Opinie o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Czerwionka-Leszczyny

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Czerwionka-Leszczyny

Grzegorz

Ci co nie robili w dynamiku , to nie wiedzą jak tam jest, ja sie nasłuchałem od znajomych gupot ze tam niby śrubki sie jakies skreca i daje do pudełka i lajt robota, a to guzik prawda tam ruły robisz lutujesz spawasz , musisz wiedziec co dać na złom, i robisz na akord a nie tak jak inni gadali ze luzik , ciekawe jaki luzik stoperem czas sprawdzaja czy sie wyrabiasz i rycza jak cos zle , a przyjaciół w pracy nie ma tylko jak to muwia znane twarze, dokuczaja donosza masakra , to juz lepiej isc do tenneco

Amelia

@ daniel. To prawda zgadzam sie z toba , a halina to ona mówi brygadziscie kto sie na daje a kto nie bo podsluchałam kiedys. I oni wywalaja to fakt przed zakonczeniem umowy.

Życzliwy

Nowy@ bo to jest prawda zgadzam sie z tobą ale nie na wszystkich produkcjach tak jest na innych pomagają jak ktos jest nowy i wytłumaczą na spokojnie a dynamic to porażka ino ryczą i obgadują

Nie polecam dynamika . nie miły pan z bhp ciagle docina. Kierownik zmiany taki sobie nie obchodzi kto jak co robi . tylko jak konczy sie umowa to wtedy nie przedłuza. Kazdy dba o swój tyłek zamiast pomóc praca w dynamik to nie jest taka prosta jak w innych zakładach to makabra

@Marta

Polak chyba ma we krwi żeby utrudniać drugiej osobie tak zwani karierowicze co myślą że są bogami ale to zwykli pachołki zamiast ludzie sobie pomagać to każdy tylko patrzy jak tu zakapowac do przełożonego za nagrodę hahahaha

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCYJNY - OPERATOR MASZYN.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Franke

Siemka mam pytanie jakie uwas atmosfera i jakie zarobki da się zarobić 4tys ?

Jo
@Franke

Zarobki to najniższa krajowa 2800 i premia 390 zł brutto. Także szukej co innego.

@Jo

Przecież gdzieś słyszałem że jak chcę się zarobić to idzie te 4 zarobić czy to prawda?

Opek
@Jo

Hahaha 2080 za przepracowany miesiąc nie płacąc podatków zwykle kpiny z pracownikow

@Opek

Czemu tak dużo ? Nie no żart naprawdę tyle dostałeś za pełny miesiąc?

Ciemny
@Paweł

Pewnie znów kadrowa zle obliczyła bo miała za mało czasu. Śmiech na sali

@Ciemny

Chyba że pani kadrowa umie tylko do najniższej krajowej liczyć kto wie ????✋pozdro

@Opek

Ale tylko jedna wypłata bo już tu nie robisz Joł Joł

Arek
@Franke

Jeśli jestes facetem to spokojnie tyle zarobisz. Pozdrawiam!

Olololokolo

Atmosfera Zależy od zmiany 4 zarobisz spokojnie jak jestes facetem

Iza
@Jo

Co do tej premii w Dynamic Technologies - to za co ona konkretnie jest? Jest szansa na to by co miesiąc ją dostać?

Ula

Porażka!! wszyscy z Nas myśleli ze Jak przyjdzie nowy dyrektor Polak to zaczniecie nas traktować bardziej poważnie a nie jak śmiecia, ale jest jesscze gorzej niż było!! Co to ma być jakieś obowiązkowe soboty jeszcze praktycznie za darmo ?? Połowa naszych pracowników w weekendy dorabia żeby jakoś wyżyć z naszych marnych stawek a wy robicie takie coś ?? Rządamy 100% płatnych nadgodzin oraz żeby były one tylko dla chętnych a nie dla każdego bo nagle wam się pali grunt pod nogami. Każdy z nas ma rodzine i chcą z nimi spędzać jak najwięcej czasu tymbardzej w wakacje lub idzie do innej pracy na tak zwana fuchę bo tu ani szacunku ani pieniędzy. Druga sprawa wystarczy nam praca w 5 dni w tym upale bez tlenu i jesscze dodatkowo dusząc sie w śmiesznych maskach które i tak nic nie dają !!!

