NORAUTO

Bielsko-Biała

Opinie o NORAUTO

Jarek 2016-12-30 14:42
Nie polecam nikomu. Skorzystałem ostatnio z promocji na ustawianie zbieżności i wymianę opon na nowe. Moje stare opony znikły chodź bieżnika było jeszcze 6mm i po wymianie jakoś ich nie mogli znaleźć i przynieśli mi 4 sztuki innych opon na mniejszą felgę a w dodatku zjechane do dna. Co do ustawienia zbieżności podszedł pracownik i powiedział, że trzeba zrobić nie tylko przód ale całą geometrię ale będzie to droższe. Zgodziłem się ale widziałem, przez okno, że zrobili tylko przód. Po tygodniu pojechałem sprawdzić i usłyszałem, że jest do ustawienia geometria bo jest źle, jak wyjąłem fakturę to Pan stwierdził że widocznie pracownik źle ustawił i w ramach reklamacji ustawią ponownie. Tym razem ustawili dobrze i przód i tył. Kpina jakaś.
delpablo 2017-01-23 00:26
Typowa sieciowka:-((Obrot kasa kasa i nic poza tym:0Wyciagnac od ludzi jak najwiecej kasy jak akwizytor :-/a jak mowisz klientom prawde to dziekuja za wspolprace!!!Porazka!!!
Zostaw swoją opinię o NORAUTO - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NORAUTO