Media Markt

Marki

Opinie o Media Markt

pierdu 2010-12-22 20:52:48
Ciężka praca, niektórzy ludzie przede wszystkim kierownicy to niewykwalifikowana kadra. Ciężko sie z nimi dogadać, bo są strasznie zaściankowi(poza NAPRAWDĘ NIELICZNYMI PRZYPADKAMI). Dyrekcja niby daje premie ale nigdy jej nie ma lub, oczekuje nie wiadomo czego za prace za 1,500 złotych i stania po 12 godzin na nogach. Są jak najbardziej dodatki w stylu wczasy pod gruszą, bony świąteczne ale w pracy i na szkoleniach robią Pranie mózgu, czyli jak okłamywać klienta aby móc spać spokojnie z czystym sumieniem.
Nie polecam pracownikom ani klientom.
były pracownik 2011-01-21 00:24:44
Praca dla samotnych lub młodych jeszcze bez rodziny - pensje średnio 1500- 1800 na rękę . Atmosfera zależy od działu niektórzy kierownicy za bardzo się podniecają władzą jaką daje im stanowisko i nadużywają tego - ale nie wszyscy. O podwyżce zapomnij ludzie pracują po kilka (10 lat) za te same psie pieniądze. Dyrektor lewy.
PRACOWNIK 2011-06-15 19:01:24
zATRUDNIAJĄ NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZA WIEKSZE PIENIĄDZE NIZ ZDROWYCH LUDZI OD KTÓRYCH WIECEJ WYMAGAJA, DODATKWO ZWALNIAJĄ ZDROWYCH LUDZI Z RODZINAMI BY DOROBIĆ SOBIE NA CHORYCH.
DYREKTOR POTWIERDZAM LEWY I TO DOSŁOWNIE,
Nieznany 2016-07-02 16:34:32
Najgorszy sklep proszę omijać go szerokim łukiem niewykwalifikowana kadra z kierownikiem na czele
fafarafa 2016-07-04 22:13:34
Panu kierownikowi administracyjnemu potrzeba by trochę głowę schłodzić bo nadęty jak balonik chodzi, zresztą wszyscy wiedzą jak jet hehe, jest jeszcze cudowna kadra Nowych Medii co mówią jedno a za chwile drugie albo i trzecie, a Pan starszy serwisant pan O. spędza czas na oglądaniu Youtube i kwejka w pracy od czasu do czasu pogada z kierownikiem sprzedaży o swoim awansie na kierasa. Tyle w temacie.
Zostaw swoją opinię o Media Markt - Marki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Markt