzo zmienił, chcecie mieć dobrego pracownika, pokażcie na co Was stać :)

Mietek Nocul
@Piotrk

Złote słowa. Byłem, uczestniczyłem, rozmawiałem. Poziom tragiczny. Janusz Sp. z o.o. przy nich to poziom Wall Street :-) Po spotkaniu z Prezesem / Właścicielem wiem, że "śpiewać każdy może"...... :-) zrezygnowałem w trakcie spotkania nr. 2 mówiąc, że nie chcę mieć z nimi nic wspólnego:-)

Sprzedawca

Rozmowa z "dyrektorem" sprzedaży i "dyrektorem" technicznym, w jakieś kawiarni. "dyrektor" techniczny się nie odzywał, za to "dyrektor" sprzedaży mówił o sobie i o tym że nie zna się na oświetleniu w ogóle, że od tego ma "dyrektora" technicznego. Jest w firmie bo zainwestował w nią pieniądze i buduje nowa strukturę sprzedaży. Dostać się do tej firmy można bez żadnych problemów, o ile jesteś gotowy pracować za darmo.

Kilka pytań o to czym się zajmowałem. I najważniejsze pytanie ile czasu jestem w stanie pracować bez podstawy żeby była wysoka prowizja. Poźniej się okazało ze prowizja po 3-6 msc wypłacana - a właściwie nie wypłacana. Podstawy oferują 1200 zl netto bez możliwości zarobienia premii.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Coraz częściej firmy dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy tak samo jest w Green Energy Polska? Dajcie znać, co o tym sądzicie. Dzięki temu możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

inka

Atmosfery nie ma żadnej. Pracownik jest traktowany jak robol , zero szacunku. Zadane pytania przez handlowca są ignorowane, nie ma żadnej odpowiedzi.

inka

Odradzam , omijać szerokim łukiem . Banda złodziei, naciągaczy i bez doświadczenia „prezesi” . Obiecują gruszki na wierzbie , a w rezultacie nic nie ma. Trzeba się prosić o swoje pieniądze. handlowiec nie dostaje wizytówek , bo to generuje dodatkowe koszty . Na spotkaniu z klientem numer telefonu trzeba pisać na kartce A4 . Bardzo mocno faworyzują swoich ludzi ( znajomych / partnerki / żony ), a reszta jest mieszana z błotem. Firma z wieloletnim doświadczeniem jak o sobie mówią a firma istnieje od 2019r. Na każdym kroku zatajanie prawdy , koloryzowanie , aby tylko klient łyknął haczyk. Nie obsługują dużych klientów - bo to rzekomo się nie opłaca. ( wydaje mi się , ze nie maja doświadczenia z takimi instalacjami i nie potrafią ich ogarnąć) Pracuje się 7 dni w tygodniu , bez żadnego weekendu. Żadnych szkoleń wdrożeniowych, materiałów pomocniczych . Brak szacunku do pracownika na każdym kroku. Handlowiec jest nikim , ma zapieprzac od rana do wieczora, a na koniec nawet nie dostaje wynagrodzenia. Wypłaty nie są w terminie, trzeba się przypominać , żeby łaskawie zrobili przelew. Zmarnowany czas na ta firmę. Nie polecam

donatan

Bylem na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie. Zadziwil mnie wystoj sal jak na firme a'la eco. Nie wiedzieli po nazwiskach kto jest kim na rozmowie, nie zaproponowali nawet wody. Rozmowa trwala niecale 5 min, czlowiek od rekrutacji nie przedstawil mi sie, nie powiedzial nic na temat stanowiska i dzialanosci firmy, a wszystkie odpowiedzi na pytania byly zawarte w cv. Bylem tam kilka dni temu i bardzo odradzam. Firma krzak z setkami podspolek. Ps. Teraz sprzedaja obrazy.

Renata
@donatan

Zgadzam się - też byłam na rozmowie. Rekruterzy spóźnili się - nie przeprosili. Nie wiem, z kim rozmawiałam - nie przedstawili się. Było bardzo nieprofesjonalnie - atakowali mnie za wymagania finansowe. Później zaplanowany był test tłumaczeniowy - pani tylko skrzywiła się. Naprawdę nie warto tracić czasu na takie firmy. Jak się próbuje, to się znajdzie solidnego, profesjonalnego pracodawcę.

