Opinie o BMZ w Gliwice Ligocka 103

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BMZ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BMZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ w Gliwice Ligocka 103

robko

witam to prawda tylko czemu z tymi złodziejami nikt jeszcze nic nie zrobił i dalej będą naciągać ludzi dalej się ogłaszają i naciągają ludzi .

cala prawda

robko i stek klamst macie racje , wyslali nas do pracy w budowlance i okazalo sie ze praca na czarno u turasa,czekalismy 3 dni ze moze cos sie zmieni i dadza nam papiery do podpisania, nic sie nie zmienilo i z powrotem do domu wszystko na wlasny koszt, strata na przejazd i dojazd z powrotem , a ten caly wlasciciel firmy to turas i nawet nie wiesz ze turasowi dajesz stowe a on wysyla cie do swoich braci i czesc jak czapka pracy nie ma i napatrzysz sie na ich zycie , swini nie jedza a zachowuja sie jak swinie, ciekawe co ta cala lewandowska w nim widziala niewytarty kibel po sraniu?i jeszcze wysluguje sie sie swoimi pracownicami na pewno zeby mu tu ladna opinie wyrobic, bo jako tom jest niewiarygodny,nawet po polsku nie umie pisac,popatrzcie wyzej na jego wypociny po polsku, a one pisza jako; robocop ,klaus i viktor, a co maja zrobic jak pracy nie ma? bardzo ladnie opisuja nowa prace i cuda na kiju jakie sie zarobi.Wasza sprawa czy mi uwierzycie,ale bylem , widzialem i nie chce juz slyszec tureckiego bo by mnie krew zalala, jak nie chca mowic po niemiecku i przy tobie gadaja po swojemu , to cos kombinuja jak zwykle zreszta.Cala ich robota to kombinacje i jeszcze pierdolony klaus czyli ktos od nich deklaruje ze niemiec nie placi?niemcy nienawidza turasow jak psow i nie beda gorsi od nich, predzej polak cie oszuka niz niemiec a na brudasa turka nie licz ze ci zaplaci raczej okradnie.

Płomyk
@cala prawda

Przepraszam,ale się z Twoją opinią nie zgadzam i Mam tu wiele do powiedzenia!!!!Otóż właścicielem Agencjii jest Polka a nie Turek jak opisujesz?, To właściciel powinien Cię podać do określonej Instytucjji za znieważenie opni tutaj podawanej przez Ciebie ,Sam prowadzę Firmę i wiele razy korzystałem z usług BMZ Agencja Lewandowska(ofert na działalność),osobiście nie pozwolę na takie opinie tu wstawiane poprzez niekompetentne Osoby,niewiadome Swoich czynów. P.S. Niedowiarkom proszę osobiscie się o stawienie w Biurze i przekonać się :KTO JEST WŁAŚCICIELEM AGENCJI

stek klamstw

robko to gorzka prawda jedziesz na swoj koszt placisz bmz agencji 100 zl kaucji. Docierasz na miejsce okazuje sie ze robią oczy i dziwią sie po co przyjechales, czekasz za robotą ktora miala byc a jej nie ma , placisz za kwatere ktorą miałeś dostać od pracodawcy.juz jasniej nie da sie tego opisać to wielka ściema a jak zadzwonisz to jakiś ludź łamanym polskim powie ci że to twoja wina i wystawi ci rachunek. Tylko pytam za co?

robko

witam jak byś jechał na własny koszt do Niemiec pracował za frajer i był kręcony przez tą firmę BMZ agencja Lewandowski i GIS i wracał bez grosza do domu ,przez takich krętacz żeby dorobili się na ludzkiej krzywdzie .

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie BMZ.
stek klamstw

No to ładnie tu sie opisuje. Ostatnie dwa wpisy to dodała napewno jedna osoba! Jaka ta agencja jest Wspaniała i życzliwadla ile oni robia"dobrego".Ja osobiscie nigdy już z tą agencją nic nie chce mieć wspolnego- to kretacze i oszuści. Oni pomagają owszem ale wyciągnąc ostatni grosz z kieszeni. Nie pojechałem na turne tylko do pracy ktorej na miejscu nie było a ze mnie zrobili pijaka. Kazali mi czekac i czekać a pozniej okazało sie że jestem pijak. OTak sie składa,że nie pije do wielu lat!!!Przykre to jest tak dla mnie jak i dla mojej rodziny. Nigdy jeszcze nie spotkałem sie z taką obłudą i zakłamaniem jak od tej przekletej agencji.Wyłudzają pieniądze a pożniej jeszcze szargają opinje. Mam nadzieje ze znajdzie sie ktoś mądrzejszy i zdrowszy i zrobi z nimi porządek. Nigdy wiecej doczynienia z tą agencją!!!! I z turkami ktorzy wyłudzaja pieniądze do ludzi ktorzy chcą uczciwie pracować i żyć godni.