@Ula

A związki w firmie są tylko po to żeby sobie nabić kieszeń naszymi składkami.

Chop znikąd
@Ula

Święta racja mają nas za nic. Gorąc taki że masakra zabronią właczyć wiatraki i mamy wdychać swój własny pot bo po 1h pracy maska jest tak mokra że aż mdli jak się ma ją spowrotem założyć. Z sobotami śmiechu warte. Za psie pieniądze iść do pracy a dzień wolnego wybierać kiedy Oni tego sobie chcą a koedy pracownicy potrzebują. Tragedia i brak słow dla zarządzających...

Pytający

No, bo szanowna Jola zamiast zająć się zaistniałą sytuacją bardziej interesuje się swoją własną (usunięte przez administratora) Wielki przedstawiciel, którego nigdy nie ma jak jest potrzebny ???? byle kasa się zgadza za robienie dobrego wrażenia, bo po za tym to nigdy nic nie wie, nigdy jej nie ma, albo nic nie umie wywalczyć ????

Gal anonim
@Ula

To jest chore!!!!! Nie dość ze musimy wybierać 14 dni na wakacje to jesscze teraz urlopy wypisywać na soboty. Porażka...

@Ula

Wszyscy, każdy z całą pewnością siedzicie w internecie przez przynajmniej kilka godzin dziennie. Nikt nie poczyta o tarczy antykryzysowej a macie tyle do powiedzenia. Wymysły i domysły to też piszą wszyscy. Ogarnijcie się. To nie tylko dynamik jest w tarczy. Na wszystko są ustawy. Nie o wszystkim decydują związki czy dyrektor. ...(usunięte przez administratora)

@Ktoś

A tak z ciekawości to ile osob zostało zgłoszonych do tej tarczy ??

Ktoś

Ciekawe rzeczy piszesz. Może po prostu powiedz jej to w oczy mądralo.

@Chop znikąd

Z tego co mówili to za sobotę będzie można wziąć wolne wtedy kiedy się będzie chciało oczywiście nie wszyscy w tym samym dniu tylko tak jak teraz po ustaleniu z brygadzistą. Co do masek to chyba nie jest ich wymysł tylko jakieś rządowe ograniczenia. Ostatnio czytałem że straż miejska wali mandaty jak w sklepie kogoś złapią bez maski.

@Gal anonim

Kierownik mówił, że te 3 tygodnie to dlatego że mają budować nową szatnię o której była dyskusja w zeszłym roku i nikt nie pozwoli żeby dźwig jeździł nad głowami ,a sobota w ustalonym ze związkami wydłużonym okresie rozliczeniowym do końca roku jest normalnym dniem pracy więc urlop trzeba wypisać.

stary pracownik
@Ula

Mówili, że podpisali ze związkami porozumienie o wydłużonym okresie rozliczeniowym, żeby nikogo nie zwalniać bo nie ma pewnych zamówień do końca roku. W efekcie są te soboty, które można odebrać, żeby nie było tak że potem nie będzie zamówień i trzeba będzie płacić a produkcji nie będzie. Jak na razie nikt nie wyleciał chociaż kilku mogli by się pozbyć bo nic z nich nie będzie. Nie wiemy wszystkiego więc trudno oceniać ale kierownik mówił, że jesteśmy jedynym zakładem na świecie w całej grupie gdzie nikogo nie zwolnili Co do śmiesznych maseczek to akurat wymyślił rząd i gdyby tego nie zastosować to nie można produkować.

Chop znikąd
@pracownik

Tak wiem że można wziąść wolne ale co mi po tym wolnym jak od kwietnia dostajemy psie wypłaty człowiek chce sie odkuć finansowo a nie brać wolne. Nie wiem jak Ty ale ja nie zarabiam 4 koła w dynamiku że moge zarabiać bo 2000 zł a po urlopie we wrześniu bedzie płacz bo prwmia okrojona. Czytaj ze zrozumieniem zanim odpowiesz.