Antek
@donatan

Tu widać że się "dobrym" kandydatem do pracy . Idąc na spotkanie to raczej ty powinieneś widzieć czym się firma zajmuje . To dobrze chociaż że nie trafiłeś do rzeźni . Głupota ludzka nie przestanie mnie zadziwiać jak można iść na spotkanie i nie wiedzieć gdzie się aplikowało . Pewnie jesteś wiecznie bezrobotny , szukający domokrążca . No niestety takich nasz kraj ma ludzi do pracy .

Ryszard

@Marek234512 Nie rozumiem jaki związek ma mieć ten wpis z opinią o pracy w firmie? Osoba spostrzegawcza zauważy gdzie zostawia opinie.

Marek234512

Jestem świeżo po rozmowie zdalnej w sprawie pracy na stanowisko Inżyniera budowy. Rozmowę przeprowadzały ze mną dwie osoby, Pan i Pani. O ile Pani w wieku poniżej 30 lat starała zadać mi się jakieś pytania, to już Pan w wieku około 40 lat zwyczajnie "marnował mój czas". Z góry na starcie rozmowy usłyszałem, że moje kwalifikacje są nie wystarczające, a każda kolejna minuta rozmowy miała mi chyba dać jasno do zrozumienia, że nikt nie nadaję się do tej pracy tak jak ten Pan. Jedyne o co mnie spytał Pan to czy jestem w stanie pokazać mu dziennik praktyk studenckich, co jest dla mnie kompletnie dziwną i niezrozumiałą decyzją. Żałuję, że akurat trafiła mi się ta osoba. Szkoda mojego czasu. Skoro naprawdę się nie nadawałem do tej pracy, to nie rozumiem w jakim celu zostałem zaproszony na rozmowę. Dziękuję Pani, której chociaż udało się wtrącić pytanie o umiejętność języka angielskiego, co przerwało ten 20 minutowy monolog.

Zuzia

@donatan dostałeś feedback ?

Filipek

W internecie firma ma bardzo dobre opinie, z pewnością zapracowała na to firma!

Olek

Uważam, że wystawianie opinii negatywnej po jednym spotkaniu jest przesadą.

Janek

Fakt, że tak dawno nikt nie pisał świadczy, że w firmie jest dobrze. Warto aplikować?

Maja

Jak obecnie wygląda praca w Green Energy Polska? Chętnie poznamy Wasze doświadczenia. Na jakie warunki zatrudnienia/benefity można liczyć?

Mateusz

W firmie nic sie nie zmienilo. Dzial sprzedazy to absolutne dno i oszusci. Rekrutuja byle kogo, a oferta pracy jest za darmo. Jedyna opcja rozliczanie prowizyjne - tylko w fikcji istnieje bo nie placa za dokonana juz sprzedaz!!! Mowia ze maja wysokiej jakosci produkty a tak na prawde w sieci sklepow aldi dokladnie to samo mozna trafic np. tasmy ledowe. Ah ta jakosc prosto z marketu. Nie posiadaja zadnych fabryk tylko kupuja z chin produkt marketowy i go drogo sprzedaja. Kpina, zmarnowany czas i zmarnowane pieniadze.

fg

@def ale z jakiego powdu mozesz cos wiecej na ten temat napisac?

def

Potwierdzam powyższe opinie, lepiej unikać

PRACA

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcje, sprzedaż, fotowoltaikę oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy/ Managera/ Zespoły Sprzedażowe. Oferujemy podstawę + system prowizyjny + auto. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie kontaktu na adres mail: kariera.energetyka@gmail.com

kariera

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcja, sprzedaż, fotowoltaika oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy oraz Managera. Oferujemy podstawę plus system prowizyjny. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie aplikacji na adres: kariera.energetyka@gmail.com

sonny

Firma szuka ludzi którzy będą latali po okolicy i oferowali kolektory i inne głupoty. Coś w rodzaju akwizytora z różnicą że ci za to nie płacą. W przypadku kiedy uda ci się kogoś namówić należą ci się niby jakieś teoretyczne pieniądze. Niestety ja się nie doczekałem ani złotówki. Więcej! Straciłem na tym własne pieniądze na dojazdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Energy Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Green Energy Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Green Energy Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Energy Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Green Energy Polska?

Kandydaci do pracy w Green Energy Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Green Energy Polska
2.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Goszczyńskiego 6 lok. 4
    02-616 Warszawa