Robocop

Ojejku??? jakie bzdury wypisywane na Tak szczerą Agencję,drugiej Tak szczerej Agencjii nie znajdziecie,to żal mi Was bo wy jesteście oszustami ,bez znajomości językowych,bez ogłady i nie chcecie pracować a pieniążki Wam z nieba nie spadną,niestety mądry człowiek nie pisze tutaj,tylko pracownik-oszust bo nie umie określć swych błędów TOOOO !!!!zawsze Ma pretensję do Agencji,ale się nie zastanawia co Sam czyni jak pojedzie do Niemiec .Tu Sama Agencja powinna pisać opinie i wystawiać o Osobach,które pojechały do Niemiec .To tyle ,szkoda Mi słów!!!Tylko,proszę Te Osoby o odzew,które normalnie myślą i zaufane Osoby ,które współpracują z Tą Agencją.. P.S. Polecam i zawsze dla Tej Agencji pojadę do pracy jak tylko będzie dla Mnie 3 już z kolejii oferta

agent

witam to co ta firma BMZ Agencja Lewandowski i GIS robi z ludźmi to jest masakra zwerbują cię do pracy i będziesz robił za darmo .Banda oszustów nie polecam

Tom
@agent

Jak zawsze tylko pretęsie dla agencja ale nikogo nie myszle otym ze Pracowniku tesz sam oszutów

robko

witam to co mnie spotkało przez firmę BMZ Agencja Lewandowski to jest nie wyobrażalne zostałem skierowany do pracy do Niemiec przed wyjazdem obiecali złote góry jak wyjechałem to pracowałem bez umowy nie dostałem ani cent byłem tylko manipulowany i kręcony ,wróciłem do Polski na własny koszt bez grosza od tej firmy .

Pan

witam to prawda panowie ta firma BMZ i GIS to banda złodziei i naciągaczy nie polecam z nimi zaczynać są bez skrupułów dla ludzi.

oszukany

witam firma BMZ Agencja Lewandowski i GIS w Niemczech to prawdziwi oszuści i krętacze pojechałem do pracy jako spawacz z tej firmy pracowałem tam zostałem oszukany pracowałem z darmo bez żadnej umowy byłem tylko oszukiwany ,wruciłem do Polski z długami na własny koszt bez grosza od tych oszustów .Nie polecam z nimi zaczynać.

tatata

Oleg chyba zaczal do Ciebie pisac Michal jako tom i probuje zrobic z Ciebie pijaka a jaka jest prawda , ze niby nasi i wy ukraincy pijecie wiedza to ludzie , ktorzy tam byli i sie spotkali,dziwne ze na 9ciu ludzi ani jeden nie naduzywal alkoholu.

Oleg

Agencja BMZ spekulantów oszukał mnie dwa razy, nie wrócił część pieniędzy, pracy nie pod warunkiem. ich miejsc pracy do Niemcy 100% oszustwa, wysłać w lub gdzie, a następnie udają ofiar. wymyślić fikcyjne grzywien nie, aby powrócić pieniądze. Praca na nie prawnych pracy. stosowane w prokuratury do nich. Nie polecam kontakt z nimi.

tom
@Oleg

Pracuje podan 6 miesząs na tę BMZ Agencja (usunięte przez administratora)a ja i moje koleguw nigd nie mielzszme problem. dlanas jest naj lepzę agencja zawsze pomagają. chyba zależy od cłowiek swoje charakter.

eeeeee

To wszystko prawda co tu jest napisane-chciałem pracowac wiec- pożyczylem- 100 zl wplacilem- pojechalem- 3 dni posiedzialem bo - okazalo sie ze nie ma pracy- wrociłem- i stracilem. A 100zl jak nie bylo tak nie ma od grudnia. Żal żal żal

tom
@eeeeee

Niewiem jakie ludzi jesteszce ale wiem że problem jest alkohol i nikogo nie wie kto jest piaków kto nie jest Piaków. Nawet w polsce nie jest wolne alkohol a potem mają pretensie dla agencja.

grucha

Ta agencja to jakas sciema!!!Od stycznia szukają na prace sezonowe dziś jest połowa marca a oni jeszcze nic nie wiedzą.Dam sobie na luz bo dzwonie co tydzień i nic.