@stary pracownik

Dzięki, że choć jedna osoba ma głowę na karku. ????

pracownik@
@Ula

Można się pogubić na tym forum. W marcu ktoś pisał, że zarządzający mają za nic pracowników bo każą produkować a inne zakłady już dawno przestały. Natychmiast zatrzymać produkcję. Teraz płacz że każą produkować w maseczkach i bez wentylatorów czyli po 3 miesiącach już się zmieniło, Zawsze będzie źle. Ale jest na to rada jak wszędzie jest lepiej to przecież chętnie przyjmą pracownika z doświadczeniem. Rozejrzyjcie się dookoła co się dzieje w innych firmach bo część z nich straciło zamówienia i nikt nie jest pewny czy będzie pracował do końca roku. Mogę się założyć, że jak pozwolą włączyć wentylatory, zniosą maski i kilka osób zachoruje to będą skargi na bezmyślną decyzję i narażanie zdrowia. To samo było z Ukraińcami po co zatrudniać tanią siłę roboczą a dzięki nim może nie było zwolnień naszych ludzi. Nie mam wrażenia że wszystko jest bez sensu i przeciw ludziom po prostu jest teraz strasznie porąbane i zobaczymy co będzie po wakacjach.

Kot w butach
@Ula

Jeśli jest tak źle to zawsze możesz poszukać nowej pracy. Nikt Cię nie trzyma w tej firmie na siłę a założę się że chętnie zatrudnią nowe osoby ktore chetnie sie czegos nauczą. Swoją drogą gdyby każdy zespół nauczył się współpracować a nie tylko obgadywać innych to też by wszystko było inaczej. Z tego co można jeszcze zauważyć to jak pracodawca ma wszystkich traktować z szacunkiem jeśli wy nawet nie szanujcie się wzajemnie wsrod pracownikow.

Gandzia

Witam. A ten dłużnik Łukasz Kas z matahanu dalej ucieka łąkami?

Kacper

Siema robi u was jeszcze Dagusia?

Jeszcze tydzień i na TRZECIEJ strefie będzie pare pięknych tygodni spokoju ❤️❤️❤️

@Monika

Myślicie że zamkną zakład z powodu covid?

@Kasia

Tu chodzi o coś bardziej lepszego. Lepszego nawet od podwyżki pięćdziesięcio procentowej. Psychika wielu wielu ludzi odpocznie na kilka dobrych tygodni.

Toszcz
@Monika

O co chodzi

Arek

Czy osoby które chca podjac prace u was musza wysłac cv i bedziecie wybierac kandydatów ???

Tymka
@Arek

Wystarczy cv i 20 iq

Siemka mam do was pytanie gdzie lepiej iść DT czy tenneco stanowice?

Johnny
@Nowy

W dynamicu praca lżejsza ale chyba lepsza kasa w tenecco. Co kto woli

Tymka
@Nowy

Zdecydowanie tenneco

Kieobasiara

Kiedy w końcu będą osobne przerwy na papierosa no nie da się że w jednej ręce mam fajkę a w drugiej kanapkę kuźwa

Niepalący

Kiedy w końcu doczekamy się poprawnie działających czujników dymu w ubikacjach? Bo póki co pracownicy ze wschodu robią sobie z toalety palarnię bez ukrywania się z tym...

Ryszard

Przede wszystkim firma jest dobrym pracodawcą , szanują ludzi i jest dobra atmosfera ale konkurencja nie odpuszcza?

Prorok

Jak tam dynamiczni, ddalej za miske ryzu i nie panimaju?

Czy Pani kadrowa śpi?? Czy nie ma nowego kalendarza? Gdzie są przelewy? Za dużo pracy, że nie dało sie na czas wyrobić?

Moneta

Kadrowa do zwolnienia, proste.

