Puławska Residence

Opinie o Puławska Residence

staff 2014-02-25 17:10:08
Zdecydowanie nie polecam. (usunięte przez administratora)Jej fałszywy uśmiech w sekundę zamienia się w furię, nad którą sama nie potrafi zapanować.
staff2 2014-10-09 13:42:20
Polece to miejsce do współpracy gdy zmieni się "Pani Dyrektor". Reszta była wspaniała. Restauracja, kuchnia, recepcja i nawet hausekeeping choć to firma zewnętrzna - wszyscy byliśmy jak jedna rodzina. Ona to zepsuła.
waw 2016-09-22 18:32:34
Nie polecam choć tam nie pracowałem, tylko zgłosiłem swoją kandydaturę. Pani nie przeczytała mojego CV i nie wiedziała na jakie stanowisko aplikowałem, obraziła mnie i moich poprzednich pracodawców wielokrotnie, powiedziała że chodzi o stanowisko recepcjonisty, a nie kierownika (człowiekowi, który ma wieloletnie doświadczenie managerskie na nie jednym stanowisku kierowniczym w kilku hotelach 2-4 gwiazdki i 70-150 pokoi). Stwierdziła że z wykształceniem managerskim i doświadczeniem w zarządzaniu, nadaję się na recepcjonistę, więc powiedziałem że generalnie nie interesuje mnie ta posada, ale żadnej pracy się nie boję i wynagrodzenie mogłoby mnie przekonać, po czym z ciekawości powiedziałem mniej niż zarabiam obecnie w innej branży, a ta pani ponownie mnie wyśmiała i obraziła. Dodam, że jestem osobą niepełnosprawną i postępowanie to będzie to miało swoje konsekwencje prawne.
Zostaw swoją opinię o Puławska Residence - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Puławska Residence