Yaro

Witam.Firma ta to wielka sciema .Ciagle sie oglaszaja z ofertami pracy a nic nie maja.Nie wiem jaki jest sens takiej polityki tej firmy.Masakra .

dana

wiem, ze w niedziele pojechaly tam trzy osoby a potem dwie i popatrzyli na waruki i odjechali, raczej sobie zrobili wycieczke na wlasny koszt, niech tu napisza co ich spotkalo.

oczko

Markus-jak to i ty masz zamiar darowac tyle kasy!!!Dzwon do nich i niech oddaja ci kase!!!NO TO FAJNA AGENCJA I NIEZLE LUDZI NACIAGA. MIALAM JECHAC DO PRACY SEZONOWEJ ALE USLYSZALAM ŻE MAM WPŁACIĆ 100 zł i podziekowałam. Jeszcze nie pojade a już mam strace.Konsultantka miła ale firma jednym słowem KRZAK a najgorsze,że mimo opini ktore są zamieszczane to jednak ludzie jadą do pracy nie wiedząc do kogo i w jakie warunki.Aha i pracują zadarmo i na czarno.Może zbierzcie sie wszyscy oszukani i wjedzcie do tej agencji a może to też jest turas i dlatego wyjazdy organizuje do turasow a wiemy czym to pachnie- to tak jak cygan wszyscy wielka rodzina. Czy MY POLACY musimy pracować u takich i dla takich ludzi.Wspołczucia dla tych co pracują w tej agencji. N I G D Z I E NIE J A D E lepie jeść suchy chleb. Po przeczytaniu forum nic dobrego i lepiej wycofać sie niż żałować. Przemyślcie zanim sie zdecydujeci. Szkoda, że ludzie ktoży już wyjachali i sie spazyli nie podają swoich mamiarow - prosze Zastanowcie sie. Pozdrawiam i życze powodzenia odwaznym.

Klaus
@oczko

HYHY...Cóż za mocne sława na Tą Agencję piszecie,To Wy jesteście nienormalni bo tylko nie rozsądna Osoba,która nigdy nie pracowała za granicą i nie zna życia na obczyżnie,nie ważne gdzie pracujesz czy u Turka czy Niemca by była godziwa zapłata .Ja ,pracowałem ponad 2 lata u Turka i zawsze będę pracować ,miałem na czas Swoją wypłatę,kiedy zbrakło Mi pieniędzy po 2 tygodniach zadzwoniłem do Agencji i powiedziałem o Swej sytuacji ,Agencja pomogła Mi ,że skontaktują się jak najszybciej z pracodawcą i Mnie o decyzji poinformują,szybko załatwili Moją sprawę i na drugi dzień dostałem od pracodawcy zaliczkę...Dlaczego piszeci stek kłamstw na Tak szczerą,oddaną Agencję ,idżcie do Innej,JA ,będę zawsze Jej bronił,zawsze Będę tylko z Tej Agencji jechał za granicę tyle...Pracowałem u Niemca ,ale nie dostałem żadnej zaliczki tylko po przepracowaniu 1m-c i jeszcze odliczył Mi od Mojej pensji za mieszkanie w Niemczech ...Wolę jednak pracować u Tureckich pracodawców są bardziej oddani i rozumią ludzkie potrzeby.Polecam Tą Agencję tylko tym Osobą,którzy Chcą szczere pracować a nie tylko uciec za granicę od problemów w Polsce.

jola

ja nie mam podam kolezanki razem chcemy jechac do pracy ale takiej uczciwej (usunięte przez administratora)

jola

Chyba tak zrobie będę szukała,ale bardzo prosze o telefon o jakies namiary ddo pracy

route

szukaj tam, gdzie nie chca kasy, najlepiej produkcja magazyny na miech dzies mialam numer telefonu musze poszukac.

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ - Gliwice

• Jak się pracuje w BMZ?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BMZ