Pracownica 1 strefy

Jeśli nie wiecie po co są u nas związki to macie nieźle nawalone w głowie... :/ Macie wyj*bane na wydajność pracy, macie problemy z premią, macie problem nawet o to że do za postojowe ekonomiczne dostaliście 80% wypłaty. Na jakim wy świecie żyjecie. Chcecie zarobić to niestety ale musicie się narobić.. Nic za darmo nie ma... Premia będzie W Końcu przyznawana za to jak pracuje a nie za to jakie masz kontakty z kierownikiem. Przede wszystkim za to że nie piszecie głupot w postojach, naszym zadaniem jest wpisanie postoju za pracę jaka wykonamy spoza SWI. Tzn, jeśli kalibrujesz sztuki na kowomo 100% to wpisujesz postój który (w minutach) który brakuje Ci do targety, ale opisujesz to w UWAGACH!! jeśli musisz szlifować sztuki 100% na blm 112, też wpisujesz postój w minutach który Ci brakuje a nie ma tego w SWI!!! Czego nie potraficie tu zrozumieć!? 80% wypłatę macie tylko od 10 kwietnia. Od 1 do 10 kwietnia będzie wyrównanie za majową wypłatę w wysokości 100%. Jesteście w tym dynamicu jak dzieci w piaskownicy! Choć przypuszczam że dzieci w tej piaskownicy szybciej rozumieją co się do nich mówi i tłumaczy! Nie obarczajcie za wszystko związków, zauważcie, pomyślcie i poczytaj jeśli nie wiecie po co są związki w zakładzie pracy!

NoName
@Pracownica 1 strefy

Jeśli idziesz zajarać a nie ma tego w SWI to wpisujesz to w uwagach :D jeśli jednak nie palisz a brakuje Ci do targetu to musisz coś wymyślec i wpisujesz to w uwagach :D czego nie potraficie zrozumieć??? Trzeba kombinować :D

Pracownica 1 strefy
@NoName

Kombinowanie kombinowaniem, ale właśnie za nie uzasadnione postoje dostaje się nie winnym osobom na produkcji! Lepiej zwalić winne na inną osobą niż przyznać się dlaczego nie wyrobiło się targu i dlaczego jest postój w karcie o którym nie ma mowy w raporcie brygadzisty do kierownika!!

Number two

Może za mało roboty bo jajka słabo schodzą :(

Kura
@Number two

A po wiela mocie te jajca na I strefie?

Ryba w wodzie
@Pracownica 1 strefy

Swoja drogą za to palenie co godz po 10 min jedne i te same osoby moze wreszcie ktoś sie weźmie!

Demon
@Pracownica 1 strefy

Ładnie cię pogięło. Widać z twojego wpisu że nie masz nic poza pracusią. "Targety, srety i inne kuwety". W Biedronce takich nawiedzonych potrzebują.

markus
@Ryba w wodzie

Czy ktoś może coś powiedzieć o czarnoskórym który tam pracuje????co za człowiek czy ma jakieś panienki na sumieniu????będe wdzięczny

M.J

Czy to prawda że przez nocna zmianę nie pojechała wczoraj rama?. Na magazynie jest kamera pewnie tam znajdzie się odpowiedź. Tak przy okazji zmiany C analizował ktos wszystkie reklamację? Ponad 80 procent reklamacji z tego roku jest właśnie z zmiany C. Wnioski nasuwają się same prawda? Jakie jest Wasze zdanie??

Czy w firmie DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SP. Z O.O. są regularne szkolenia pracownicze?

Tylko wymagane prawem. W tym roku szkolenia zostały ograniczone w budżecie a teraz z powodu COVID. Na przyszły rok każdy dział ma mieć przydzielone szkolenia obowiązkowe do przprowadzenia.

Mix

No tak tarcza ????winny musi być. Tylko w kwestii sobót mogli też oficjalnie się ustosunkować co za to będzie nie domyślać się dopytywać. Może teraz my piszmy pisma i klejmy na szawce w jadalni, bo akurat kto przeczyta. Co do wentylatorów to wszyscy powinni je włączyć na stanowisku bo niestety ale będziemy padac w tym zaduchu zaraz, widząc pracowników produkcji to kazdy myśli jak się ochłodzić. Niestety targety za każdą cenę widać. Nic krótko na temat, związki hm jak widać cisza bo tarcza, ale co nas nie zabije to wzmocni. Tyle kulturalnego pisania bo inaczej by to usuwali zaraz ponieważ inne słowa się cisną na usta. Pozdrawiam wszystko pracowników produkcji :)

Zostaw merytoryczną opinię o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Czerwionka-Leszczyny

• Jak się pracuje w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.7/5 Na podstawie 162 ocen.
  • Armii Krajowej 5
    44-230 Czerwionka-Leszczyny